Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Neden r25'i lansma fiyatıyla alamadığımızı anladım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zenginin parasi, zuurdun cenesi.
    Hayat iste...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı smokaliptus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakında çıkar kokusu, takip edelim bulduğumuz R25'li LTB mağazaların fotolarını ekleyelim, sonra da yamaha'ya kapak olarak göndeririz, hele bu durumda gerçekten lansman fiyatına aldılarsa işi japonyaya kadar götürmek lazım. Ben dahil birçok arkadaş lansman fiyatıyla alamamışken (bu arada yamaha almadım, almayacağım) işi kurumsaldan bağlayıp bizleri uyutmaya çalıştılarsa, yaptıkları terbiyesizliğin bir şekilde geri dönüşü olması lazım. Her ne kadar bir şey çıkacağından umutlu olmasam da en azından sanal ortamda izi kalır, gelecekte yamaha'dan motor almak isteyenlere uyarı niteliğinde kalır.
    Hocam işte içerde çalışan arkadaşın söylediği Türkiye geneline alındığı ben özellikle dükkan sahibi kendisimi aldı dedim. Oda yok merkezden gönderildi 200 tane dağıtılmış dedi. Benim merak ettiğim diğer mağazalarda da var mı aklınızda bulunsun eğer görürseniz burdan paylaşalım.

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Bitmedi yamaha r25 muhabbetleri. Bitecege de benzemiyor. Allah kolaylik versin 13.500 den yamaha r25 sevdalilarimiza
    ///MPOWER bunu beğendi.

Alıntı Siyah&Beyaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bitmedi yamaha r25 muhabbetleri. Bitecege de benzemiyor. Allah kolaylik versin 13.500 den yamaha r25 sevdalilarimiza
    Hocam 13.500 veren kendini zorlayarak 14.500 da verir sadece yapılan muamele insanın içine sinmiyor.Bide böyle şeyler duyunca görünce insan üzülüyor

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sehir efsanelerinin yurdum cahillerini buyuledigi bir forum basligindan tekrar merhaba.

2 Istanbul Yamaha bayisi yakinim olmasi dolayisiyla bildigim seylerdir: Yamaha bayilerinden asla toplu motosiklet alamazsiniz. Bu is icin Ymaha Turkiye'ye gitmeniz gerekir.

Oyle "hepsini aldim kapattim" diye bir sey olmasi mumkun degildir. Ve evet, Turkiye'deki her Yamaha bayisine belirli araliklarla belirli modellerden belirli sayida urunler gelir. Bunlarin ozellikle rengi ve adedi bile kargo kasasi acilana kadar belli degildir.

R25i 13.500e sinirli sayida olan stoktan almis olan varsa vardir, yoksa sansini kaybetmistir.

Marka ve modelleri bilip bilmeden baltalamaktan vazgecin.
    braveguy bunu beğendi.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cebinize parayı koyup bayıye gidip sansınızı denedınız mı bılmıyorum ancak bır bayı tanıdıgım dılersen 13500 den al demıstı bana. fıyatnın yukselecegı de bellıydı. 13500 ıle 14500 arasında cok fark yok hatta 14500 den pazarlık bıle edılebılır. boşu boşuna olay yapılıyor. bende x max 250 var 14450 abs fıyatı. af buyurun ama bu motor da bır zahmet benım motordan pahalı oluversın en azında 50 tl

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi rivayete göre geçen yıl kaybolan 50 tane MT-07 de başka bi kot firmasının vitrininden çıkacakmış...

du bakalım
    Sj's, m1t0, tekoklava ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sehir efsanelerinin yurdum cahillerini buyuledigi bir forum basligindan tekrar merhaba.

2 Istanbul Yamaha bayisi yakinim olmasi dolayisiyla bildigim seylerdir: Yamaha bayilerinden asla toplu motosiklet alamazsiniz. Bu is icin Ymaha Turkiye'ye gitmeniz gerekir.

