Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Satmıyorum Arkadaş..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Bu yaz ortalarında kız arkadaşımla işi ciddiye dökmeyi planlıyoruz. O İtanbulda, ben ise Tekirdağ'da ikamet ediyorum. Sürekli git-gel git-gel problem olmaya başladı. Hem nişan masraflarımız için extra maliyet çıkmasın hemde gitmesi gelmesi aile ile kolay olsun die motosikletimi kışın satışa çıkarmıştım. Ve altına Takas olanağı olarak üzerine para alabileceğim ''2 KİŞİ BİNEBİLECEĞİMİZ'' cbf yada pcx takası olabilir yazmıştım. Üzerine alacağım paraya birazda ben katarım 4 kapısı 4 koltuğu olan A noktasından B noktasına 4 kişiyi taşıyan idareten bir araba alırım diye düşünmüştüm. Fuar sonrası sezonun açılmasıyla ilan mesajları ve telefonum iyiden iyiye yoğunlaştı. 10 liraylık motora ''-7 verem mi he kardeş veremmi '' diye mesaj atanmı istersin, 20 binlik jeep teklif edenmi. oysa ki herşeyi açık açık yazmıştım ben. evlilik nedeniyle maddi sıkıntıdan satılıktır diye. En son ''KURBAN BAYRAMINDA 15 GÜNLÜK 5 YILDIZLI TATİL '' takas teklifi gelince vaz geçtim bu işten. satmıyorum arkadaş.. Takarım bi çanta hatun arkasına yaslanıp biraz daha rahat etsin diye. Binerim mis gibi motoruma.. Gerildim iyice bir deşarj olıyım diye buraya siz dostlara yazdım. Alım satım Zorlu iş piirim..
    agrasiwe, RAMİREZ, Sam@ ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorunuz piyasada müsterisi olan ve piyasası beli bir motor, sezonda değerinde satamakta zorlanmassınız, sadece biraz dolmuşsunuz dengesizlerden
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    İşler online olunca bazı insanlarda saygı kalmıyor malesef, yüzüne söyleyemeyeceği küfür gibi teklifleri mesaj atıyorlar işte...

Geçmiş olsun
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Ne teklifler geldi görseniz şaşarsınız. Oysaki Türkçe yazmıştım herşeyi. bir telefon diyaloğunda. '' - Ya abi ben gene arıyorum biliyorum vermezsin bende olsam vermem ama ....TL veriyim diyorum ben. '' Yemin ederimki %100 bu diyaloğu yaşadım

Sen o unoyu satmicaktin abi :D
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı sezerh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen o unoyu satmicaktin abi :D
    Evlenicez diye sattık ola ola bu seneye kaldı işte Uno arıyorum yine

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    O alacak adamlar öğrenci ve ya kullanacak adamlar olsa hadi biraz daha anlaşılır göreceğim, ama birikmiş parası olan sahibindende mezarcılık yapıyor, zor durumda acil ihtiyacı olan insanların motorlarına ölü fiyat çekip ısrar ediyorlar, kapabildiklerini de pahalıdan satıyorlar, bunu meslek edinen insanlar var emin olun

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O alacak adamlar öğrenci ve ya kullanacak adamlar olsa hadi biraz daha anlaşılır göreceğim, ama birikmiş parası olan sahibindende mezarcılık yapıyor, zor durumda acil ihtiyacı olan insanların motorlarına ölü fiyat çekip ısrar ediyorlar, kapabildiklerini de pahalıdan satıyorlar, bunu meslek edinen insanlar var emin olun
    bir telefon diyaloğunda ''Kardeş biz bundan 3 tane aldık daha dün 8500 e aldık. 1-2 tane daha alıcaz'' demişti biri. bende o fiyata motor yok dedim kapattım. Safari orman turu düzenliyen türden bir şirkettir diye düşünmüştüm
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşler online olunca bazı insanlarda saygı kalmıyor malesef, yüzüne söyleyemeyeceği küfür gibi teklifleri mesaj atıyorlar işte...

Geçmiş olsun
    Artık yüz yüze de söyleniyor ki.Perdesi patlamış insanların.Geçen yıl aynı şey yüzünden ben de vazgeçmiştim.Aksine internetten daha çok motor başında olmuştu benim.Adam geliyo,oooo abi manyak bakmışsın motora süper olmuş vıdı vıdı vıdı...Ne kadar istiyon ? 2600 Kardeşim. 1000 liram var abi.Gerisini yazmaya gerek yok,o gün bugündür satılık yazısı yazmaya bi tarafım yemiyo.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık yüz yüze de söyleniyor ki.Perdesi patlamış insanların.Geçen yıl aynı şey yüzünden ben de vazgeçmiştim.Aksine internetten daha çok motor başında olmuştu benim.Adam geliyo,oooo abi manyak bakmışsın motora süper olmuş vıdı vıdı vıdı...Ne kadar istiyon ? 2600 Kardeşim. 1000 liram var abi.Gerisini yazmaya gerek yok,o gün bugündür satılık yazısı yazmaya bi tarafım yemiyo.
    aynen abi. satılmasın binerim düğüne kadar. Giderse eşe dosta gider. Satmıyorummmmmm
    turkish39 bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hatayı maddi sıkıntı yazarak yapmışsınız. O kelime yazılınca ölücülere sinyal gidiyor bilmiyorsunuz

Benim diyaloğum da güzel...
    En son kaç olur usta?
    -8400 e vereyim.
    7500 olmaz mı?
    -Olmaz, o fiyattan aşağıya inmem
    O zaman 8 vereyim çünkü bunu sattığımda zaten o paralara gidecek
    Ulan o paralara gidecekse ben niye sana düşük fiyata vereyim, zaten azınla söylüyosun bunu
    Permatiq59 bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilanın açıklama kısmına kazasız'dır ve fiyat sondur'dan başka hiçbir şey yazmayın çünkü yazılanları kımse okumuyor
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Galericiler, emlakçılar, bilimum aracılar işte bunun için vardır. Sinirsiz stressiz satışını verir paranızı alırsınız.

