Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosiklet sürmenin verdiği duygu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar
    Ben 17 yaşına girmek üzereyim ve kucuklugumden beri motosikletlere karsi acayip bir ilgim var. Fakat su zamana kadar hicbir motosiklete binmedim. Scooterlar da dahil. Eminim ki hepiniz motosiklete binmissinizdir. Sadece o hizlanmanin verdigi his nasil bir his onu bana aciklayabilir misiniz? Neden binmedin falan diye soracak olursanizda cok utangac insanim ben. Pek arkadasimda yok zaten hor gormeyin beni hehehehe.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM FİDDLE II SYM JOYMAX 250i
    Yasini tamamla ehliyetini al.
    Cok guzel bi duygu. Utangacliginla alakasi yok bu durumun. Ben 26 yasindayim anca bu hazzi tadabildim. Hiz merakim yok ama o ses bile gerçekten cok guzel.. simdiden bilgilen sahip olamasan bile. Guvenligini arastir ekipmanini arastir. Surucu hatalarini bul sen yapma. Simdiden..

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Bu yaz Honda Güvenli Sürüş eğitiminde Honda CBF1000 kullandım. 4 silindir 109 bg motosiklet.. Sadece pistte bir kaç tur atmama rağmen bu yaşıma kadar yaptığım hiç bir şey beni bu kadar heyecanlandırmadı.

Yaşım: 28
    Sam@ ve manofsteel bunu beğendiler.

Gerçekten Harika Bir Duygu Sürdükçe Süresin Geliyo Yazın Bileklerim Ağrıyana Kadar Sürmüştüm

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    kelimeler kifayetsiz kalır
    Bir garip yolcu

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    anlayamazsınız. çıkardığı köpükler dalgalar falan....
    MetinK., hakikiteker, maydin02 ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Motork08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enmaaahss
    Bambaşka 2 teker üzerinde yol alma hissi.
    Bi elinde gaz bi elinde debriyaj varken demir atınla dünyaya hükmedermişsin gibi hissettirir.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Yuki scooter'la başlayan biri olarak o motor bile içimi hoplatmaya yetiyodu,
    gece uyanıp kalkar sürerdim o derece, o ilk his zaten çok başka, her şeyin ilki güzel :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizzat kendin tatmalısın bu duyguyu.Herkeste farklı duygular uyandırıyor.Bende genellikle özgürlük,huzur,rahatlama gibi güzel duygular uyandırıyor.Gazı biraz açınca heyecan,coşku gibi duygular uyanıyor.Motosikletle biraz turlayınca kafamı tamamen boşaltıyorum hiç sinir öfke filan kalmıyor.En güzeli de motosiklet sürerken hiç birşey düşünmüyorum sadece yola,rüzgara,motosikletin sesine konsantre oluyorum.
    Ucka bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Kıyamam ben sana :D Tıpkı ben ya. Kardeşim yalnız insana daha güzel gider motosiklet. Yanlızlıktan başka dostun yoksa gider araba alır içinide boş insanlarla doldurursun zaten. Bende genelde artçı olarak yalnızlığımı taşırım gezdiririrm. Bazı insanlarda göbeğine artçı olur oda farklı bir yalnızlık türü :D
    28indensonra ve hakikiteker bunu beğendiler.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Virajlara girip yan yattığında o asfalttaki karıncaları bile görmek Anlatılamaz bir şey. Hele öndeki arabanın simsiyah egsoz dumanını ciğerlerinde hissetmek
    Bir garip yolcu

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    29 yaşım da başladım, kendime dedim ki'' ulan bu yaşına kadar ne yapıyordun da bu kadar geç başladın,kafana s..çayım''..

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Birde sahil yolunda sürmek gibisi yok tatlı tatlı rüzgar estimi tamamdır

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bazen öyle durumlar oluyor'ki yolda giderken sol elimle benzin deposunu okşayıp '' Kızım bee, cansın can '' diyorum

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Sana güzel bir örnek vereyim. Bende x treme max var orta sınıf croos cakması. Bugün işe gelirken arka yola girdim kapalıydı. iş yerime başka yol var ama ondanda 1-2 km dönmem lazım. X bir bakanın şubesinin yanıdan boşlukvar merdivenli filan. girdim oraya merdivenlere geldim sağa doğru 80m bizim mağaza. Doğal olarak taksiciler vs orda duruyor işlek yer. Şöförlerde oturmuş kahvaltı yapıyor 3amca 1genç. Yüzü bana dönük olan amca görünce beni haha sen geri dön kardeş dedi. Ben bu merdivenden çıkarmıyım çıkamazmıyım diye düşünürken bu laf gaza getirdi. Bastım ilk merdivene ön tekerle çıktım gaz az olduğu için girmedi arka teker kaldı. Freni az bıraktım debriyajı sıktım gazı açtım debriyajı daha hızlı bırakınca iki merdivenide hop diye bitirdim yola çıktım. Amcalar alkış tutuyor :D Çok hoşuma gitti ama bugün mutlu olmamın sebebi bu. yoksa asık yüzlüyümdür.

Çok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin neredeyse 6000 lira biriktirdim ehliyetimi aldiktan sonra ilk motosikletime kavusacagim ^^ Sonra resmi olarak aileden biri olmus olurum sanirim :3

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Uçmak gibi

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    bütün gün işyerimdeyim sinir stres akşam oluyor biniyorsun motoruna tır tır tır sahile vuran dalgalar gibi bir ses sonra basıyorsun gaza 50 60 km hızlarda açıyorsun vizörü bir esinti geliyor işte o an ogünün stresi o rüzgar ile gidiyor bende sonra pamuk gibi bir şekilde evime karım ve çocuğuma sarılıyorum. MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK.net

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Yokus asagi virajlarda hissettigin kisaca Roller Coaster uzerinde olmak gibidir...

Biyturs_OnSr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Elystar
    Biz buraya ne kadar yazsakta boş. Orta-üst seviye bir aramaya binip gazı köklersen belki onun sana vereceği haz daha fazladır. Benim kuzen mesela elinden kaç scooter geçti, ama arabayı daha çok seviyor. Yani renkler ve zevkler gibi. Biz burada sanı gazı veririz, sen gidip bir motor alırsın, e bu muydu yani diyebilirsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)