Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangisini alayım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pcx 125
    S.a Ehliyet alana kadar elektirikli sürcem daha önce salcano elegant 1.5 vardı şimdi 3.0 lık alcam sizce 2 sinden hangisini alıyım özellik olaraktan çok Görünüş açısından söylerseniz sevirim

http://www.salcano.com/motor.php?cesit=13

http://www.kubamotor.com/new5/product/ebike/gt4500.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Anlayan yok mu bunlardan yav

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Birini söyleyin allah aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    salcano çünkü daha güçlü daha hafif daha şekil

zaten özelliklerine bakarsan sende salcanonun daha mantıklı olacağını anlarsın

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Aslında İkside Değil ama illaki tercih yapacak olursak falcon derim

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı MotorcuMetos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a Ehliyet alana kadar elektirikli sürcem daha önce salcano elegant 1.5 vardı şimdi 3.0 lık alcam sizce 2 sinden hangisini alıyım özellik olaraktan çok Görünüş açısından söylerseniz sevirim

http://www.salcano.com/motor.php?cesit=13

http://www.kubamotor.com/new5/product/ebike/gt4500.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Anlayan yok mu bunlardan yav

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Birini söyleyin allah aşkına
    Ben sana derim hiç bu işlerle vakit kaybetme. Bütceni at kenara içindeki hevesi birazcık daha ertele.

Unutma sabrın sonu selamettir
    Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salcano çünkü daha güçlü daha hafif daha şekil

zaten özelliklerine bakarsan sende salcanonun daha mantıklı olacağını anlarsın
    12 derce kuba salcano kaç derce tırmanır 20 olur mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sana derim hiç bu işlerle vakit kaybetme. Bütceni at kenara içindeki hevesi birazcık daha ertele.

Unutma sabrın sonu selamettir
    Ben benzinli almıcam ya da ya daha tehlikeli gibi geldi şimdide

Motosikleti
    Tracer700
    elektrikli ile uğraşma al bi 100 cc en kral elekrtirikliden iyidir bizim işyerinin güvenlik görevlisi aldı yuki marka elektrikli pişman 50km de şarzı bitiyo falan dedi ayrıca 2side çin malı galiba ne bileyim ben olsam benzinli 100 cc vergisiz şarz sorunuda yok yakıt da problem yampaz ehliyeti bekle bisiklet bunlardan iyidir

Motosikleti
    Kuba CR1
    Uzak dur ikisindende al bi cup zaten fiyat olarak elektrikliden ucuz ayrıca 3000 wattlık elektriklilerde artık plaka ve ehliyet istiyor çinli bi cup al keyfini sür sakın bulaşma aldığın gün iki kat değer kaybetcek satmak istesen alan olmayacak bunlarıda düşün hem elektrikli diyip geçme 3000 likleri 60 kmh hız yapabiliyor

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzak dur ikisindende al bi cup zaten fiyat olarak elektrikliden ucuz ayrıca 3000 wattlık elektriklilerde artık plaka ve ehliyet istiyor çinli bi cup al keyfini sür sakın bulaşma aldığın gün iki kat değer kaybetcek satmak istesen alan olmayacak bunlarıda düşün hem elektrikli diyip geçme 3000 likleri 60 kmh hız yapabiliyor
    Kardeşim 2500 lük istiyo mu ehliyet ? bu arada olsun cup kro motoru gibi geliyo bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Alıntı orh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elektrikli ile uğraşma al bi 100 cc en kral elekrtirikliden iyidir bizim işyerinin güvenlik görevlisi aldı yuki marka elektrikli pişman 50km de şarzı bitiyo falan dedi ayrıca 2side çin malı galiba ne bileyim ben olsam benzinli 100 cc vergisiz şarz sorunuda yok yakıt da problem yampaz ehliyeti bekle bisiklet bunlardan iyidir
    100 cc ne öneririsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

Birde bu kinetix elx ler var elektirikli pcx miş sizce onlar nasıl ?

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    100 tl gibi bir vergisi var spacy lerin filan bence en iyisi benzınlı motor

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 tl gibi bir vergisi var spacy lerin filan bence en iyisi benzınlı motor
    Ehliyet yok ki :( temmuz 14 de doğdum 12 de sınav var şasnıma ağustos beklicem onun yerine hiç almam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Alıntı MotorcuMetos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet yok ki :( temmuz 14 de doğdum 12 de sınav var şasnıma ağustos beklicem onun yerine hiç almam
    Başka anlayan var mı elektirikliden bir yardımcı olursanız çok sevinirim bu hafta içinde alcam lütfen :/

Motosikleti
    Kuba CR1
    Arkadaşım 1800 wattın üzerindeki elektrikliler yeni kanunla plaka ve ehliyet istiyor bu yaşadığın şehire bağlı biraz polisler takmayabilir ama 2100 tl ye kuba xy100e sıfır cup alırsın tepe tepe binersin

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 1800 wattın üzerindeki elektrikliler yeni kanunla plaka ve ehliyet istiyor bu yaşadığın şehire bağlı biraz polisler takmayabilir ama 2100 tl ye kuba xy100e sıfır cup alırsın tepe tepe binersin
    cup binceme elektirikli binerim daha iyi :D , bu arada teşekkürler yorumun için birde daha önce elegant 1.5 vardı polis ehliyet istiyo dedi bilmiyodum aldığım yer istemez dedim tamam affettim şimdilik git gözüm görmesin dedi onuda durdurarak deil kasksız kaldırımdan gitmişdtim eve giderken o yüzden durdurdu :D yoksa polis elektirikl çevirmiyo bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)