Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Maksimum 250 liraya kask önerisi yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi 250 lira fiyat aralığında bir kask arıyorum bir kaç model buldum ama kararsızım.Sizinde model önerilerinizi almak isterim.

ls2 ff375 shogun ve mt revenge güzel ve uygun geldi fakat mt de güneş vizörü yok. Benim gözüm güneşe karşı hassas o yüzden iç vizörlü almak istiyorum ama dezavantajları var mıdır sizce iç vizörsüz tercih edip dış vizörü koyu mu taktırmalıyım ama o zamanda akşamları görüşüm kötü olur vizörü açmak zorunda kalırım diye düşünüyorum. Birde malzemeleri var Mt polycarbon diğeri fiberglass ve mt 5 yıldız, ls2 4 yıldız almış. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    https://www.motoavm.com/ProductDetai...-kask/241/1613

kullanıyorum güneş vizoru açma yerinden rüzgar sesi geliyor uzun yolda sıkıntı çıkarabilir ama fiyat performans oranı olarak güzel

Motosikleti
    pulsar 200 NS
    Alıntı symbiotic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi 250 lira fiyat aralığında bir kask arıyorum bir kaç model buldum ama kararsızım.Sizinde model önerilerinizi almak isterim.

ls2 ff375 shogun ve mt revenge güzel ve uygun geldi fakat mt de güneş vizörü yok. Benim gözüm güneşe karşı hassas o yüzden iç vizörlü almak istiyorum ama dezavantajları var mıdır sizce iç vizörsüz tercih edip dış vizörü koyu mu taktırmalıyım ama o zamanda akşamları görüşüm kötü olur vizörü açmak zorunda kalırım diye düşünüyorum. Birde malzemeleri var Mt polycarbon diğeri fiberglass ve mt 5 yıldız, ls2 4 yıldız almış. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    ilk olarak 250 tl lik kask bence tr şartlarında iyi degil ama bütcen yoksa hiç takmamak dan iyidir
    ve alcagın kask nasıl olmalı ne tar motor kullanacaksın bence her tarza full kapalı olmalı güvenlik açısından ilk etap da şekline bakma güvenligi bak şekil kafatası kurtarmaz ls 2 den başka kask çeşidi alamazsın o paralara
    www.youtube.com Pegasus MT KANALI Facebook Pegasus MT KANALI bu kanallardan video resim takibi yapa bilirsiniz beğenin paylaşın yorum yapın iyi eğlenceler.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    "Bildiğini sandığın bir şeyi asla öğrenemezsin."
    Epiktetos

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    LS2 FF 351 Single Mono Kask kullanıyorum. Feyizoğlundan almıştım hem satıcı hemde ürün anlatılanlardan gayet başarılı. Shogundan pek farkı yok. Güneş vizorü taktınmı rahat edersin.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    LS2 FF375 i güneşliği için alacaksanız; almayın, çünkü görüntü bulanık ve otobüslerdeki gibi kullanıyorum ben, güneş gözlüğü gibi kullanırsanız gözünüzü bozmanız işten bile değil.

otobeygir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE / HONDA CBR 250R çokyakında
    Nitro Aikido var. 5 yıldız almış. Motomaxda indirimde şu an.
    farostar bunu beğendi.

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    sanalpazar.com da motolife antalya mağazası var. güneş vizörlü mt revenge var. sahibi serkan çok ilgili, ben ondan aldım, tavsiye ederim.

Alıntı orhan0911 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk olarak 250 tl lik kask bence tr şartlarında iyi degil ama bütcen yoksa hiç takmamak dan iyidir
    ve alcagın kask nasıl olmalı ne tar motor kullanacaksın bence her tarza full kapalı olmalı güvenlik açısından ilk etap da şekline bakma güvenligi bak şekil kafatası kurtarmaz ls 2 den başka kask çeşidi alamazsın o paralara
    Yamaha yzf r125 ile kullanıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Alıntı TEMBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanalpazar.com da motolife antalya mağazası var. güneş vizörlü mt revenge var. sahibi serkan çok ilgili, ben ondan aldım, tavsiye ederim.
    Baktım ama güneş vizörlüsünü göremedim tam link vermeniz mümkün mü

