Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Depoları Full leyin!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Fulleyemem. 20 tl den fazla koyunca depoya akıtıyr
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef Şaa'ban hayattayken katmadeğerin filminde oynamıştı..
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...%C5%9Faban.jpg
    Bi kendini akıllı sanmak bu oluyor heralde, Kemal Sunalın Katma Değer Şaban filmine itafen "şimdi bir Kemal Sunal'ımız da yok ki kdv'yi tiye alan bi film yapsın" dedim zaten. Biliyoruz rahmetlinin filmini.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ülkemizdeki yönetim zihniyetide sıkıntı var, Yoksa A partisi yada B partisi farketmiyor. Maalesef konu akaryakıt olunca hepsi ayni, zam üzerine zam....
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Ben hep beş liralık benzin alıyorum.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Geçen gün bir otomotiv mühendisi ile konuşuyorduk. Yeni şehir içi otobüsler doğalgaz ile ateşliyor ya. Gün boyunca 80 tl yakıyormuş hiç durmazsa. İlk yorumlarda toplu taşımadan ve fiyatların yakıt fiyatlarına endeksinden bahsedilmiş. Ne fiyatı? İlk turda yakıtını karşılıyor bu otobüs.

Hiçbir iktidar döneminde halk düşünülmedi bu ülkede. Çünkü hiçbir lider halktan değildi, hala da değil. Ben Ankarada bizzat görüyorum yaşananları, yapılanları. Melih Gökçek asfalt parası tahakkuk ettirdi, sonra çıktı, biz yapmadık, heryerde böyle dedi. Öğrendik ki sadece başkentte uygulanıyormuş. Sadece reisicumhurun koruma konvoyunun maliyetini hiç düşündünüz mü? Yahut reisicumhurluk uçağını. Ata mıydı adı neydi. Ahmedinejad halk otobüsüyle gidiyordu reisicumhurluk emeklisiyken sağa sola.

1000 tl oldu asgari ücret, yeter de artar. Sonra burada ağlar vatandaş 10 yaşında çinli motorum bozuldu diye. Bozulur abi, bizim ülke komple bozuk zaten. Senin motor bozulsa ne yazar?

Bu araçları elektrikli yapsınlar diye bekliyor ya herkes, ben yapılmasını istemiyorum. Zira o kadar pahalanır ki elektrik kw, evimizde ışık açamayız. Akaryakıtın % kaçı vergi bilen araştıran var mı? Yarın elektrik akaryakıt yerine kullanılsa, aynı %'yi bugünkü fiyatın üzerine eklerler. Vergininin vergisinin vergisini alırlar. Birileri aracında kaçak elektrik kullanır, onun yakıtını da size bize ödettirir devlet.

Velhasılı kelam, uyu Türkiyem uyu.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı rebirth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kendini akıllı sanmak bu oluyor heralde, Kemal Sunalın Katma Değer Şaban filmine itafen "şimdi bir Kemal Sunal'ımız da yok ki kdv'yi tiye alan bi film yapsın" dedim zaten. Biliyoruz rahmetlinin filmini.
    Mutlaka öyledir..

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zamda hükümete çakanlara da tav oluyorum hee sanki ülkenin muhalefeti einstein, tesla, elon musk' lardan oluşuyorda biz dangalak olduğumuzdan göremiyoruz hepsi aynı halt nca boşa siyasi geyik çeviriyorsunuz. Sizin istediğiniz partiler zamanında ne yapmış açsak onlarda aynı haltı yemiş olarak karşımıza çıkar. AKP taraftarı değilim ama yeter kardeşim köy kahvesi gibi her zamda bi hükümet devrilip öteki kurluyor baydı artık...
    He bak bu ööle değildi..
    Hani yazarkasa attılar ecevite dolar uçtu faizler s..tı bi gecede beş parasız kaldık dediğiniz günlerde FIRIL FIRIL nakit para dönmekteydi, çek senet dediğinin karşılığı vardı, kredi kartını duyan bilen yoktu, piyasada çin malına boğulmamıştı..
    BENZİN DE 1.5 LİRAYDI...
    HANİ HELAYA BİR MİLYONA GİRİYODUNUZ YA... BİR BUÇUK HELA PARASINA yani..
    BENZİNDEKİ VERGİ DE yüzde 68 değildi..
    En baba vergi telefona 99 depreminden sonra geçici ÖTV sokmuşlardı.. ŞİMDİ hem ÖTV hem ÖİV hem KDV hem de aylık 1.60 telsiz vergisi (YUUUUUH) alıyorlar..

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV950 Bolt (2016)
    O bisiklete binin diyen bakan makam aracından inip bisiklete binerse söylediğinin arkasında durmuş olur. Bize bisiklete binin deyip kendi arabasında oturuyorsa nerede adalet ? Ne adaleti ? Hangi adalet...
    Berkay* bunu beğendi.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her hangi 250 lik bir motordan pahalıdır bu bisiklet söyleyeyim sana :D
    Bu kadro ile satılan bisikletler üzerindeki donanıma göre fiyatı 9500-3000 dolar arasında değişiyor. İlla da bunu alın demiyoruz. :D Amatör birine uçak gibi gelen 1000 liraya satılan bisikletler var.

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorlar yakıt seçebilir Siz makarnadan hesaplıyorsunuz ama bazılarının bünye portakallı pekin ördeğiyle çalışıyor

Neyse konuya dönecek olursak.. Önceki motorum 3.5 litre maksimum yakıyordu rahattım.. Bu 6 litre yakıyor bende benzin hesabına gireceğim sanırım..
    Makarna yerine 100 liralık bir yemek alsak bile 100 km 3-4 lira anca yapıyor. :D

Burda bisikleti savunuyormuş gibi görünebilirim ama ülkemizde bisiklet kullanımı hem tehlikeli hem de (yokuş çok olduğundan) zor. Motosikletin verdiği zevki de vermiyor. Ama isteyince oluyor mu oluyor motosikletten çok daha farklı bir his uyandırıyor bende. :D
    Petrol fiyatlarına da hayırlısı diyorum. Her şeye zam geliyor zaten.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bakınca herkes hükümet düşmanı.
    Ama sonuçlara bakınca yarımızdan fazlası farklı düşünüyor demekki.

Sandığa gidince herkes memnun halinden.

Memleketimden gerçekten soğumaya başladım.
    Ne hale geldik.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakınca herkes hükümet düşmanı.
    Ama sonuçlara bakınca yarımızdan fazlası farklı düşünüyor demekki.

Sandığa gidince herkes memnun halinden.

Memleketimden gerçekten soğumaya başladım.
    Ne hale geldik.
    çevremiz ve takıldığımız ortamların geneli bizim kafamızda insanlar dostum. sandıkta biz yapacağımızı yapıyoruz. fakat öyle ki asıl çoğunluğu sağlayan kesim bırak bizim bulunduğumuz bu forum gibi ortamları, elektriği olmayan evinde çamaşır makinası gelince sevinin gillerden. o yüzden kim bu bizden farklı düşüncelere sahip kesim dediğimiz zaman etrafımızda aramamalıyız cevabı. O oyları ile memleketi cehenneme çeviren adamlar benzin bile kullanmıyorlar. çektikleri sefilliği güzel yaşam standardı olarak görüyorlar. yapacak bişey yok.. maymunun gözünü açamıyoruz.
    beko12345 ve efendy06 bunu beğendiler.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Gazada 36 kuruş geldi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)