Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

KTM RC 200 FUARDAN ALMAYA GİDİYORUM..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HD VS KTM
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat politikasından dolayı soğumak nedir anlamadım ? Ne varmış fiyat politikasında ? Şu anda 13500 TL gibi çok iyi bir fiyattan satılıyor ve sen forumdaki zam gelecek söylentileri yüzünden RC200'e 13800 TL mi vereceksin ? Ya sadece 500 TL zam gelirse ? Paran yetiyorsa al, güzel motor işte. Etmeyeceğini düşünüyorsan da alma, bu kadar basit. Öbür türlü kendin zararlı çıkarsın. Bu arada RC200 çok güzel motor ama arada çok büyük güç farkı var.
    neden anlamadıgını ben de anlamadım.. bir yıl motorun reklamını yap sonra lansman fiyatı dıye mılletın agzına bı bal cal. her bayıye birer tane motor gonder. sonra da cak 14.500den motoru. heee bir de ktm ilk çıktığında 125liği 13den veriyor diye bi taşlamadığınız kalmıştı motoru. şimdi r125in mt 125in fiyatına bir bakın! wr 125 r ve xe gelen zamları da gormedin galiba hadı diyelim. fuarda 17den mt 07 satıldı diye davul zurna oynandı bayı onunde ona da hemen çaktılar zammı butun herkes oturdu. sozun ozu yamaha babanızın oglu değil. fiyat olayında harbiden bir politika guduyor. insanlara ındırımlı motor satıyormus algısı yaratıyor. ancak bu algıdan baska bi şey değildir.
    nemesis-83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Dostum herkezden farklı bakış açısı sergileyerek şahsi fikrimi söylemek istiyorum. ALMA. Grenajlı bi motor sadece o parayı vermek açıkcası, hak etmiyor yani. R25 yada SL alırım satıcağım zaman en azından ne sıkıntı çekerim nede çok aşırı zarar ederim. Parça dayanıklılık tartışılmayacak düzeyde. Lastik diyorsun. Yaz geliyor zaten dişini sıkıp bir çift lastik alırsın sonrada rahatlarsın zaten. Ben Adana da bayi de gördüm şaheser. Maddi imkanım olsa kendi klasmanındaki tek rakipsiz motor R25 dir bana göre ve bu fırsatıda kaçırmazdım.

Çok karışıcak kafan ama gerçekten KTM yerine SL yada R25 on numara olucaktır diye düşünüyorum.

ahtand123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 150-BAJAJ PULSAR RS 200
    r 125 ve mt yapılan zammın r 25'i 14.500 yapamaları bunalr bence tamamen tüketiicği kazıklama amaçlı çünkü yzf 125 r alıcak insan 12.850 vericeğine yada mt ye aynı fiyatı vericğeine üzerine 2 daha koyarım r 25 alırım mantığına sokmak için yapılan bir aldatmaca

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    2 daha koy 3 tane YBR alhatta birinide Yamaha stantinin önünde protesto amaçlı yakalim
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    korkuyorum honda gibi her 3 ayda bir 500 tl zam yapmaya başlicaklar die :D millet motosiklete binemiycek bu kultur unutulup gidicek die

