Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tarzımı bulamıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

eskiden olsa belliydi cbr600rr aaslında hala öyle ama onun gibi güçlü ve pahalı makine almak istemiyorum 60-70 hp lik 600cc ss arıyorum ama yok sanırım bulamicam nakedlerdede beğendiğim yok hem kapalı arıyorum aynalar ilerde daha iyi görüş açısı yakalıyor gibi, dün fazer6 ya bakıyordum bugün gsr600 yarın bakalım neyi araştırıcaz ama yok sanmıyorum kafama göre birşey bulamicam galiba ne yapıcam ben :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    naked sevmiyorum dedin ama bi cafe racer tarzına bak, güçlü bir 4 silindiri bu tarza çevirebilirsin.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Ducati Monster 696

MT-07

Nakedde bu iksi harika...

Yada F800ST

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz de bi Küba Fighter bakıyoruz 80 cc vergisiz, sokak dövüşçüsü işte fighter vergisiz, sonra ortaklaşa Gsx-r diyoruz neymiş efendim hyosung alıp üstüne gsx yazarız daha ucuza gelir , nolcak bilmiyorum dertler derya olmuş
    mmysgr ve mustbe bunu beğendiler.

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Valla uzun zaman bende cbr 600 yada iste benzer supersport motosiklet hayali kurdum ilk adım olarakta cbr125 aldım kullanıyorum şuan. Bende sonradan senin gibi düşündüm 120 beygirlik motoru napicam gerek yok diye şimdilerde aklım hep crusier tipi motorlarda aslinda iron 883 te maddi olarak sıkıntın yoksa bence bi bak bu motora. Soruna cevap olmadı biliyorum ama şahsi fikrim bole.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belki sesi hoşuna gider

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    amacına göre beklentin neyse önce onu belirlemen lazım.

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naked sevmiyorum dedin ama bi cafe racer tarzına bak, güçlü bir 4 silindiri bu tarza çevirebilirsin.
    hocam cafe racer hiç sevmiyorum ss seviyorum ama bana göre güçsüz birşey yok 100hp üstü çok fazla, cafe racer çok farklı bir kafa

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Selam,

Yamaha XJ6 Diversion baktın mı?
    vagrantstory bunu beğendi.

@yavuz benli
    biliyorum harleyin o modelini ama şimdilik istemiyorum

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gsr600 güzel 4 silindirlerin hepsinin sesi güzel aslında, ama nakedlerde iyide yani ssler çok daha güzel duruyor yani evet eğimli tarz çok çok hoş oluyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden olsa belliydi cbr600rr aaslında hala öyle ama onun gibi güçlü ve pahalı makine almak istemiyorum 60-70 hp lik 600cc ss arıyorum ama yok sanırım bulamicam nakedlerdede beğendiğim yok hem kapalı arıyorum aynalar ilerde daha iyi görüş açısı yakalıyor gibi, dün fazer6 ya bakıyordum bugün gsr600 yarın bakalım neyi araştırıcaz ama yok sanmıyorum kafama göre birşey bulamicam galiba ne yapıcam ben :(
    buyur kardeşim tarzın sport touring olsun bak kendi videomu atayım kısaca anlattım motosikletimi bakalım beğenecekmisin
    plegus bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ss 60 -70 hp 600 cc arıyorsun bulamıyorsun e normal bulamaman zaten çok secenek yok.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    650f var.. 87 ps ile kontrol edilebilir seviyede.. Olmazsa xj-6 diverson f var.. Yeter ki para olsun motor bulunur..
    vagrantstory bunu beğendi.

butce sinirsiz degil 15.000 kesinlikle 2.el istiyorum, xj6 ve 650f iyide 2. El yok, artk motosklet satilmiyormu neyy

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:13 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ss 60 -70 hp 600 cc arıyorsun bulamıyorsun e normal bulamaman zaten çok secenek yok.
    Ne yapicaz hocam piyasasi olan orta seviye motosikletlerden bir arsiv yapamazmiyim, yoksa boyle giderse bir motor alir almaz bi site kurucam motosiklet arsivi olarak

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    ER6-N veya ER6-F bir bakmanı onerırım...

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapicaz hocam piyasasi olan orta seviye motosikletlerden bir arsiv yokmu, yoksa boyle giderse bir motor alir almaz bi site kurucam motosiklet arsivi olarak sadece motosikletlerin bilgisi olucak

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam onlar 2 silindir degilmi aslinda 2 silindirde simdilik yeterde bilmiyorum ya kendime guveniyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:51 ----------

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam onlar 2 silindir degilmi aslinda 2 silindirde simdilik yeterde bilmiyorum ya kendime guveniyorum

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Ben de arayışıma aynı şekilde başladım. 4 silindir olmasın kontrol edemem. Şehirde kullanacağım, arada uzun yola çıkacağım, domalmayım. Zaten 3. viteste kullanıcaz şehirde, beygir değil tork olsun. Benim bir de önümüzdeki sene css ye gidip piste girme hayalim vardı, en azından karenajlı olsun popoyu geriye atıp gömülebileyim vs.

Çok araştırdım, 2 seçenek kalıyor. Yamaha XJ Diversion F ve Kawasaki ER-6F. Fiyatları aynı zaten, tipine göre karar vereceksin. Ben kararımdan çok memnunum. Darısı senin başına.

Alıntı plegus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de arayışıma aynı şekilde başladım. 4 silindir olmasın kontrol edemem. Şehirde kullanacağım, arada uzun yola çıkacağım, domalmayım. Zaten 3. viteste kullanıcaz şehirde, beygir değil tork olsun. Benim bir de önümüzdeki sene css ye gidip piste girme hayalim vardı, en azından karenajlı olsun popoyu geriye atıp gömülebileyim vs.

Çok araştırdım, 2 seçenek kalıyor. Yamaha XJ Diversion F ve Kawasaki ER-6F. Fiyatları aynı zaten, tipine göre karar vereceksin. Ben kararımdan çok memnunum. Darısı senin başına.
    Hocam simdi xj6 4 silindir er6 2 silindir degilmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Birde diversion f tercih etmem f siz daha guzel

plegus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Kawasaki Ninja 650 R
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam simdi xj6 4 silindir er6 2 silindir degilmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Birde diversion f tercih etmem f siz daha guzel
    Evet öyle ama xj6 4 silindir olmasına rağmen haritalandırması nedeniyle biraz daha 2 silindire yakın performans veriyor. Bana ER-6F nin gaz tepkisi daha kullanışlı geldi. Sen nasıl hissedersin bilmiyorum.

Alıntı plegus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet öyle ama xj6 4 silindir olmasına rağmen haritalandırması nedeniyle biraz daha 2 silindire yakın performans veriyor. Bana ER-6F nin gaz tepkisi daha kullanışlı geldi. Sen nasıl hissedersin bilmiyorum.
    Ben aslinda isin sesindeyim o sesi istiyorum, o demek istedigin siniflandirma 2 silindirlerin gucunde demek istiyosun sanirim yani devirmi dusuk acaba yuksek devirde kopmuyormu ciglik atmiyormu bilgin varmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amacına göre beklentin neyse önce onu belirlemen lazım.
    Ses guc olarak 250cc motosiklet gucu en az, ama 120hp cok gelir bana gereksiz fazla, ve egimli oturus pozisyonu ve kapali istiyorum yani aynalar sabit

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)