Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kampanyaya gel aga :D Motomax

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Pazartesi gittiğimde indirimini bittiğini söylediler bu iste bir yanlışlık olmasın indirim zaten mağazalarda geçerliydi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarım saat önce bir sipariş verdim indirim devam. Ancak internetten

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Benim mesaja cevap verebilcek varmı bende alıcam bi üyelik açamadım ulan site ne kadar çok yoğun her halde D:

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Şimdi baktım bu sefer site üzerinden alışverişlerde indirim varmış

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mont giymesine zar zor ikna ettim. pantolon hayatta giymez :(

bayileri aradım fakat ne zaman biteceğini söylemedi
    5dk'da olabilir dedi yarın da olabilir dedi hafta sonuda bitebilir dedi.
    söylemiyorlar malesef
    o zaman, bayan sonucta daha ince kalıplı dizliklere bakın. Kaza esnasında dönebiliyorlar,yine tehlikeliler.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.raptorriders.com.tr/forum...ead.php?t=8962
    Vatandaşın üzerinde çok iyi durmamış sanki.
    O mont ona kesinlikle bir beden büyük ,onun için diyorum imkanınız varsa deneyin diye.Ben S M arası giyiyorum.Farklılık gösteriyor.M bedeni giydiğimde aynı bu sekil bol oldu.S beden tam oturdu kalıp gibi robocop gibi oluyorum giyince ki olması gerekende bu tam oturması lazım.
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Sipariş ÖzetiDüzenle

SHAD SH33 SİYAH ARKA ÇANTA
    228,81 TL107,98 TL X 1 Adet
    MOTUL 5100 TECHNOSYNTHESE 4T 10W30 1L SENTETIK MOTOR YAĞI
    31,27 TL26,58 TL X 1 Adet
    MOTUL C2 CHAIN LUBE ROAD 400ML ZINCIR YAGI

siparişi veriyorum haydi hayırlısı

Beğenmezsem,satarım

10w30 mu 10w40 mı karar veremedim

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    yok ya iyi gibi bence.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motomaxonlineshop.com/ber...agmurluk-pmu45

Bu tulumdan kullanan var mı? Normal şartlarda XL alırım diye düşünüyorum ama şimdi bilemedim, neticede montun pantolonun üzerine giyeceğiz. Acaba XL mi alsam yoksa XXL mi. Boy 1.82 kilo 90 bu arada? Bi el atın papigolar

Sağlıcakla,
    Bizzat kullandim. Boy 1.83, kilo 92 civariydi. Korumalar dahil giyince acaba bir beden kucuk mu alsam dedim ama o da cok dar gelirdi apis arasi yirtilirdi. XL idi bendeki bedeni.

Ama 4 saat kadar kullanimdan sonra gogus bolgesinden falan bile hafiften su gecirmeye basliyor. Firmaya geri gonderdim sagolsunlar pakedi bile acmadan geri yollamislar, neymis efendim kullanici hatasi. Cok guzel kufredesim geldi yine.

Ben o kadar uzun sure kullanmam derseniz bendekini satayim size 50 liraya alin kullanin, bunlarda para falan kazanmasin. Ha kic kisminda 2-3 ufak delik var, oturunca seleyle kapaniyor zaten orasi. İsterseniz gondereyim bakin ama gidipde sifirini almayin.

HERKESE NOT: firma garanti ozurludur, arkasinda kimse durmaz buna gore urun secip alin. Tecrube edilmistir.
    TEMBEL bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA CİTA
    ARKADAŞLAR ÇOK ACİL ŞU ÜRÜNLER HAKKINDA İYİ YADA KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. GERÇEKTEN ALINABİLCEK FIRSAT ÜRÜNLERİMİ EKİPMANLARIM EKSİK YENİLEMEK İSTİYORUM SİZCE NASILLAR ALMALIMIIYIM ? ?

Kask olarak tercihim bu : http://www.motomaxonlineshop.com/nit...kenshi-pmu2786
    Mont olarak da tercihim bu : http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu1735
    2. Mont : http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2205 (Yukardaki arkadaşın dediği montta bu) Ama bedenleri çok değişik kendime göre bulurmuyum bilmem.

Sizce kask ve montlar nasıl yada bunlar haricinde tavsiye edebilceğiniz bir şey varmı ?

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman, bayan sonucta daha ince kalıplı dizliklere bakın. Kaza esnasında dönebiliyorlar,yine tehlikeliler.
    34 TL Lik olanı değilde 75 tl lik olanı alacağım. o işimi görür sanırım

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    arkadaşlar geçenlerde hudsonderi den jeans mont aldım. ilk önce nieyse xl almışım :D çok komik oldu.
    sonda değiştirdim. sağolsunlar değiştirdiler L aldım. onun kol boyu ve bel boyu on numara ama azcık bol oldu gibi.

aradım sordum amerikan oldukları için 90kg. için L nin olduğunu söylediler. sizce M ile değiştirmelimiyim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    34 tl lik dizliği 2 yıl boyunca kullandım motora her bindiğimde..geçen yaz cırt cırtlar artık kendini iyice salınca,sıkı şekilde bağlayamadım..Yinede bu fiyata göre alınabilir.Ancak masfallı olmadığından aşağı doğru kayma yapmakta.

Scoyco K16 dizlik aldım,işe giderken kumaş pantol üzerine giyiyorum,harika bi ürün tavsiye ederim.

bu aradaKnox eldivenlerin fiyatı artmış, geçen hafta 305 tl ye aldım.Şimdi indirimli 455 lira

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ÇOK ACİL ŞU ÜRÜNLER HAKKINDA İYİ YADA KÖTÜ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM. GERÇEKTEN ALINABİLCEK FIRSAT ÜRÜNLERİMİ EKİPMANLARIM EKSİK YENİLEMEK İSTİYORUM SİZCE NASILLAR ALMALIMIIYIM ? ?

