Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

55.000 Km'de K8 Suzuki Burgman alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Son bir aydır motor bakıyorum. Bir sürü marka arasında gidip geldikten sonra k8 model bir suzuki burgman'ı çok beğendim. İlgili motor takastan bir oto galericinin eline geçmiş. O da çok anlamadığı için satışa koymuş. Gittim baktım, oldukça temiz ve bakımlı bir motor. Sesi, görüntüsü, gidişi yerinde. Adeta yeni gibi görünüyor. Bodrum'da sıcak iklimde kullanılmış genelde. Ancak belirttiğim üzere kilometresi yüksek.

Bu konuda önerileriniz nelerdir acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    eğer sende uzun sure bınmeyı dusunuyorsan ve baktıgın motor iyi bir motorsa bakımları vs vs için sölüyorum. suzuki kaliteli marka 55 bın birşey değil.

ama satan kişi hor kullanmış ise yada ne bılıyım motoru yormuş ise 10.000 de bıle alınmaz.

bu arada muhtemelen sen satarken zorlanabılırsın o yuzden sende uzun sure bınmeyı dusunuyorsan dedım.

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Debriyajın ve kayışın durumu iyi ve km'sine göre uygun bir fiyattan satılıyorsa ve genel olarak temizse alınabilir. Debriyaj ve kayış eskimişse bir miktar masraf edilip yenileri takılabilir, ihtiyacı varsa genel bir bakım yapılır ve uzun zaman keyifle kullanılabilir. Kalkışta ses yapıyor mu onu mutlaka kontrol edin.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alınır da satılır mı

Kalkışta kavrama problemi, çakır çukur ses vb. birşey yok. Fakat orta sehpada iken gaz verince lastik dönüşünü bitirmeye yakın hafif bir sürtme sesi geliyor. Zor duyulur, çok hafif bir ses. Balatadan olabilir diye düşündüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Bunun dışında bir problem teşhis edemedim. Çok ufak bir lokal boya var. Km yüksek olduğu için elden çıkarmak dediğiniz gibi zor olabilir ancak, km düşük olanların da çoğunun km'si ile oynanarak düşürülmüş oluyor. Açıkçası ben uzun süre kullanmak niyetindeyim. Başka bir hedef motor yok şu an için. Burgman 400 güzel bir motosiklet, kullanım amaçlarıma da yeterince hizmet ediyor. (Haftasonu gezileri, zevk amaçlı sürüş ve orta ölçekte ülke içi turlar)

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alakasız olacak ama ben de yaklaşık 3 aydır 2008 ve üzeri hiç hatasız arıyorum, bana denk gelmedi. X10'lara gönlüm kayıyor, onlar da az para değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)