Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TMF İZMİR MOTOSİKLET YARIŞI

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba.
    Bugun saat 12den beri ordaydım sıralamalar vardı 125 600 1000 bide bayanlar kupası vardı. Yarında oradayım izmirden gelcek arkadaşlar varsa toplanıp gidebiliriz. Giriş ücretsizdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR500R
    yarın kaçta ?

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Kardeşim yarin orda olucam inşallah toplanma yeri saati belli olursa gelebilirim belki

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah ulen ah bir daha haritayla geleceğim izmire dün oradaydım yolu bir karıştırdım b*ka sarmaya başladı ondan sonra motomaxı bir türlü bulamadım en son kordona çıkmışım park biraz bekledim doğru bornovaya çıkıp manisaya döndüm
    superboy kullanan abi çok teşekkür ederim ama yine de bulamadım

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O pistte düğünüm olsa izlemem. ne tribünü tribün, ne pisti pist. Ne bir bilgilendirme, ne bir etkinlik. Kuru kuru yarış var. çoğu kişi hangi grubun çıktığını bile bilmiyor.
    Yanlış hatırlamıyorsam pistte yalnızca bir sağ viraj vardı... Koca? Ülkenin pist yarışlarını orada yapması çok komik. Adam gibi bir pistimiz bile yok, istanbuldakinde hangi dümenler var onu bilmiyorum. Bu da böyle bir yakınmaydı işte

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O pistte düğünüm olsa izlemem. ne tribünü tribün, ne pisti pist. Ne bir bilgilendirme, ne bir etkinlik. Kuru kuru yarış var. çoğu kişi hangi grubun çıktığını bile bilmiyor.
    Yanlış hatırlamıyorsam pistte yalnızca bir sağ viraj vardı... Koca? Ülkenin pist yarışlarını orada yapması çok komik. Adam gibi bir pistimiz bile yok, istanbuldakinde hangi dümenler var onu bilmiyorum. Bu da böyle bir yakınmaydı işte
    bende berbat olduğunu duymuştum hatta motorlar 3 vites göremeyecek kadar küçük bir pist diyorlarda , malesef tmf ve İstanbul park işletmecisinin kavgası pist şampiyonaları burada yapılıyor bütün ayakları
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saat 10 da başlıyomuş akşam 5 te biticek gelcek olan arkadaşlar varsa özelden mesaj atsın konuşalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)