Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yuki Forza 170 hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Yuki Forza 170 diğer motorlara göre aşırı ucuz 2650 TL civarında.11.5 kw güce sahip.Aynı güce sahip diğer çinliler bile 5000 TL nin üstünde mesela Mondial 180 z one s 11.5 kw 5100 TL civarında. motoru alan kullanan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba CR1
    Şöyle bi baktım ama xcg tarzı bişey olduğu kanısına vardım z one dediğiniz modelde sıfır titreşim var ses desen çok az yakıtta öyle bunun öyle olduğunu sanmıyorum çünkü motor balansörsüz(titreşimi engelleyen mekanizma) ve aynı zamanda eski tip cdi lardan üstten egzantirikli değil yani herşey güç değil kardeşim konforu falan iyi değildir

Motosikleti
    Yorum ??? ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

Kardesim icten balansorlu diyor.:D

Motosikleti
    Kuba CR1
    Bilmiyorum balansör olsa belli eder kendini diye düşünüyorum fiyatına göre iyi gözüküyor canlı canlı görsem daha iyi yorum yaparım almadan önce test etme şansın varsa test et motoru

Motosikleti
    Resimlerde çok güzel gözüküyor fiyatıda ucuz gücüde yüksek kullanan varsa yorum atarsa sevinirim. Birde Kuba Çita 150 r gold var seçeneklerimin içinde.Nasıl sizce Kuba Çita 150r Gold ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:20 ----------

başka bu motor hakkında düşüncesi olan yok mu beyler ? almayı düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim nedir ne değildir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)