Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

2015 Yamaha Motosiklet Fiyatları (Güncellenen Fiyatlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    türkiye'de ciddi ekonomik kriz var arkadaşlar. bunu yamaha yı eleştirmek ya da desteklemek için değil sadece durum tespiti yapmak için söylüyorum. sebze meyve, kuru gıda, et, motorlu taşıtlar ve sayamayacağım birçok üründe ciddi pahalılaşma var. insanların durumu tam olarak algılayamamasının birkaç sebebi var bana göre.

1- tr de hazır giyim, tekstil inanılmaz ucuz. üzerine her hafta sonu yeni gömlek alan kendini kandırabiliyor. oysa tekstil dışı emtialar ucuz değil. bir de akaryakıt ucuzlaması sahte bir ferahlama yarattı. bir süre imdada yetişti ama dünyada dip yapan petrol bizde yine zamlanıyor.
    2- önceki dönemlerin para bolluğuna dayanarak çekilmiş kredilerle alınan 0 arabalar ve evler insanları aldatıyor. oysa bugün 85.000 tl ye sıradan dizel bir otomobil (jetta) alınabiliyor. bu ayda 1000 tl tasarruf eden bir çalışan için inanılmaz bir rakam (85 ay - bir ömür). battı dediğiniz ab de bu tarz bir araba 8 aylık tasarrufla alınabiliyor. hadi ben çok söyleyeyim 12 ay olsun (ayda 2.000 euro tasarrufu 6.000 tl olarak düşünmeyin adamın maaşı euro üzerinden ve onun için 1 euro bizim için 1 tl nin değerinde yani 4.000 euro maaş alan bir genç ayda 2.000 ayırabilir).
    3- medya ciddi karartıyor. başka dönem olsa pazarlardan canlı yayınlar bitmek bilmezdi.
    4- siyasi ve toplumsal kutuplaşma var. insanlar objektif değerlendirme yapamıyor. benim adamım yıpranmasın diye kendini kandırma had safhada.

motosikletler %15 zamlanıyor ve biz doğal olarak kızıyoruz. ama kasapta antrikot 55 bonfile 70 tl. zeytinyağı neredeyse %70 zamlanmış. 2500 tl lere 0 telefonlar satılıyor.
    Ertugyigit, Espaniole, 94CanRR ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Copycat haklisinda, yamahanin yaptığı doğru mudur? Salak yerine konulmadik mi?

@Blindfire bunca anlatilandan sonra bizi salak yerine koyanin Yamaha oldugu sonucuna varmaniz enteresan gercekten.

Motosikleti
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Copycat haklisinda, yamahanin yaptığı doğru mudur? Salak yerine konulmadik mi?
    sadece şunu söyleyeyim o zaman. tl nin dolar karşısında 3 aylık değer kaybı %12. bakın yıllık demiyorum. bunu da ben değil resmi kanallar söylüyor. yamaha nın ab de euro ile satış yapması sizi kandırmasın. dünyada halen tüm emtiaların fiyatını beliren hakim para usd dir. yani sadece 3 ayda ithal olan her şey %12 zamlanır.

he ben sizden çok isterim 25.000 tl ye r6 almayı ama mümkün değil şu an için.
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he ben sizden çok isterim 25.000 tl ye r6 almayı ama mümkün değil şu an için.
    bundan sonra hiç bir zamanda mümkün olmayacak.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Tepkilerimize Yahamadan gelen cevap: Yamaha Motor Türkiye: Değerli Yamaha severler; öncelikle Yamaha markasına göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sizlerin beklentilerini karşılayabilmek ve artı değer yaratabilmek adına kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarından sürekli haberdar olmaya çalışıyoruz. Güvenli, yenilikçi, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetlerle beklentilerinizin her zaman üzerine çıkarak başarıya ulaşma yolları bulmaya çalışıyoruz. Ürünlerimize biçtiğimiz değer, her zaman fiyat-fayda ilişkisi / dengesi göz önünde bulundurularak oluşturulur. Ürünlerimizin değeri, tutku, eğlence, kalite (satış sonrası hizmette, bayi ağında), sürekli mükemmellik peşinde koşmamız ve ince mühendisliğimizle açıklanabilir. Her zaman değerli Yamaha severlerin fikirleri bizim için önemli ve anlamlıdır. Bizi takip etmeye devam edin!

Motosikleti
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan sonra hiç bir zamanda mümkün olmayacak.
    hayır aşağıdaki durumlarda mümkün olabilir.

1- 1 usd 10 tl olur yinr sıfır atarız. bugünün 250.000 tl sine r6 alınır.
    2- full dolarizasyon olur. yani 1 tl 1 usd a sabitlenir. bugünkü mantıkla 25.000 usd a alınır.
    3- abd işgali, manda ya da 52. eyalet olma durumu olur. tl yi fed yönetir yine olur.

valla daha fazla ben bile zorlayamıyorum
    how can you know what the things are worth?
    ıf your hands won't move to do a days work.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Arkadaşlar Yamaha nın yaptığı bu traji komik açıklama gerçektir. Resmi Facebook sayfasında "Yamaha Motor Türkiye" yer almaktadır. Hatta orada bir arkadaşımız bazı sorular yöneltmiştir ki ağzınız açık kalır, gerçekten çok yerindeydi sizlerde yorum yaparak sesinizi duyurabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Evet Arkadaşlar; Yamaha bugün sabah yapılan zamlara ilişkin (özellikle R25 için) facebook sayfasında (Yamaha Motor Türkiye) küçük bilgilendirme yapmıştır.(Yukarıda yazmıştım) Bu bilgilendirmeye cevap olarak bir arkadaşımız bazı sorular sormuştur. Bunun üzerine Yamaha bu arkadaşımızı engelleyerek bizimde cevaplarını merak ettiğimiz tüm sorularını silmiştir. Takdir sizlerin..

ENGELLENEN ARKADAŞIMIZIN SORULARI: 1) Lansman nedir? 2)Sözde lansman fiyatıyla kaç edet R25 getirdiniz ve neden hepsinin rengi maviydi? 3) Hangi bayileriniz yandaşlarına açık fatura ile R25 satmıştır? Bunlarla ilgili bir soruşturma süreci başlatılmış mıdır?

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Dolar 2,5870 euro 2,8550 keşke euro 2,63 iken bir kawasaki alsaydım !
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

X-Max 250 ABS 14.450 üç yılda 27.590 olmuş

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar 2,5870 euro 2,8550 keşke euro 2,63 iken bir kawasaki alsaydım !
    Duygulanmamak mümkün değil

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Sigara yakasım geldi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu başlığı hortlatan şahıs ne yapmak, nereye varmak istemektedir?

bunlaaaar eski başlıkları hortlatmak sureti ile, evet bunu da yaptılar.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    R6 nin fiyata bak ağa önüne metrobus ya da metro hattı inşa edilmiş ev fiyatı gibi artmış

Hayır bi de 39 olmadan önce 34.500 muş fiyatı millet 39 oldu diye isyan etmiş
    şimdi 82 bin lira

trafik sigortası primini şimdi hak etmiş

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    3 yıl önce 14.500 tl olan r25i pahalı bulup 13ten 2.el almıştım.. vay be 24e alan var mı 🤧

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)