Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motor nasıl?

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deminki başlıkta ilanı koymayı unutmuşum arkadaşlar kusura bakmayın konuyu editlemeyi de bulamadım yok sanırım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-2014-mayis-cikisli-dd-250e-9b-8.500-km-acil-satilik-hediyeli-184610103/detay

İlandaki motosiklet bu sizden bu motosikleti değerlendirmenizi istiyorum sizce alınabiir mi? fiyatı nasıl?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Yorumları bekliyorum arkadaşlar :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Motor güzel resimlerde bir kusuru gözükmüyor,sonuçta 2013 model daha 8500 km motor,
    Artı satan arkadaşımız motosikletle beraber kask ve mont hediye ediyor,
    Eğer bürçene uygunsa model hoşuna gidiyorsa ki ben bu tip motorları hiç sevemedim,
    Alabilirsin

Sizce fiyatının bu kadar düşük olmasının bi sebebi olabilir mi ve bunu nasıl anlayabilirim? motorun 0'ı 9150 tl burada adam 5150tlye satıyor

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Dostum masraflı olabilir sonuçta motor bloğunun içini göremiyorsun fotolardan. Bence bi ustaya göstermeden alma derim.

Haklısınız sanırım motorun sahibiyle görüşeceğim en kısa sürede almayı düşünüyorum bu motoru

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Valla arkadaşım,bu motor en kaliteli çinlilerden.Üstelik su soğutmalı ve bildiğim çok rahat ve kullanışlı.Almadan ustana göster.Okeylerse düşünmeden al.Fiyat konusuna gelince,çin motorları ikinci elde bu fiyatlara düşebiliyor.Onu kafana takma.

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    şöyle bir alternatif göstereyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-doganer-moto-regal-raptor-kisa-sasi-dd250-9b-204313407/detay

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    İlan tarihi biraz eski dostum dikkat et, sende Ereğli de gösterirsin bir ustaya.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Canlı canlı bakıldığında daha güzel bir motordur regal. Sitelerde 80-90000 km yapanalrı gördüm halen memnunlar

Ilk motorum olduğu için tanıdık usta da yok bakalım sizce bunu mu almalıyım yoksa kuba superlight 200ün 0ını mı almalıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canlı canlı bakıldığında daha güzel bir motordur regal. Sitelerde 80-90000 km yapanalrı gördüm halen memnunlar
    Motor sevilen ve kaliteli bir çinli zaten çinli ne kadar kaliteli olabilir diyenlerde olabilir onuda aldıktan sonra görücez :D

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Regal kullanıyorum ve memnunum, motoruma da çok ciddi masraf yaptım, yani çok seviyorum Ancak ülkemizde ikinci el motor almak çok büyük risk, hatta ikinci el taş bile almamaya çalışıyorum. Bu nedenle son sorunuza sıfır hangisini alabiliyorsanız onu alın diye cevap vermek istiyorum

Alıntı eek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal kullanıyorum ve memnunum, motoruma da çok ciddi masraf yaptım, yani çok seviyorum Ancak ülkemizde ikinci el motor almak çok büyük risk, hatta ikinci el taş bile almamaya çalışıyorum. Bu nedenle son sorunuza sıfır hangisini alabiliyorsanız onu alın diye cevap vermek istiyorum
    Şimdi iyice kafam karıştı :D

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    hocam masraf derken bozuldu mu yoksa kendi zevkine göre aldığın aksesuarlardan mı söz ediyorsun
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam masraf derken bozuldu mu yoksa kendi zevkine göre aldığın aksesuarlardan mı söz ediyorsun
    Aksesuar ve lastik masrafı yaptım, lastik zaten motorun %10'undan daha pahalı
    www.capitalcitychoppers.org

Aksesuar ve lastik masrafı yaptım, lastik zaten motorun %10'undan daha pahalı
    Hahaha hangi lastiği taktınız acaba merak ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Motorcu bi abimiz motorun kilometresiyle oynamışlardır yoksa bu fiyata satmaz dedi sizce kmsi oynanmış mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzel resimlerde bir kusuru gözükmüyor,sonuçta 2013 model daha 8500 km motor,
    Artı satan arkadaşımız motosikletle beraber kask ve mont hediye ediyor,
    Eğer bürçene uygunsa model hoşuna gidiyorsa ki ben bu tip motorları hiç sevemedim,
    Alabilirsin
    Hediyelerin bana küçük gelebileceğini düşünüyorum hediyeler yüzünden hiç avantajlı olabileceğini düşünmedim ama bakalım adamla konuştuktan sonra bakacağız

K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    @rebelrider67 hemşeriyiz eğer Ereğliliysen. Tanıdığın yoksa motorcu benim bir arkadaşım var ereğlide Motorcu kendisi. Ona yönlendirebilirim ilgilenir muhakkak. İlana baktım fakat yayında değildir diyor şu an. Motor nerdeymiş

Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahaha hangi lastiği taktınız acaba merak ettim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Motorcu bi abimiz motorun kilometresiyle oynamışlardır yoksa bu fiyata satmaz dedi sizce kmsi oynanmış mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Hediyelerin bana küçük gelebileceğini düşünüyorum hediyeler yüzünden hiç avantajlı olabileceğini düşünmedim ama bakalım adamla konuştuktan sonra bakacağız
    Metzeler ME880 aldım hocam.

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Kuba 150_25 motorumu enisteme sattigimda on bindeydi. Köy yayla bozuk yollarda hep surmusumdur. Yağinin disinda hicbir seyi değistiği yok. Cinli olsa bile kolay kolay ariza vermiyorlar. Benim bisikletim vardi hergun bilye dağitir jant yamulturdu :-)

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    kardeşim regal raptor motorları genelde çinlide olsa iyi motorlar ben kullanmadım ama kullananlar memnun sende memnun olmak istiyorsan motoru iyi bir ustaya göster nede olsa ikinci el sıvı soğutmalı motorlar her zaman iyidir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)