Oyle "hepsini aldim kapattim" diye bir sey olmasi mumkun degildir. Ve evet, Turkiye'deki her Yamaha bayisine belirli araliklarla belirli modellerden belirli sayida urunler gelir. Bunlarin ozellikle rengi ve adedi bile kargo kasasi acilana kadar belli degildir.

R25i 13.500e sinirli sayida olan stoktan almis olan varsa vardir, yoksa sansini kaybetmistir.

Düşünmeden cevap veren yurdum cahillerinin cevap yazdığı forum başlığı da olmuş gördüğüm kadarıyla
    Ben gidip tek tek bayilerden alınmış gibi bir cümle kurmadım.Mavi kasa r25 şuanda sadece 2014 modellerinde var vitrinde ki mavi olduğuna göre yılını bulabilecek misiniz acaba? Çok zor olmasa gerek
    2014 modellerin lansman fiyatıyla satıldığını biliyoruz yani burdan çıkan sonuç ? Bunu da çıkaracağınıza canı gönülden inanıyorum
    Ben 2 bayi ile görüştüm malesef o süreçte satıldığını söylediler. Sağlık olsun sıkıntı değil sonuçta 1000 tl çok fazla bişey değil.
    Üstte de dedim. Lansman diyip toplu alım gibi bişey varsa hoş değil bende bunu belirtmek için bu konuyu açtım. Umarım anlatabilmişimdir.İyi geceler dilerim

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Degil 200 20 tane alacak adam bile gidip Bayi ile ugrasmaz bence. Direk yamaha turkiye ile irtibata gecer.

Ki zaten arkadas bayiden alinmis dememis ki. Sadece 200 tane alinmis demis.
    Kaldi ki 200 tane alinamis ola bile arkadasin bu basligi acmada bi cikari yok. Ki arkadas bunun gercek oldugunu foto ile belgelemis.
    Ama sanirim senin bu kadar sert ciktigina bakilirsa, senin bir cikarim var sanirim bu isten?

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende x max 250 var 14450 abs fıyatı. af buyurun ama bu motor da bır zahmet benım motordan pahalı oluversın en azında 50 tl
    R25 neden XMax dan pahalı olacak ben orasını anlamadım?!!!
    XMax burada 5.500€
    R25 tedavülden kalkmadan önce 4.500€ idi.
    Yani Xmax'dan 1000 € ucuz bir motosiklet R25

Sıkıntı o değil.
    Benim anlamadığım üretimi durdurulmuş bir motosiklete bu alakanın sebebi nedir?
    zulu ve Shrieker bunu beğendiler.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Hala 200 motorun alındığını gösteren fotoğraf koyulacak bu başlığa bekliyoruz elimizde mısır patlangaçları eğer olayınız tek bir motorun vitrine koyulmasıysa tabii ki saçmalıktan öteye gitmez bu başlık. Alan adam havalar kötü diye vitrin malzemesi yapmıştır hem dikkat çekici hemde güvenli. Bunu dahi anlayamıyorsak işimiz var demektir.

R25 başlığında bi otelin önüne park ettiğini söylmeişti bi üye şimdi o otel bütün R25 leri almış desem ne olacak?

Alıntı sunti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçenlerde yolda yürüyorum, ülkenin önde gelen döner markalarından biri,kapının önüne bi ferrari çekmiş. millet toplanmış başlarına, ben de gittim, dedim birader bu ne, ne oluyor burda ?

mağaza sahibi hemen geldi ; "ya aldık işte 300-500 tane,döner markamızın reklamını yapıyoruz, kahretsin bizde böyle bir zenginlik var,her lokantaya da göndericez" dedi.

kendimden geçtim.