Sahibinden türü sitelerde, kabul edin ki, galericiyi aradan çıkartarak, alıcılar daha ucuza bulmaya çalışırken, satıcılar da aynı şekilde galericinin muhtemelen vereceğinden daha pahalıya satmaya çalışmaktadırlar.

Öyle olunca, bu ve benzeri diyaloglar olağan. Çünkü siz aslında galericilerin sizin adınıza dinlediği bu tür muhabbetleri, onları aradan çıkartarak dinlemeye karar vermiş oluyorsunuz. Daha pahalıya satabildiğiniz için, bu tür muhabbetler dinlemeye değer dendiği sürece, böyle devam eder, arada da böyle soranlar da çıkar ...
    crxforever ve mehmetenis bunu beğendiler.

metinkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650 S ABS
    Motorsiklet satmak/almak bu ülkede macera. Ben ilan verdiğimde başımdan geçenler;
    1. Gece saat 24.00 de bile telefon ile arayanlar,
    2. Fiyatının yarısını teklif edenler, hayır diyince kızıp trip atanlar, hatta küfür edenler,
    3. Kendisini acındırarak fiyat indirmeye çalışanlar,
    4. Eşşek, dana, köpek, vb.ile takas teklif edenler,
    5. Motora bakmak istiyorum, adresim burası yarın gelin diyenler,
    6. Aynı soruyu cevabını aldığı halde tekrar tekrar soranlar'dan illallah ettiğimden motoru satmaktan vazgeçtim. Bırakın motoru, hayattan, yaşamaktan soğuttu bu grup insanlar.
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galericiler, emlakçılar, bilimum aracılar işte bunun için vardır. Sinirsiz stressiz satışını verir paranızı alırsınız.

Sahibinden türü sitelerde, kabul edin ki, galericiyi aradan çıkartarak, alıcılar daha ucuza bulmaya çalışırken, satıcılar da aynı şekilde galericinin muhtemelen vereceğinden daha pahalıya satmaya çalışmaktadırlar.

Öyle olunca, bu ve benzeri diyaloglar olağan. Çünkü siz aslında galericilerin sizin adınıza dinlediği bu tür muhabbetleri, onları aradan çıkartarak dinlemeye karar vermiş oluyorsunuz. Daha pahalıya satabildiğiniz için, bu tür muhabbetler dinlemeye değer dendiği sürece, böyle devam eder, arada da böyle soranlar da çıkar ...
    iyi diyorsunuz fakat. Zaten galeriye verip değerinin altında satacak kadar maddi özgürlüğe sahip olsak. maddi sıkıntıdan motorumuzdan niye vaz geçelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı metinkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsiklet satmak/almak bu ülkede macera. Ben ilan verdiğimde başımdan geçenler;
    1. Gece saat 24.00 de bile telefon ile arayanlar,
    2. Fiyatının yarısını teklif edenler, hayır diyince kızıp trip atanlar, hatta küfür edenler,
    3. Kendisini acındırarak fiyat indirmeye çalışanlar,
    4. Eşşek, dana, köpek, vb.ile takas teklif edenler,
    5. Motora bakmak istiyorum, adresim burası yarın gelin diyenler,
    6. Aynı soruyu cevabını aldığı halde tekrar tekrar soranlar'dan illallah ettiğimden motoru satmaktan vazgeçtim. Bırakın motoru, hayattan, yaşamaktan soğuttu bu grup insanlar.
    geçen gün bir arkadaş söyle birşey paylaşmıstı benzer bir konuda iyi gülmüştüm.. görmeyen için paylaşıyım.

MetinK., YouSuffer, mithrelios ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    bana oturma grubuyla takas teklifi gelmişti
    Permatiq59 bunu beğendi.

Almak bir dert ( Seçmek para denkleştirmek ) Satmak apayrı bir dert !

Her çeşit insan çıkabiliyor karşınıza, kimi ne yazdığının doğru dürüst farkında, kimi de ne konuştuğunun.

Galeriye verdiğinde,( Aracı olması için ) doğal olarak galericide üstüne koyuyor.( Cuzi rakkam )250 tl gibi sizden,250 tl karşı tarafdan. bunlar

motora yansıyor.ama herkesle muhatap olmuyorsunuz.bir artısı da, talip olanın bayii den alıcak olduğu için ekstra güven duyuyor işler daha hızlı

yürüyor tabi( kurumsal ise ).eğer aceleniz yoksa sabırlıysanız. kendiniz satmanız en mantıklısı.

Motosikleti
    KapÇık
    moraliniz bozuksa biraz malum siteye takılın ne ilanlar var allah aşkına

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evlenicez diye sattık ola ola bu seneye kaldı işte Uno arıyorum yine
    Tipo verelim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Konu acilmisken galeri dediniz, motosiklet alim satimi yapan guvenilir galeri var mi tavsiye edebileceginiz? Genelde galeriler araba aliyor satiyor. Motosiklet alim satimini pek duymadim gormedim cunku.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)