Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sıfır Boxer Alacaktım Son Zamndan Sonra Gözümden Düştü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    2 ay önce artık kesin motossiklet alma fikrini kafama kazıdım. Sıfırdan 2000 lira biriktirdim. Nisanın 3ündede maaşı alıp Bajaj bayisine gidecektim bi baktım fiyat artmış 2700lerdeydi en son hatta bayiye gittim adamla konuştum bile internetteki fiyatı neyse ona verecekti(normalde Mondial bayisi ve Karabükte Bajajı tek satan yer). 3000 liraya sigorta ruhsat vs hepsini yaptıracaktım. 200 liralık fark için 1 ay daha çalışmam gerekli ben o 1 ayda kesin 2. el başka motor alırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Değerli justlook78 rumuzlu arkadaşım; bayimiz ile görüşün. İletişim bilgilerini bana yazarsanız (ekrem_ata@kuralkan.com.tr) bayimize durumu aktaracağım. Selamlar...
    Alıntı justlook78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay önce artık kesin motossiklet alma fikrini kafama kazıdım. Sıfırdan 2000 lira biriktirdim. Nisanın 3ündede maaşı alıp Bajaj bayisine gidecektim bi baktım fiyat artmış 2700lerdeydi en son hatta bayiye gittim adamla konuştum bile internetteki fiyatı neyse ona verecekti(normalde Mondial bayisi ve Karabükte Bajajı tek satan yer). 3000 liraya sigorta ruhsat vs hepsini yaptıracaktım. 200 liralık fark için 1 ay daha çalışmam gerekli ben o 1 ayda kesin 2. el başka motor alırım.
    AydınOğlu09, Cronos, halilom ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    ekrem hocam talebe göre motosiklet dizayn ettirme şansınız var mı. dış görünüş değil de sadece özelliklerini. 150cc balansörlü motor, 5 vites, önde disk fren olan 3000tl dolaylarındaki bi bajaj markalı motor yok satar. boxer 2.700'e satılıyorsa bu dediğim çok da zor değil sanki.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Alıntı kordinaryus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem hocam talebe göre motosiklet dizayn ettirme şansınız var mı. dış görünüş değil de sadece özelliklerini. 150cc balansörlü motor, 5 vites, önde disk fren olan 3000tl dolaylarındaki bi bajaj markalı motor yok satar. boxer 2.700'e satılıyorsa bu dediğim çok da zor değil sanki.
    Öyle bir şey olmaz. düşünmen bile hata dostum, fabrika çıkışı bu motosikletler seri şekilde üretilir.
    Ya susmak ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir.

Bu talebiniz oldukça zor değerli kordinaryus... Ama BOXER 150 modeli memnuniyeti en yüksek ürünlerden birisi. Kullanan arkadaşalardan mutlaka takip ediyorsunuzdur.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Kanunin geçmişinde var MZ i Melez yaptı, para kazanacağını bilse 1 sn düşünmez yapar

Motosikleti
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu talebiniz oldukça zor değerli kordinaryus... Ama BOXER 150 modeli memnuniyeti en yüksek ürünlerden birisi. Kullanan arkadaşalardan mutlaka takip ediyorsunuzdur.
    takip ediyorum ancak boxer'ın özellikleri beni tatmin etmiyor. bi firma 2014 yılında ürettiği motosiklete neden kampana fren koyar? neden balansör koymaz? anlamak gerçekten güç.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sırf cafe racer yada street tracker projem için boxer düşünüyorum balansörlü değil ama titreşimi öyle kimseyi rahatsız etmemiş olsa tabi daha iyiydi.
    Ön fren disk olsaydı dadından yenmezdi
    Ama bide şu varki o paraya bu kalite bence çok iyi.

Motosikleti
    takip ediyorum ancak boxer'ın özellikleri beni tatmin etmiyor. bi firma 2014 yılında ürettiği motosiklete neden kampana fren koyar? neden balansör koymaz? anlamak gerçekten güç.
    çünkü bu motor afrika pazarı için üretilmişti aslen, oralarda kabul görüyor,benim şahsi fikrim freni tutmayan allahın belası disk frenli bir çinliye binmekse boxerı tercih ederim, frenine alışırsın ona göre gidersin, kampana kötü tutacak diye bir kaide yok
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Motosikleti
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çünkü bu motor afrika pazarı için üretilmişti aslen, oralarda kabul görüyor,benim şahsi fikrim freni tutmayan allahın belası disk frenli bir çinliye binmekse boxerı tercih ederim, frenine alışırsın ona göre gidersin, kampana kötü tutacak diye bir kaide yok
    elbette yok. yıllarca kampana kullanıldı en güzel motosiklerde bile. ama 2015 olduk yahu. koskoca bajaj, sizce disk fren sistemini eklemenin fabrikaya maliyeti ne olabilir? aynı şey honda ace için de geçerli. kullanıcıya yazıktır günahtır.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kampana freni disk frenle değiştirmek mümkün mü peki.
    Motoru aldıktan sonra disk fren tertibatını alıp değişsek.

Motosikleti
    elbette yok. yıllarca kampana kullanıldı en güzel motosiklerde bile. ama 2015 olduk yahu. koskoca bajaj, sizce disk fren sistemini eklemenin fabrikaya maliyeti ne olabilir? aynı şey honda ace için de geçerli. kullanıcıya yazıktır günahtır.
    o maliyetin ne olabileceği ancak o fabrikada çalışılarak anlaşılabilir, maliyetsiz olarak düşündüğünüz bir detay çok maliyetli olabilir oda fiyatlara yansır, boxer da şu an alınabilecek en uygun fiyatlı kaliteli commuter olma özelliğini kaybeder
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı justlook78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 tl ye plaka ruhsat sigorta işi olması için sigortanın 80 tl falan olması lazım

Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli justlook78 rumuzlu arkadaşım; bayimiz ile görüşün. İletişim bilgilerini bana yazarsanız (ekrem_ata@kuralkan.com.tr) bayimize durumu aktaracağım. Selamlar...
    bu mesajdan sonra durum nedir gelişme var mı fikrinizde değişiklik oldumu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)