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LS2 FF 351 Single Mono Kask kullanıyorum. Feyizoğlundan almıştım hem satıcı hemde ürün anlatılanlardan gayet başarılı. Shogundan pek farkı yok. Güneş vizorü taktınmı rahat edersin.
    ff351 evil twin çok beğenmiştim onu alıcaktım fakat sharp güvenlik testinden 1 yıldız almış o yüzden hemen vazgeçtim. O seri pek sağlam değil sanırım

farostar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb125e + kawasaki zx-7r
    Alıntı otobeygir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nitro Aikido var. 5 yıldız almış. Motomaxda indirimde şu an.
    gecen gün izmir kahramanlar magazasindan aldim 299tl, cokta güzel ve rahat kask!

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Ff375 yerine ff358 e bak derim ikisi de aynı fiyatlar da fakat 358 de hava kanalları açılıp kapatılabilir ikisi de çift Vizör 358 de güneş Vizöru açma şekli daha pratik ve kullanışlı.

Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ff375 yerine ff358 e bak derim ikisi de aynı fiyatlar da fakat 358 de hava kanalları açılıp kapatılabilir ikisi de çift Vizör 358 de güneş Vizöru açma şekli daha pratik ve kullanışlı.
    ff358 in sharp test sonucu yok sanırım sitesinde yok çünkü

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya bu kask konusunun bir yerde açılmışı var mı bende iki kask arasında kaldımda )

Alıntı farostar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen gün izmir kahramanlar magazasindan aldim 299tl, cokta güzel ve rahat kask!
    içeri çok rüzgar alıyor diye duydum ve buğu da oluyormuş ama sizde kullanıyormuşsunuz bu konuda nasıl sizce

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    MT Revenge ben memnunum LS2'den daha iyi bence.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    MT Revenge alacaksan mutlaka ama mutlaka bir beden büyük al sonra gelip dua edersin çünkü kaskın kalıbı normalden daha dar özellikle yanlardan.
    muhammetcon bunu beğendi.

Şu an en iyi iki seçenek nitro aikido ve mt revenge kalıyo sanırım gerçi onlarda 300 lira ama zorlıycaz artık napalım. İkisi arasında kaldım şu an kullanan arkadaşlar olsada onlar bilgi verse rüzgar,buğu falan olayında süper olur

muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    Şu an en iyi iki seçenek nitro aikido ve mt revenge kalıyo sanırım gerçi onlarda 300 lira ama zorlıycaz artık napalım. İkisi arasında kaldım şu an kullanan arkadaşlar olsada onlar bilgi verse rüzgar,buğu falan olayında süper olur
    Benim revenge buğu yapıyo ben kaskı biraz aralayıp kullanıyorum başka şikayetim yok bide beden olarak normalden daha farklı normalde S giyerken revengede L oldu bana.Bide fiyat 300 degil Kadıköy Motodor'dan aldım ben 250 Tl falan.
    Only Ride..

farostar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cb125e + kawasaki zx-7r
    içeri çok rüzgar alıyor diye duydum ve buğu da oluyormuş ama sizde kullanıyormuşsunuz bu konuda nasıl sizce
    durdugun zaman cok cabuk bugulaniyor, sehir ici her durdugunda vizörü biraz acman gerekebilir, ben gözlükte kullandigim icin, isim daha biraz zor sehir icinde vizörü 1cm kadar acik birakiyorum. sehir disi havalandirmalar acik olduktan sonra sorun yok.
    havalandirmalar kapaliyken rüzgar almiyor.
    birde kaski alirken yaninda, burnunun üzerine gelecek bir "siperlik" veriyorlar oda buguyu önlüyormus, lakin ben kullanmiyorum onu

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Mt Revenge serisi Full Face bir kask öneririm, ufak bir pazarlıkla bütçenize uygun bir şekilde alabilirsiniz.
    Tecrübe, limitlerini bilmektir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)