Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2015 Eurosia Motobike Expo da Kawasaki'nin ayıbı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    2015 fuarında Kawasaki standında tüm motorların üzerinde el yazısı ile "lütfen oturmayınız" yazısı vardı. İlk başta inanamadım, sadece belli başlı modellerde var zannettim ancak sonra tüm modellerin aynı şekilde "yasaklandığını" gördüm. Açıkçası, fuarda z300, vulcan s ve birkaç modeli görüp almayı bile düşünüyordum ancak bu hareketten sonra asla.
    Fuarın amacı malını satmak, tanıtmak, denetmek yada en azından ben öyle sanıyorum. Tüm büyük markalar belki bir iki modeli hariç hepsini denemek için sergilerken, Kawasaki'nin farkı nedir ? Kawasaki modelleri üzerine oturulamayacak kadar değerli mi, yada ziyaretçiler üzerine oturamayacak kadar değersiz mi?
    Başka bir ülkede o standı adamın başına yıkarlar, bizde insanlar sipariş vereceğim diye sıraya giriyordu. Bu fiyat politikasının yüksekliği, satıcıların ilgisizliği vs değil, düpedüz hakarettir.
    Kendi düşüncem Kawasaki web sitesinde bu hareketinden dolayı özür dilemediği taktirde hayatım boyunca kawasaki motorsiklet yada başka ürününü almayacağım. Bu konuyu ayrıca Kawasaki japonya ve z-motonun bağlı olduğu, yanılmıyorsam Hollanda'ya da ingilizce ve almanca bildireceğim.
    Gerçekten çok sinirlendim.
    Alpay
    Sinan Er, nemesis-83, zulu ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Kawasaki standında fotoğraf paylaşanların hepsi motorun üstündeydi,yandaki motorların üstü de doluydu.Böyle ufak bir şey için Kawasaki'ye kızmayın bence

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    z moto daha oncekı fuarlarda'da motorlara bındırmıyordu ama ilk defa ducati butun motorlarına bınmemıze ızın verdı buda ilk oldu
    en ılgıncı yamaha en çok sattıkları motor ybr 125 fuara getirmemişti binlerce satan motora arkalardada olsa bir yer ayrılabilirdi hey gidi ybr hey

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ben hepsinin üstüne oturdum h2'nin cemaline elimi surdüm tavaf ettim biraz dolaşıp geldik hepsine yazmışlar harbiden ayıp arkadaş neden böyle birşey yaptılar anlamadım
    Furkan Tarık bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Tahminimce tedbiren yazmışlardır malum her tip insan geliyor fuara..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzosa basıp çıkan hayvan gördüm. Cok bile izin verdiler. Dogrusunu yapmislar
    SUN bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    o motorların hepsinin sahibi var o yüzden bazı firmalar oturtmayabiliyor.

aslında olması gereken motorların teşhir malı olması ardında her hangi bir bayide test motoru olarak yaşamına devam eder.
    harleyde kimseyi oturtmamış mesela şaşırmadık tabi..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yav bende bmw standı'nı gezerken hangi modeliydi hatırlamıyorum depoda yarık gibi çizik vardı içim gitti hangi heyvan bindi böyle buna dedim meğer dopoya birşey yapıştırmışlar cizilmesin diye arkadaşlar uyardı

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bence fuar da binlerce kişinin bindiği tehşir mallarını Makul bi indirimle satılmalı

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z moto daha oncekı fuarlarda'da motorlara bındırmıyordu ama ilk defa ducati butun motorlarına bınmemıze ızın verdı buda ilk oldu
    en ılgıncı yamaha en çok sattıkları motor ybr 125 fuara getirmemişti binlerce satan motora arkalardada olsa bir yer ayrılabilirdi hey gidi ybr hey
    adam peynir ekmek gibi sattığı modeli niye getirip de yer işgal etsin hocam, fuarda genelde satılmayan ve yeni ürünleri görücüye çıkarırlar

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Ben 250sl' in üstüne binmeden evvel bir amca motoru az kalsın deviriyordu görevli koştu hemen düzeltti benzer bir olay yaşandıysa yasaklamış olabilirler zira kawa standındaki motorları sabitleyen kaldıraçlar zemin dolayısıyla çok kayıyordu.

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence fuar da binlerce kişinin bindiği tehşir mallarını Makul bi indirimle satılmalı
    Zaten öyle yapılyoyrdur yada test motoru oluyordur ama sana bana gelmez el altından eşe dosta gider (bence)

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam peynir ekmek gibi sattığı modeli niye getirip de yer işgal etsin hocam, fuarda genelde satılmayan ve yeni ürünleri görücüye çıkarırlar
    Yok ben işkillendim, YBR de değişiklik olacak gibi. Ellerindeki eskileri de satmak için hiç sözü geçmiyor ama bence enjeksiyonlu bu sezon gelecek.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    YBR al doya doya bin asdfjklas :D

