Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Fuarda avantajlı neler var ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ktm duke 200 abs siz 11500 liradan veriyorlardı. :D içim gitti valla o fiyata 2.eli zor bulunuyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    yamaha tenere 250 yi fuara getirmemiş,göremedik. Türkiye ye de getirmeyi düşünmüyorlarmış..benelli 250 lik güzel bir alternatif olarak gelecekti. fuara 1 tane getirmişler ancak arkası yokmuş. 300 lük çift silindir getireceklermiş.onda da ötv %30 fiyatı atıyor artı 500 cc ve kasa farkından gelen farkıda koydunmu garip rakamlar çıkıyor. Üstelik İstanbul bayisi gelen motorları toplamış kafasına göre satabilir anlayacağınız. Benelli de pazara bu mantıkla girerse daha doğmadan ölmüş demektir. hayırlısı olsun..Derby kros çok mantıklı fiyatla yerli yerinde hoşuma gitti.gasgas bu sene yoktu sanırsam..TT Custom Show yapmış. Honda BMW Ducati de bir fark göremedim.Aksesuarlarda ciddi indirim yapanlar vardı.Ancak her zamanki gibi çok kalabalıktı.Fuar aynı fuardı..

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Anormal kalanalıktı bencede...
    Cumartesi kalabalıktan sıkıldım .. dedimi Pazargünü gelir alıcı gözüyle bakarım şu motorlara ..
    Pazar günü sabah 10 da oradaydım, daha açılmamıştı ve kapının önü hınca hınç doluydu ... hiç girmeden ayrıldım .. bayi ziyareti yaparım dedim ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)