Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Mondial RX3i Evo'nun (Enduro) Fiyatı Belli Oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Fabrika verisi son surat 120 diyo dolu dolu konusan kardes
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki cbr 125r daha hızlı olabilir motorların klasmanı cinsi farklı karşılaştırılmazki cbr 125r ile
    Vallah mı???
    tuna_tour bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bunların hiçbiri bu motorla aynı değil ve dandik motorlar
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu-bunu bilmem de buna 10.500 lira verip 8.600 (125 çakma ss )'lük ile geçilmek ''PAHA BİÇİLEMEZ''...
    The Power of The Dreams.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunların hiçbiri bu motorla aynı değil ve dandik motorlar
    Biliyorum. Birebir aynı değiller. Fiyatlarına dikkat çekmek istedim. 700 dolar civarındalar. Senin dediğin gibi mondi dandik değilse en fazla ederi nedir ? 1500 doları geçer mi ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu-bunu bilmem de buna 10.500 lira verip 8.600 (125 çakma ss )'lük ile geçilmek ''PAHA BİÇİLEMEZ''...
    Bende şu yaptığı hıza göre motor kötüleme işini hiç anlamam.

Ozaman ss den başka motor almamamız lazım.

Elma ile armutu karıştrmayın.
    maktama, halilom ve ake bunu beğendiler.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Goldwinge 70 bin verip 20 binlik 600 rr ile geçilmek paha biçilemez mi diyelim ne diyelim?
    maktama bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Goldwinge 70 bin verip 20 binlik 600 rr ile geçilmek paha biçilemez mi diyelim ne diyelim?
    +1 bilinçsiz yorum yapmayın, bu motoru alacak değilim ben mesela ama motosiklette sınıf farklılıgı, kullanım alanı gibi unsurların ne demek oldugunu bilmeden yorumlamak saçma
    tinerci bunu beğendi.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Asil mevzu sinif farkliligi degil, motorunun olmasi gerekenden gucsuz olmasi, 250 cc bir motora biniosam ne tur oldugu onemli degil en azindan 100 le 110 la rahat gidebilsin, hele enduroysa model, gidebilsin ki uzun yol yapabileyim, ha diyosaniz sekli onemli benim icin gerisini salla gitsin ona diyecek bisey yok

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fabrika verileri de 200 cc Lifan motorların 95 km yazıyor. Ben daha hiçbir katalogda motorun hızının tam yazıldığını görmedim. Honda CBR1000RR'da bile yazmamışsa vardır bir sebebi. Ayrıca dediğim gibi 23 BG motor 120 km'de kalmaz. Oraya garanti yapacağı sürati yazıyorlar ki millet alınca isyan etmesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

Neden, yarış mı yapıyoruz ? Geçsin gitsin.

nickname05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 teker (ne bulursam)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor daha yollara çıkmadan 148 yapmış :D kaldıki aynı kasada 2 firma daha var bunu üreten hangisinin malı derler ? o da yetmedi hadi şirkete test motoru yolladılar varsayalım bir tane firma apacilik yapıp bunun videosunu yayınlar mı o da bir komedi tam bir çinli işi
    yorumdan sonra videoyu dikkatlice izledim,videoda ön siperlikte marka yazıyor ama çok net olmamakla birlikte mondial yazıyor olabilir.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Honda CB125 Ace'ye "Kimse buna para vermez" diye yorum yapmıştım. Kendi sınıfında en çok satılan motorların arasına girdi. Şimdi "Mondial RX3'e kimse bu parayı vermez" demeye çekiniyorum. En çok satan motorlar arasına girer. Yine madara olurum diye.
    AttilaXtreme, turkish39 ve ake bunu beğendiler.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda CB125 Ace'ye "Kimse buna para vermez" diye yorum yapmıştım. Kendi sınıfında en çok satılan motorların arasına girdi. Şimdi "Mondial RX3'e kimse bu parayı vermez" demeye çekiniyorum. En çok satan motorlar arasına girer. Yine madara olurum diye.
    En çok satan olur mu bilmiyorum ama çok satacağı kesin Alt/orta gelir grubunda olan bir çok insanın bu "tarz" bir motora çok ihtiyacı var. "Tarz" diyorum bak. Yani aslında en önemli etken duygusal açlık. Mesele duygusal tatmin meselesi yani. Bunlardan birisi de benim Haa! Param olsa 10.000'e gözümü kapatır alırım. Eskiden güzel motorlara "Çinlisi çıksın o zaman bakarız" diye avunuyorduk. Bunun kendisi Çinli be kardeşim, şimdi nasıl avunucaz. Nasip ikinci ellerine artık.
    cenkito ve turkish39 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı AttilaXtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok satan olur mu bilmiyorum ama çok satacağı kesin Alt/orta gelir grubunda olan bir çok insanın bu "tarz" bir motora çok ihtiyacı var. "Tarz" diyorum bak. Yani aslında en önemli etken duygusal açlık. Mesele duygusal tatmin meselesi yani. Bunlardan birisi de benim Haa! Param olsa 10.000'e gözümü kapatır alırım. Eskiden güzel motorlara "Çinlisi çıksın o zaman bakarız" diye avunuyorduk. Bunun kendisi Çinli be kardeşim, şimdi nasıl avunucaz. Nasip ikinci ellerine artık.
    Aga Allah'a şükür paramız var da,var diye de savuracak değiliz.Müşteri olaz biziz,niye halâ müşteri onlarmış gibi davranıp memnun etmeye çalışıyoruz,ben de bunu anlamıyorum.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Hyosung GV650
    açıkçası ben milletin bu motoru kapış kapış almasını istiyorum nedenmi ozaman hondaydı yamahaydı vs bu tarz 250cc motosikletleri ülkemize sokmaya başlayacak.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arka çanta (topcase) konusunda cezalar tekrar hortlamış. Umarım Mondial bu motorların çantalarını da doğrudan ruhsata işletecek şekilde ve istihap haddini de 2 kişi(sürücü+yolcu) olarak uygunluk belgesinde göstermiştir. Ancak bu takdirde başkaca bir işleme gerek kalmadan ruhsata işletilebilir diye düşünüyorum. Bu konuda onları (mondiali) mail atarak uyarmıştım. Eğer yapmadılarsa al başına "topcase" belasını! Üstelik bu kıytırık topcase için!!!
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Mondial de 10.450 etmez heralde.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Bana acil biraz para, bir de pembe panjurlu garaj lazım. (şaka şaka)

İnternetten anladığım kadarı ile 1000 yuan 400 lira iken bu 4 çeşitten 1 nolu tel jantlıyı getiren Mondial umarım bir tane dahi satamadan hepsi elinde patlar. Bunlar terbiye olup bizi anlayana kadar almamak lazım bu motoru. Güzel görünmesi ideal olduğu anlamına gelmiyor. Getirdikleri ideale yakın bile değil. Yazıklar olsun.
    tuna_tour bunu beğendi.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    takipteyim

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)