Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni doğan bir motovlog. (Yapıcı eleştirilerinizi bekliyoruz)

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Çim olayına bende katılıyorum.

Eleştilere pek açık değilsiniz sanırım. Sert cevaplar veriyorsunuz. Bu size oy kaybettirir.

1 kereliğine yaptık çok mu ? demek istemişsiniz ama her motorcu 1 kere yaparsa orası ne duruma gelir ?

1 kereden birşey olmaz olayı dünyadaki en büyük yanılgılardan biridir...
    Ertugyigit, berkaye ve CHaTaN bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    toprakg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sizin cevabınızı zaten okumuştum. Ama benim gördüğüm bir işe soyunuyorsunuz ama gelecek eleştirilere pek fazla tahammülünüz yok. Aynı konuda 100 tane de eleştiri gelebilir bunu kabullenmeli celallenmemelisiniz.

Gelelim o çimlere. O çimler ödenen vergilerle dikiliyor. ödenen vergiler ile sulanıyor. Ödenen vergiler ile biçiliyor. İnsanlara yeşil güzel alanlar olsun diye. Siz nasıl orda oturan yada top oynayan kişiler ile motoru hunharca patinaj çektirerek gitmeyi bir tutuyorsunuz. Diyelim ki o insanların yaptığı yanlış sizde o yanlışın daha fazlasını yapmanız mı gerekiyor.

Bundan sonraki videolarınızı daha güzel yapın ve alkışlayalım tebrik edelim. Ama yanlışlarınızı da bırakın eleştirelim.

Madem eleştirdik birazda geri kalanını söyliyim. Bence keyifli ve izlenebilirliği yüksek bir video.
    Alıntı Berkay* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çimlerden sonrasını ben de izlemedim. Fakat benim eleştireceğim nokta, neden tamam arkadaşlar çimenlerdeki sahne hataydı kusura bakmayın demek yerine böyle küçük şeylerden tartışmayalım demeniz. Buna anlam veremedim. Sonuçta siz genele hitap etmek istiyorsanız herkesin görüşleri sizin için önemli.

Arkadaşlar tartışma olayı benimle ilgili değil yukarıda iki arkadaşımız kendi arasında tartışmış onun için dedim yoksa benim eleştirisel anlamda bir problemim yok, orada drift yapanda ben değilim yinede oraya takılmanız çok garip geldi olay, orada ki çimenler zarar görmedi görmüş olsa bile kimse farketmeden yenilendi zaten o motoru alan arkadaş oraya gidecek vergiyi hayliyle ödemiştir zaten konu vergilere hiç gelmesin...

Amacım sert cevaplar vermek değil, sadece 5-6 saniye gözüken bir sahne yüzünden bütün videoyu yok saymışsınız heves kırıcı.
    yoksa videonun editi de orada drift yapanda ben değilim en az gözüken benim videoda.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Demin çim konusunu özellikle devam ettirmedim çünkü zaten içimi sızlatan bir olaydı.. ama devam etti, devam ettirseydim bunları yazacaktım yazayım bari özürdilerim :
    1 kereden bişey olmaz diyerek çimde sürmeyi denememiştim. Çimde sürerken o an aklıma gelmemişti çimlere zarar vereceğim..Ama hemen sürdükten sonra aklıma geldi çimlerin ezildiğini görünce pişman oldum zaten .. sonra burda "akşam zaten gelip top oynuyolar" felan diyince evet öyle olduğu aklıma geldi bu gerçek olan bişey, birazda olsa içim rahatlamıştı,sonra hala bu kadar kişi çimden bahsettikçe yüreğim sızladı tekrar valla.. O an merak ettim denemiştim aklıma gelmemişti yaptıktan sonrasına kadar.. Eleştiriye tabiki açığız da çimleri ezmek beni zaten o gün baya etkilediği için konu kapansın diye çim konusuna cevap vermemiştim gerçekten içimi burkuyor .. Videoyada heralde ben çimlere düşünmekle saçmalıyorum izleyenlerin dikkatini çekmez koca videonun içinde sanırım diye koymuştum fakat öyle olmadı. Tekrar tekrar özür dilerim
    beko12345, Berkay* ve CHaTaN bunu beğendiler.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Berkay Eraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demin çim konusunu özellikle devam ettirmedim çünkü zaten içimi sızlatan bir olaydı.. ama devam etti, devam ettirseydim bunları yazacaktım yazayım bari özürdilerim :
    1 kereden bişey olmaz diyerek çimde sürmeyi denememiştim. Çimde sürerken o an aklıma gelmemişti çimlere zarar vereceğim..Ama hemen sürdükten sonra aklıma geldi çimlerin ezildiğini görünce pişman oldum zaten .. sonra burda "akşam zaten gelip top oynuyolar" felan diyince evet öyle olduğu aklıma geldi bu gerçek olan bişey, birazda olsa içim rahatlamıştı,sonra hala bu kadar kişi çimden bahsettikçe yüreğim sızladı tekrar valla.. O an merak ettim denemiştim aklıma gelmemişti yaptıktan sonrasına kadar.. Eleştiriye tabiki açığız da çimleri ezmek beni zaten o gün baya etkilediği için konu kapansın diye çim konusuna cevap vermemiştim gerçekten içimi burkuyor .. Videoyada heralde ben çimlere düşünmekle saçmalıyorum izleyenlerin dikkatini çekmez koca videonun içinde sanırım diye koymuştum fakat öyle olmadı. Tekrar tekrar özür dilerim
    Çim konusunda ilk cevap bu olsa idi zaten uzamayacaktı.

Diğer arkadaş biraz sert cevap verince uzamış aslında.

Geri kalan herşey güzel bence. Videolara devam

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı Berkay Eraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Teşekkürler, bundan sonraki videoları daha kısa tutmaya çalışacağım.

Videonun o sakin kısmı sıkıcı oldu farkettim sıkıldığınız kısımdan sonra 7:35 ten sonrasını izleyebilirsiniz kısa bir bölüm ama hoşunuza gidebilecek bir bölüm 7:35 sonrası

Izledim 7.35 sonrasini muzik gercekten fark ediyo :D Bu arada muzik iyiydi ancak dumduz yolda ilerlemekten ziyade viraj videolari daha iyi olur bu arada devam edecek... Yazisi ciktiktan sonraki bolum (dikiz aynasiyla oynadiginiz.) cok hosuma gitti oyle komik olaylar hizlandirilmis sekilde cok iyi oluyo eglence katmis videoya. Subscribeyi bastim basarilar
    berkaye bunu beğendi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yeni videolar daha iyi olur ya merak etmeyin

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Dislilastik seni takip ediyoruz, konseptin güzel
    Çim olayına gelince izlerken benimde için burkuldu. Şöyle düşünün mesela bi hastanenin bahçesinde kaldirimdan gitmek yerine insanlar yolu kisaltip çimenlik alandan gitmişler ve orada zamanla patika oluşmuş. Yani kim demiş çim kendini yeniliyor diye. Sürekli ezilirse yenilenmez.
    Arkadaşların ki tek seferlik birsey oldugu icin mazur görelim;)

eğer merak ederseniz bu da apaçi özel bölümü
    MFTaşkıran bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)