Fuarda hem ktm hemde yamaha ve kawasakiye baktım.Yamaha r25 iyi güzel,büyük ss gibi duruyor.Ama fiyat 14.500 olunca çoğu kişi vazgeçti.İyi bir lastik vs derken 16ya yakın fiyata gelicek.Kawasaki fiyatına göre çok çok iyi olmasına rağmen boyutları çok küçük.aprilia rs4 125 bile daha kalıplı duruyor yanında.Ktm ye denebilcek tek şey son hızı düşük demek olacaktır herhalde.Tasarım,kalite müthiş.Uzun yola çıkmasam direk ktm alırdım.Ama uzun yolda olacaksa yamahadan başka seçenek yok.Bütçemize uygun motor bulamadık bari time trial bisiklet alayım dedim.Onada 12 bin euro dediklerinde sinirlenip fuarı terkettim :D
    ahtand123 ve nemesis-83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    son hıza çare map yüklemek ve arka dişliyi değiştirmek çözüm bu bu sayede hızı 150 km bulucak buda inizumaya eşit olucak demek :D ben kararımı verdim rc 200 alıcam :D abs üzerinde standart olamsı zaten beni müthiş etkiledi ktm parça kalitesi zaten bir marka hayırlısı diyoru martık hafta sonu parazlık yapıp almayı düşünüyorum inşh bi kanpanya falan yaaprlar :D bide şu var abs li duke 14.500 iken standart abs li rc 200 13.850 bide böle düşünmek lazım
    nemesis-83 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    cbr den niye soğudunuz, yeni kasa gayet hoş bence.
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    altın elbiseli adam videosu büyük bir etkendi ama aslında olan cbr 250 r arkadaşımda vardı 2013 kasa oturdum üstüne 1-2 saat kulandım ama haz alamadım deposu bir tuhaf geldi bide sırf kafa değişti die fiyatının 13.500 olması beni soğutu .

cbr 250 ekonomik olmasından dolayı tutuluyordu.rc200 ile rasında 300 tl fark var,kawasaki 1000 tl kadar daha ucuz hondadan.honda kendi kendini bitirdi bence.(düşük hacimli motorlarda)

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ktm yi bayiden 13.500 e cıkarırsın burdan 1000 tl, R25 burnundan kıl aldırmaz

ABS standart burdan 1.250 tl

lastikler iyi ordan 600 tl kardasın

son hıza takılmıyorum diyorsun, yatık sürüşte sıkıntı değilse KTM yi al gitsin, daha az kişide olacak bi motor
    ahtand123, hamzarat, xawa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    GP500-1st tam aklımdakileri ve KTM almamdaki düşünceleri yazmışsın yani bir nevi düşüncemi okumuşsun
    KTM çok iyi özetledin diğer motorlara göre ve 250 cc segmentinde fiyatlar bu akdar bir birine yakınken kaliteyi bu fiyata almak gerçekten çok cazip + ları diğerleridnen zaten baya fazla

Xavosa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Merhaba hocam. Öncelikle aylarca hayalini kurduğum rc 200'ü seçtiğiniz için çok memnun oldum. Benim yaşadığım şehirde büyük bir ktm bayisi var ve defalarca gidip konuştum, bilgi aldım, geldiğinde oturdum motora, inceledim, herhalde benim kadar zamanında o motoru bekleyen yoktur.

Ancaaaaak... : )

motoru gördüğümde çok da hayal ettiğim gibi bir şey ile karşılaşmadım açıkçası. Görsel anlamda öyle heybetli bir görüntüsü yok. Kafası ve ktm teknolojisini çıkartırsan geriye pek elle tutulur bir şey kalmıyor. Düşük hız, cılız görünüm, aşırı ısınma ve ısı verme ki bunu pek çok yerde okudum, altının çok alçak olduğunu ve sık sık çarptığını iddia edenler var ki ben dikkat etmemiştim, bana göre çok başarısız konsol tasarımı ( verdiği bilgileri vs bilmiyorum sadece tasarım anlamında konuşuyorum), powerpart stickersız aşırı sade görüntü ( sticker 450 lira bu sırada )
    13.850 gibi bir fiyata göre marka kalitesi dışında totalde başarısız bir motor diye düşünüyorum. ayrıca abs var denmiş ancak 13.850 rc 200 de yok diye biliyorum. Servis vs pahalı zaten. En ufak powerpart parçası yüzlerce liradan başlıyor. Bence ktm lüks bir marka. Alacaksanız da şöyle bir şekilde alın derim;

ahtand123, bilginozi ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    bahsetiğin altı sürtme olayı bence saçma :D motor yapım ama sürücüye yarış hisini ergonomik bir biçimde vermeymiş okuduğuma göre :D cılız olarak duke içinde çok cılız diyoralr ama bence gayet büyük bir motor artçı selesi küçük sadece :D işte aklıma şimdi şu sıs mevzusunu soktun ama koskoca KTM bunu düşünmüştür bence sıvı soğutması yağ soğutması fanı vardır