Mont olarak da tercihim bu : http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu1735
    2. Mont : http://www.motomaxonlineshop.com/4ri...-ceket-pmu2205 (Yukardaki arkadaşın dediği montta bu) Ama bedenleri çok değişik kendime göre bulurmuyum bilmem.

Sizce kask ve montlar nasıl yada bunlar haricinde tavsiye edebilceğiniz bir şey varmı ?

kask çok iyi bunu almalısın.
    mont olarakda 2.olanı almalısın dostum

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1. Kaskı kaçırma derim.
    2. Mont ise Adana'da yaşıyormuşsun kışın çok lazım olmayacaksa deri olanı tercih edebilirsin, fiyatı güzel.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    yahu şu kaskların üretim tarihini bilen yok mu?

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı AurorAbeam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizzat kullandim. Boy 1.83, kilo 92 civariydi. Korumalar dahil giyince acaba bir beden kucuk mu alsam dedim ama o da cok dar gelirdi apis arasi yirtilirdi. XL idi bendeki bedeni.

Ama 4 saat kadar kullanimdan sonra gogus bolgesinden falan bile hafiften su gecirmeye basliyor. Firmaya geri gonderdim sagolsunlar pakedi bile acmadan geri yollamislar, neymis efendim kullanici hatasi. Cok guzel kufredesim geldi yine.

Ben o kadar uzun sure kullanmam derseniz bendekini satayim size 50 liraya alin kullanin, bunlarda para falan kazanmasin. Ha kic kisminda 2-3 ufak delik var, oturunca seleyle kapaniyor zaten orasi. İsterseniz gondereyim bakin ama gidipde sifirini almayin.

HERKESE NOT: firma garanti ozurludur, arkasinda kimse durmaz buna gore urun secip alin. Tecrube edilmistir.
    Ustadım,

Cevabınız ve teklifiniz için teşekkür ederim. Lakin, hayatım boyunca yağmur altındaki sürüşlerimi toplasanız 4 saat etmez. Dolayısıyla sizin yaşadığınız sorunu yaşamayacağımı tahmin ediyorum. Bahsettiğiniz delikler ufak da olsa, almışken seıfırını almak istiyorum. Zaten çok kullanmayacağım ama kullanırken de arkada delik vardı, seleye denk gelsin de oradan su almasın tedirginliği istemiyorum. Bilmiyorum, sanki o durumda çok rahatsız olacağım gibi geliyor bana, çabuk huylanıyorum

Motomax'in ürünleri hakkında birçok şeyler söylenmiş. Bunların büyük bir kısmı doğru da olabilir. Ama genelleme yapmamak lazım. Mont almak istediğimde, italyan bi erasmus öğrencim vardı, Kawasaki ER6N kullanıyordu da motor muhabbeti çok yapıyorduk. Ona sorumuştum İtalyan diyorlar, "OJ" markasını biliyor musun diye. Meğer o da italyada onu kullanıyormuş ve çok memnun olduğunu söyledi. Onun gazıyla ben de atmosfer modelini aldım. Çok şükür ki düşme ve sürtünmedeki koruma durumunu test etmedim. Ama onun dışında çok çok çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Keza Held, Bering, Dane, Difi gibi markalar da bildiğim duyduğum kadarıyla kaliteli ürünler yapıyorlar.

Sizin mağazayla yaşadığınız sorun ise gerçekten canımı sıktı. Kızıyorum bu tür esnaflıktan uzak, tok satıcılara. Ne yazık ki motorcuyu en çok da motorcu "silkeliyor", bu bir gerçek. Ben şimdiye kadar sizinki gibi bir satış sonrası sorunu yaşamadım mağazayla. Ama olur da yaşarsam ve "gerçekten de haklı olduğum bir durumsa" hiç kasmam. Tüketici hakem heyetine başvururum. 10 liralık ürün demem, Avukat, Bilirkişi, yargılama, dosya masrafı gibi dünyanın ek masrafını da zerre kadar acımadan "Haşşşırrtrttt!" diye mağazaya geçiririm. Bu konuda hata bizde. Ben defalarca yazdım buraya. Şahinmotor-zedeler birleşse meclise bağımsız vekil sokarlar, ama şimdiye kadar tüketici hakem heyetine başvuran duymadım, görmedim. 4-5 kişi 20 liralık ürün için bile 700-800 liralık masraf kitletsin, gör bakalım bir daha yapıyorlar mı aynısını. Demem o ki, apartta bekliyorum zaten, ola da bir mağaza beni mağdur ede diye

velhasıl, siparişimi vereceğim. Umarım sizin yaşadığım sorunu yaşamam. Bu benim olduğu kadar mağazanın da işine gelecektir.

Sağlıcakla kalın,

Motosikleti
    KUBA CİTA
    DOSTLARIM VERDİĞİNİZ CEVAPLARDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER. ALDIM KASK I M BEDEN SEÇTİM KAFAM 58-59 ARASINDA FAKAT SİZCE L İLE DEĞİŞTİRMELİMİYİM ACİL Bİ CEVAP ?

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    MOTUL ürünlerini alacak arkadaşlar dikkat etsin!!! İndirim oranı %15. Geçen hafta mağazalarda %30 idi. Şimdi nasıl böyle oluyor; satış stratejisi.
    mondial 150 mr vulture / 2014

gazo0202 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 BMW 1.16d
    Motomax her sene fuar öncesinde ürünlerine zam yapar. Zammı anlaşılır kılmak için %30 indirim olur sonra sene boyunca fiyatlar artmış şekilde kalır.
    Ancak güzel fiyatlı şeyler bulunabiliyor )

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)