Heh tamda dediğim gibi işte buyüzden fotoğraf çekeyim demiştim.Neyse ismini söyledim zaten. İşten çıktığımda da fotoğrafla desteklerim arkadaşlar
    haklıymışsın kardeşim, çok fena mortingen oldum.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Daha okuduğunu bile anlamadan cevap yazan birinin burada insanlara CAHİLLER diye hitap etmesi çok komik!Sanırım arkadaş komedyen yada espiri yapıp bizi güldürmek istemiş.Eskiden saraylarda söz ve davranışlarıyla halkı güldürüp eğlendiren kimseler vardı bunlara soytarı denirdi.Ben soytarıları çok severim
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Alıntı COQ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    XMax burada 5.500€

Sıkıntı o değil.

Üstad ,

R25'in üretimi mi durdurulmuş , yoksa ben mi yanlış anladım ?

XMax burada 5.500€

Sıkıntı o değil.
    Sizdeki vergi dilimleme farkli olabilir. Ama bizim ulkemizde 250 cc e kadar olanlardan daha dusuk otv aliniyor. 300cc oldugunda vergi bindirmesi oluyor. O yuzden bize 300 luk degil. 250 ligi geldi.
    http://www.yamaha-motor.eu/fr/produi...rt/yzf-r3.aspx

http://www.yamaha-motor.eu/tr/produc...t/yzf-r25.aspx

2 linki incelersen. Fotolardan da gorecegin gibi kasa ayni. Motor blogu ayni. Sadece cc farki var. O yuzdende gucte ti farki biraz farkli. Ama sikistirma orani ve motorun dige ozellikleri ayni.
    Size r25 artik gelmeye bili ama funyada daha yeni baslanmis bi motor icin kaldirilmis demek biraz iddali bence

Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha okuduğunu bile anlamadan cevap yazan birinin burada insanlara CAHİLLER diye hitap etmesi çok komik!Sanırım arkadaş komedyen yada espiri yapıp bizi güldürmek istemiş.Eskiden saraylarda söz ve davranışlarıyla halkı güldürüp eğlendiren kimseler vardı bunlara soytarı denirdi.Ben soytarıları çok severim
    ne tesdüf bende çok severim o yüzden sizi de çok sevdim. CAHİLLER lafını kim söylemiş ben neden öyle yazmışım daha okuduğunu anlayıp idrak edemeyen insan gelmiş bana laf söylemeye çalışıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala 200 motorun alındığını gösteren fotoğraf koyulacak bu başlığa bekliyoruz elimizde mısır patlangaçları eğer olayınız tek bir motorun vitrine koyulmasıysa tabii ki saçmalıktan öteye gitmez bu başlık. Alan adam havalar kötü diye vitrin malzemesi yapmıştır hem dikkat çekici hemde güvenli. Bunu dahi anlayamıyorsak işimiz var demektir.

R25 başlığında bi otelin önüne park ettiğini söylmeişti bi üye şimdi o otel bütün R25 leri almış desem ne olacak?
    Üstüne basa basa defalarca söylediğim şeyi tekrar söylüyorum o 200 lafını ben değil orda çalışan kişi söylemiştir.Bende böyle bişey varsa başka bir mağazada görürseniz sizde resimlerini koyun dedim. Bunun neresini anlamadınız acaba?

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı zulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad ,

R25'in üretimi mi durdurulmuş , yoksa ben mi yanlış anladım ?
    Evet kawasaki ve yamaha 300cc Honda 500c üretimi ile yola devam ediyor.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Ben mağazadan öğrendiğimi söyledim artı fotoğraflarla durumu gösterdim polemiğe girmek gibi bir çabam yok.Eğer bu şekilde toplu alım yapıldıysa bunun etik olmadığını düşündüğüm için burada belirttim.

Evet kawasaki ve yamaha 300cc Honda 500c üretimi ile yola devam ediyor.

Yamaha JP nin resmi sitesinde. r25 r3 yeni olarak lanse ediliyor. daha yeni olarak tanıtılan bir ürün nasıl kaldırılıyor. açıklarmsın?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Biri yeni çıkan motora üretimi bitti der ötekisi ben anladım bu yüzden yokmuş dedikten sonra yok ben demedim valla başkası dedi der....

Bu başlıkta kaliteli troll yok haydi başka başlığa.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)