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Arkadaşım herkes motorların üstünde zıplayıp duruyor hemde görevlilerin yanında, senin bahsettiğin konu ilgili bir resim filan varmı? Yoksa rakip firmaya mı çalışıyorsun?
    http://www.haberler.com/eurasia-moto-bike-expo-2015-fuari-7011142-haberi/
    videoda görünüyor kawasaki standı. Millet oturuyor motorlara.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Her fuar zamani bu konu gundeme geliyor.Ben firmalari hakli buluyorum. Herkes bu forum kullanicilari gibi ozverili degil,ne kadar sigir adam var ayagini kaldirmadan motora binmeye calisan,motorun uzerinde illa dugmelere basip orasini burasini minciklayan kurcalayan. Almaya niyeti olan insan bayidede test edebilir,gozuylede yetinebilir. Beni uzerine oturtmadilar ben almiyorum bu motoru,yok oyle bisey. Almaya niyeti olan adam onun uzerinede oturur ,orada paket yapip evinede goturur..Ben ulasamicagim hic bi modelin uzerine oturmadim. Bu konuda herkes ozverili olsa firmalarda malini korumak zorunda kalmazdi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Her sene fuar başladığında bu söylenti çıkıyor.Her marka içinde yazılıp çiziliyor.Ben her gittiğimde merak ettiğim tüm motorlara binmiştim.
    Görmemiş gibi önüme gelen motora da binmem!
    Burada bahsedilen olay anlık olarak gerçekleşmiş olabilir.Atıyorum personel mesaiye gelmemiştir.Lavaboya yemeğe gitmiştir.

Tek bir olayı genele vurmak olmuş bu

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    valla ben hepsine oturdum serbestti fakat bazı insanlar motora binmeyi bile bilmiyorlar maalesef arkadaşlarında dediği gibi ekzosuna basıp çıkanıda vardı onlardan sonra o yazı konulduysa biraz haklılık payları var fakat izin verilmeli benim kanaatim bu yönde insanlar boy kilo vs olurmu diye bakıp kafalarındaki soru işaretlerini orada gideriyor ...

Kawasaki standına gittiğimde gözlerim z250sl i aradı. göremeyince sesli bir şekilde nerde bu z250 sl diye söyleniyordum. önümde duran bir arkadaşta dönüp kendisine söylediğimi sanıp, şaşkın ifadeyle bilmiyorum dedi. halbuki ben sadece sesli düşünüyordum. o arkadaşta kenan sofuğlu çıktı :D tabi hemen ardından gelsin özçekimler. benim de gördüklerim,bir çok ziyaretçinin motosikletlere oturduğuydu.ne bir yazı, nede bir uyarı geliyordu.
    tinerci bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı Deeplord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasaki standına gittiğimde gözlerim z250sl i aradı. göremeyince sesli bir şekilde nerde bu z250 sl diye söyleniyordum. önümde duran bir arkadaşta dönüp kendisine söylediğimi sanıp, şaşkın ifadeyle bilmiyorum dedi. halbuki ben sadece sesli düşünüyordum. o arkadaşta kenan sofuğlu çıktı :D tabi hemen ardından gelsin özçekimler. benim de gördüklerim,bir çok ziyaretçinin motosikletlere oturduğuydu.ne bir yazı, nede bir uyarı geliyordu.
    Kenan Sofuoğlunu bende gördüm etrafı kalabalıktı geçtim gittim boş olsaydı en azından bi tebrik ve teşekkür etmek isterdim.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım herkes motorların üstünde zıplayıp duruyor hemde görevlilerin yanında, senin bahsettiğin konu ilgili bir resim filan varmı? Yoksa rakip firmaya mı çalışıyorsun?
    http://www.haberler.com/eurasia-moto-bike-expo-2015-fuari-7011142-haberi/
    videoda görünüyor kawasaki standı. Millet oturuyor motorlara.
    Yuh artık, evet yamahanın ajanıyım

Fuarın ilk günü saat 16 dan sonra tüm motorların üstünde kağıt üzerine " oturmayınız" vs yazılar vardı tüm modellerin üstünde. İlk başlarda serbestmiş daha sonra yasaklanmış görevlinin söylediği, birçok kişi teyit edecektir.
    Sonuçta tüm markalar aynı enteresan muamelelere maruz kalıyor. Evet öküz insanlar, hayatında ilk defa motor görenlerde vardı, ancak ne olursa olsun sonuçta fuar malları vs sigortalıdır, tanıtım malıdır vs. Firmaların bunları göze alması lazım. Bir enteresan nokta, fuardaki tüm motorlar arkadan zemine tutturulmuşken, kawasaki standı ön tekerlerden tutturulmuştu.
    Ben İzmir'den geliyorum, İzmir bayisinin 10m2 dükkanında ayda yılda bir gelen modelleri deneme, üzerine oturup duruşu vs görme imkanım yok. Test motoru kavramı zaten yok. Fuar benim için fırsattı.
    Benim dışımda kawasaki görevlilerine bu yazıların sebebini soran da yoktu, enteresan.
    Ein Hobby ist erst dann ein Hobby, wenn man es übertreibt !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)