KULANAN BİRİSİ OLAYDIDA BİZİ İLİM İRFANA ULAŞTIRAYDI :(

ktm son derece kaliteli motorlar yapıyor. yamaha dan fazlası vardır eksiği yoktur. ben de yamaha kullanıyorum ancak ktm bir başka gerçekten. avusturya mali bildiğim kadari ile . servis yedek parça durumuna bakin kalitesini sormaya dahi gerek yok

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Vallahi dostum yanlış anlamada kullandığın motor dan çok az farkı var mekaniksel açıdan yani performans a vuracağı kısımdan bahsediyorum. Son hız önemli değil diyorsun fakat yarın bir gün sıkıcağından ben şahsen eminim ben olsam 150 lik bir motor dan 200 lüük bir motora geçsem elbet yarın bir gün sıkılırsın. Ha bak konforu,tork u tartışılmaz ona bişe diyemem. Çinliyle geçtiğin taşı hissediyorsun bazen. Şu motorların yedek parçaları da diğerlerine göre emin ol eşit derecede olmuyacaktır. Ama demek istediğim şuki yarınınıda düşün satıcağın zaman eline kolay para geçmesi için çok zaman uğraşmaman için uygun seçeneklere yönel. Bak burda kimse kötülüğünü istemez yani para senin mal senin alıcaksan kimse zaten durduramaz ama parada kolay kazanılmıyor yani. RC390 filan desen eyw ama onlarda öyle böyle pahalı değiller oda yazık günah. Neyse inş daha çok düşünüp taşınırsın hakkkında hayırlısı olsun.

fiziksel olarak uzun ya da iri biriyseniz benden önceki yorumu yapan arkadaşa katılıyorum motor oyuncak gibi kalır rc390 i gördüm canlı olarak. benim yzf 125daha iri duruyor.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Şimdiden hayırlı olsun, fakat hem yarış motoru tipi alıyorsun hemde hız önemli değil diyorsun, yarış pozisyonunda sürüp yavaş gideceksin, bence sen suzuki inazuma almalısın hemde daha kaliteli ve sağlam uzun yıllar sorunsuz binersin, tipini beğenmiyorsan orası ayrı konu.
    ahtand123 bunu beğendi.

Motosikleti
    inuzuma ağır bir çif silindir olamsı güzel fakat ağır motor o motru kontrol etmek istanbul trafiğinde kulanmak yorucu olur die düşünüyorum ve turing commuter tarzı bana açıkçası pek uymuyor daha önceki motorum commuterdi ama başlangıç motru olarak aldığım için takılmamıştım çok.

The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun, fakat hem yarış motoru tipi alıyorsun hemde hız önemli değil diyorsun, yarış pozisyonunda sürüp yavaş gideceksin, bence sen suzuki inazuma almalısın hemde daha kaliteli ve sağlam uzun yıllar sorunsuz binersin, tipini beğenmiyorsan orası ayrı konu.
    Inazuma nın RC serisinden "daha kaliteli" olduğuna gerçekten inanmıyorum.

KTM her motorunu özenle yapıyor ve parça kalitesi çok çok yüksek. Son hız önemli değil demişsiniz o zaman kesinlikle RC 200 ü öneririm. Ayrıca hızlanması gerçekten şahane bir motor. (Duke 200 ile aynı 'hatta daha oynanmışı' motor bloguna sahip olduğundan bu varsayımı yapıyorum yoksa RC 200 ü deneme şansım olmadı) Saygılar.
    ahtand123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)