Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el alım masrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    2.el bir motosiklet buldum alacak gibiyim ama son bütçe ayarlaması için net bilgilere ihtiyacım var. Motosiklet Manisa'da ben İzmir'deyim. Noter masrafım olacak, sigorta ve plakayı da değiştireceğim, tamam. Vergi ödemesi ne zaman olacak ve hatırlayamadığım başka bir masraf varsa yardımcı olursanız sevinirim.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    arkadaşim sen git motoru alacan notere 110 tl gibi bi rakam ödiyeceksin. sonra bin gel. Vergisi ödenmediyse zaten devrini alamazsın, adama söyle cezası, vergisi falan varsa yatırsın. sigortayı 15 gün içinde yaptırabilirsin. Alıralmaz yaptırmana gerek yok. Sen yol masrafın ve notere vereceğin para sadece.

Motosikleti
    Vergisi, sigorta gibi sıfırlanmıyor yani. Teşekkür ederim.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum vergi borcu, trafik ceza borcu olan motosikleti alamazsın. sana bi tavsiye plakayı 35 yapma sakın. manisa plaka ise öyle daha az vergi çıkar.

Motosikleti
    Vergi aynıdır, sigorta fiyatı değişir diye biliyorum ama yine de 35 yapıcam plakayı, içimde kalmasın Ama benim merak ettiğim şey; sigortanın motosiklet el değiştirdiğinde tekrar yapıldığı gibi verginin de aynı olaya uğrayıp uğramadığıydı. Teşekkürler

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vergi aynıdır, sigorta fiyatı değişir diye biliyorum ama yine de 35 yapıcam plakayı, içimde kalmasın Ama benim merak ettiğim şey; sigortanın motosiklet el değiştirdiğinde tekrar yapıldığı gibi verginin de aynı olaya uğrayıp uğramadığıydı. Teşekkürler
    pardon iş arasında yazmıştım vergi yazmışım sigorta olacak :D kusura bakma :d ben 06 bıraktım. 35 e göre daha az motosiklet olduğu için ankarada daha az çıkacağını söylediler
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)