Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Mondial RX3i Evo'nun (Enduro) Fiyatı Belli Oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pişmanlık başka birşey değil,bindiğim için söylüyorum, çinli, koreli pişmanlıktır kardeşim.Evo olmuş mutant geçirmiş ,triplere girmeye gerek yok o paraya cfr 250 alınır 10 sene binilir.Macera arayan, yakınen tanıdıgım birisi 23000 tl ye dst mondial aldı,3 ay sonra sahibindende 13 bin tl ye koydu önceki mesajlarımda ilanıda paylaştım sahibinden linkini.
    Neymiş şikayeti merak ettim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Alıntı edoxk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence güçü yetmez o kasaya göre
    Aksine, çekişinin çok iyi olduğunu söylüyorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Para fazla gelince ,fantezi alanıda geniş oluyor.Ben sürmedim ama dokundum baktım inceledim hiç biri bir japonun 4 de 1 i etmez.O da yaptığı hatayı anladı , motosikleti gitti zararına sattı.O ilan en az 2 3 ay durdu o fiyata .Ben bir daha kesinlikle çin malı bir şeye binmek istemiyorum.Kalitelisi felan yok abi ,böyle savunanların yaptığıda fakir edebiyatı başka birşey değil.10 senelik japon 0 çinliden yine 10 kat iyidir.Bu benim düşüncem uymaya bilir herkese ,herkesin ki de bana .

Motosikleti daha görmeden binmeden dokunmadan kötü diyemem ama benim için her çin malı pişmanlıktır.
    ergün1968, dyavol-77 ve namk bunu beğendiler.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Bu motor bu servisle yürümez, rx3 kalitelide olsa adı çikarsa 9 a inmez 8 e... adı çıkacaksada bence servisler yüzünden, satın alan arkadaş garantiden çıkarmak pahasına iyi bir ustaya gitmeli

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    yok arkadaş yok bu ülkede hepimizi birileri öpüyor, 1.2 gündür bu motoru takip ediyordum fiyatı çok yüksek açıklandı, motorun arka lastik ebadı kötü ayrıca 170.190 kilo arası bir motor, 250 cc yetersiz kalabilir ,fiyatı bence ilk tanıtım olmasından dolayı 8000 tl civarı olması gerekirdi, düşük fiyatı belki diğer açıklarını da kapatabilirdi ,daha önce 250 cc mondial vardı almaya niyetlendim radyatör sorunundan sebep vazgeçtim, yerli ithalatçı firmalarımız sınıfta kaldı bana göre, yamaha ,honda ve birçok marka çinde üretim yaptırıyor ,diyorki bana şu şu kalitede ürün yapacaksın ve yaptırıp getiriyor, sağlam sağlam biniyoruz ama bizim yerli firmalarımız en ucuzundan ürün siparişi verip getiriyor ve yüksek karla satıyor ,bana 10 senelik kullanılmış bir çinli gösterin neredeyse göremeyiz, oysaki bir cbf bir ybr yıllarca piyasada
    aslında ucuz ve kalitesiz mal almak başa bela bunu anladım, bir daha da maddi durumum çok düşmediği sürece kalitesiz ve ucuz mal almam, deneme amaçlı japon markalardan vazgeçtim, başıma bela aldım, daha kalitesiz sıradan çinli ve benzeri ülkelerin mallarını almam ,ayrıca çinde 500 dolara satılan bir motor ülkemizde neden 1000, 1500 dolara satılır anlamış değilim, gümrük nakliye ve kar eklesek bile 2 , 2.5 katı fiyat farkı olmuyor ayrıca toplu yüksek rakamda alınan motorlar daha da ucuz alınıyorken, kısaca devlet ve bazı yerli firmalarımız bizi koyun şeklinde düşünüyor herşeyimiz den yararlanmaya çalışıyorlar, halk olarak da ses çıkarmıyoruz yada çıkartsak da dinleyen yok, ben bu motoru almayı düşünüyordum lakin bir daha hata yapmam , birde bu motorlar Avrupa ve Amerika da da satılıyor deniyor siz Avrupa ve Amerika ya sorunlu bir motor götürün ve sorunlu motor servislerde yapılmasın bakın bakalım o firma ne hale geliyor bana başka ülkede de satılıyor demeyin orada firma malın arkasında duruyor ülkemizde ise malın yakınına bile yaklaşmamaya çalışıyor firmalar ve hep kullanıcı hatası oluyor

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pişmanlık başka birşey değil,bindiğim için söylüyorum, çinli, koreli pişmanlıktır kardeşim.Evo olmuş mutant geçirmiş ,triplere girmeye gerek yok o paraya cfr 250 alınır 10 sene binilir.Macera arayan, yakınen tanıdıgım birisi 23000 tl ye dst mondial aldı,3 ay sonra sahibindende 13 bin tl ye koydu önceki mesajlarımda ilanıda paylaştım sahibinden linkini.

