Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aklımda deli sorular

Motovento
    REKLAM ALANI
    orcunberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba abilerim ablalarım ve kardeşlerim kasımda ehliyet alcam Allah nasip ederse ama size sorcam bi sorum var benim sülalemde(aileyi geçtim)
    kimsede motor yok ben motor sürmeyi nasıl öğrencem teorik olarak biliyorum ama pratikte lazım scooter bile olur önerilerinizi bekliyorum
    antalya bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğitimle başka yolu yok.
    Antalyada GİS Akademi var bildiğim kadarıyla orayla bi görüş istersen.

orcunberkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekürler :D

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bisiklet kullanmayı iyi derece biliyorsan küçük hacimli motosikletlerde pek zorlanmazsın.
    benim de hiç motosiklet tecrübem yoktu, ehliyet kursunda aldığım 2 haftalık eğitim ile çözdüm olayı, ilk motor olarak honda cbr 250r aldım. sonuçta kendine güvenle alakalı bi durum.
    ha sen benim gibi 250cc lik motorla başlamak zorunda değilsin, bir çok kişinin de önereceği gibi 125 lik bi ybr veya ucuzundan mondial drift alabilirsin.

egekrgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Kardeşim ehliyet için kulllandırdıkları motorlar vitesli motorlardır internette önce bununla çok güzel teorik videolar var onları izlemende fayda var sonra bir kurstan rica etcen her gün yarım saat 1 saat takılsan usta olursun zaten scooter kullancakmışsın vitesle işin kalmıcak trafiği falanda o süreçte iyice tanırsın

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    ogrenırsın ben de senin gibi herşeyini biliyodum hiç hayatımda surmedım ama pratikte surmedım bi tek cok eski bi mobilet surdum oda cok az aynı bisiklet gibi oda pedala bas gaza bas git 150 lik motorumu aldım ilk atladım ustune yavas yavas ogrendım ama hiç bi zaman tamam ben ogrendım kralım benden iyis yok diyip kaptırmadım kendımı ılk gunku korktugum gıbı korkuyorum hala surerken

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Her sekilde ogrenirsin ama guvenli surus ogrenir misin? Bunun icin ciddi egitim veren kurumlara gitmende fayda var. Trafik tecruben de olmadigini varsayarsak iyice trafigi ogrenmeden yola cikmamani tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)