Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÖLÜM SAÇAN 4 TEKERLERE TEK ÇÖZÜM (VİDEOLU)

Motovento
    REKLAM ALANI

https://www.youtube.com/watch?v=4TgEqZRshb4

Herkese Günaydın Abilerim, Ablalarım ve Arkadaşlarım!

Türkiye trafiğinde biz motorcularında varolduğunu ancak böyle anlarlar. Jeep'in sürücüsü heralde bir daha böyle bir hata yapmaz.

MT olarak da böyle toplu sürüş etkinlikleri yapılmalı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Sen sanıyormusun ki jeep sürücüsüne bir şeyler oldu , motorcuları ezdi geçti , olan motorculara oldu , zaten bunlar motorcu değil , motorlu çete....
    Jeep sürücüsü kendini savunmuş , 100 kişiye yakın bir kalabalığın ağır tahriği altında kalmış , ben altta kalacağıma onlar kalsın demiş , basmış gaza ki iyi yapmış ben olsam daha fazlasını yapardım... Zaten bu yapılan şey motorculukla bağdaşmaz , bu düpe düz barbarlık...
    Murat.K., Maslak, shooter1 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bizim ülkede böyle bişey yapılsa suçlu yine motorcu olur.Haber başlığında ise kendi halindeki araç sürücüsünü motosiklet çetesi linç etti diye.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Daha önce verilmişti , bi sürü de tartışma olmuştu bu konuda...

Sen sanıyormusun ki jeep sürücüsüne bir şeyler oldu , motorcuları ezdi geçti , olan motorculara oldu , zaten bunlar motorcu değil , motorlu çete....
    Jeep sürücüsü kendini savunmuş , 100 kişiye yakın bir kalabalığın ağır tahriği altında kalmış , ben altta kalacağıma onlar kalsın demiş , basmış gaza ki iyi yapmış ben olsam daha fazlasını yapardım... Zaten bu yapılan şey motorculukla bağdaşmaz , bu düpe düz barbarlık...
    Murat.K. bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce verilmişti , bi sürü de tartışma olmuştu bu konuda...

sen motorculara daha fazlasını yapsaydın benimde altımda araba olsaydı biri çıkar sen ondan güçlüsün ama bende senden güçlüyüm der. kavga dövüş iyi bişey değil

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    motorcu jipin onune atlamasaydi boyle olmaz belki suruci bayandi yuz motorcu gorunce korktu ve gaza yuklendi
    CompanERROR bunu beğendi.

O videoyu haber olarak aratıp okuyun, olayın aslını ve sonrasını öğrenin. Keşke orada olaya dahil olan tüm motorluları ezse ve kurtulsaydı sürücü. Sırf motosiklet sürdüğü için haklı olarak görmeyin oradakileri.
    kani2, Murat.K., Maslak ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

white_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    yanılmıyorsam jeepin içinde adamın eşi ve küçük kızı vardı..çetenin saldırgan tavırlarından kurtulabilmek ve ailesini korumak için mecbur kaldı diye hatırlıyorum..iyide yapmış bence!

abi neden kacmamış adamı komalık yapmışlar en kötü polisi arasaydı bari her ne olursa olsun bizde motor kullanıyoruz aile varsa işi abartmaya gerek yok ki

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Toplu sürüş yaparken nedense herkes erkek kesiliyor. Yolu kapatıp yavaş yavaş gitmeler, ona buna atarlanmalar filan? Halbuki bir ya da iki şeridi açık bırak işi olan yanından geçsin gitsin sende sürüşünü yap bak keyfine
    shooter1 bunu beğendi.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Mukakkak başlamadan önce sürücü bir hata yapmıştır. Ama önüne geçip ani fren yapmanında insanlıkla bir alakası yok. Sen bana bunu yaptıysan ben daha beterini yaparım mantığı zaten insanla bağdaşmaz o ayrı. "Hayvan eti yemişler!"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)