Fazla abarttın hocam Kymco,SYM kullanıcıları gayet mutlu.

Bende de GV250 var 43000 km de gayet memnunum.

Koreliyle çinli arasında beyazla siyah kadar fark var.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    her şey dahil 11 bin liraya çin malı 250cc ne idüğü belirsiz motor?????? hatta alır almaz lastik masrafı da yapacaksın, ona da bir 500 lira gider rahat, etti mi sana 11.500 lira. bu parayı bu motora vereceğine aç camı parayı sokağa at daha iyi.

ama bizim insanımız bunu peynir ekmek gibi alır şimdi. sonra bunu gören ithalatçı bundan sonraki için 12 bin ister, sonraki model için 13 bin ister. bu kısır döngü de böyle gider.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Genelleme olmuş prdn .Kore için çinliden iyi diyebiliriz tabiki.Çinli için yazdığımı farzedin yorumumu.Gerçi herkes biliyor çinlinin iyi olmadığını.Burada bilirkişi gibi ahkam kesmeyede gerek yok.İnsanların alım gücü yok malesef olsa zevk için kimsenin mondiale bineceğini sanmıyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Valla aksine param bol olsa düşünmeden alırım bu motoru... Hem yorumlarımı da yazarım, millete bir faydam olur. Motorun kötü olmadığına eminim.
    otopsici bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla aksine param bol olsa düşünmeden alırım bu motoru... Hem yorumlarımı da yazarım, millete bir faydam olur. Motorun kötü olmadığına eminim.
    ben beş yıl hiç durmadan düşünsem yine almam. hadi motor bir şekilde iş görür desem bile arkasında mondial olan motora kuruş para vermem.

Büyük motor firmalarına öpülürken birşey yok Mondial yanaktan bir makas aldı mi "auuuoooovvv!"
    AttilaXtreme, hyanax100, Seko ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CRF250'nin koltuğunu kurtarabilecek döşemeci yok.
    Kumaşı getir ücretsiz çakarım

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Sanki 97-98 model 9bin tl lik F650 yada Transalp bunlari tabiri caizse ayakta ihtiyac giderirken dover.. sonra bir daha dover

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:20 ----------

dyavol-77 ve Sinan Er bunu beğendiler.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    2005 kle 500 ham yapar bu mondialı

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    arkadaşlar mondialin sitesinden fiyata olan tepkimizi bildirelim bence ben şahsen yazdım gönderdim. bence kitlesel olursa belki akılları başlarına gelebilir. siteden müşteri hizmetleri bölümünden sizde yazabilirsiniz.
    namk bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük motor firmalarına öpülürken birşey yok Mondial yanaktan bir makas aldı mi "auuuoooovvv!"
    Bu forumda bugüne kadar okuduğum en güzel yorum.
    cenkito, cbr1907, almpoz ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Kusura bakmayın da 15 - 20 yıllık motorun selesine popomu değdirmem, bedava verseler almam. Onun yakacağı yakıtla iki senede bir Mondial alırsın. CBF'e binerim daha iyi. Benim için efsane olmuş motor diye bir şey yoktur. Eski motorların BMW'ler hariç tümünü çirkin buluyorum. Mondial'i sıfır almazsam da, o zaman paramın yettiği yeni model tanınmış marka başka motor alırım.
    AttilaXtreme ve otopsici bunu beğendiler.

ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Bu motor bu fiyata ölü doğdu. Yarın Fatih caminde öğle namazını müteakip cenaze kaldırılacak tüm sevenlerin başı sağolsun. Size japon avrupalı motor mu yok
    12680 bunu beğendi.

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    mondialin saçma fitay politikalarından biri daha adım gb eminim bu motor 8-9 aralığında cık saydı yok satacaktı ama bu paraya gerçekten çinlileri sevdiğim halde 10.000 tl vermem çünkü o aparaya alternatif cok 10.000 düşük bi fiyat değil heleki bu sene 250cc klasmanındaki kapışmayı düşünürsek 12.000 tl ye cok güzel 0 japonar dururken kimsenin bunlara bakacağını sanmam . alan olurmu illaki olur ama tek tük mondialin başındaki veya fiyatı biçen şahıslar bu yazımı okuyosanız (umarım okursunuz ) neyin kafasını yaşıyosunuz bende ondan istiyorum !

evet mondial bu motorun hakettiği parayıda sölim 8000 tl ile max 8600 tl arası.

Motosikleti
    MT-07
    Gençler dağılın artık öldü rx3 ruhuna okuyup üfleyin. hayatta bir çinliye o fiyatı vermeryin.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)