Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Merhaba abilerim bişey danışıcagım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bende bu yaz karasuya gideceğim motorla yazlık var orda 100 ile gidersin tapagaz gidersen de 125 görürsün belki ama motor için hiç iyi olmaz arada mutlaka 2-3 mola vermek gerek. Bi özel mesaj at bakiim kaskın varsa alayım seni nurtepeden gezelim bi ara apache' ye de binmiş olursun hem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bu yaz karasuya gideceğim motorla yazlık var orda 100 ile gidersin tapagaz gidersen de 125 görürsün belki ama motor için hiç iyi olmaz arada mutlaka 2-3 mola vermek gerek. Bi özel mesaj at bakiim kaskın varsa alayım seni nurtepeden gezelim bi ara apache' ye de binmiş olursun hem
    Motor zaten 0 olucagı için problem olur motor rodajdan cıkana kadar oyle abartılıcak kadar basmam bu arada inşallah motoru alınca gezeriz beraber

Smyrna35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 RB
    Dostum eğer 100 km/h ile sabit,sıkıntısız gideceğim dersen belki ihtiyacını karşılayabilir,ama boy ve kilo normalin üzerindeyse (1.75 üstü,80 kg üstü) başka motorlara bakmanı tavsiye ederim.Yakıt olarak çok memnun olacaksın,gerçekten inanılmaz az yakıyor.Performans konusu dersen sana pek yardımcı olamayacağım 100'ü hiç geçmedim ki benim için yeterli bir hız.Benim tek problemim boyutları yoksa harika bir motor.Umarım en yakın zamanda istediğin motoru elde edersin .

Bu arada 2.el düşünürsen motorumu satıyorum,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0685541/detay/

Motosikleti
    Alıntı Smyrna35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum eğer 100 km/h ile sabit,sıkıntısız gideceğim dersen belki ihtiyacını karşılayabilir,ama boy ve kilo normalin üzerindeyse (1.75 üstü,80 kg üstü) başka motorlara bakmanı tavsiye ederim.Yakıt olarak çok memnun olacaksın,gerçekten inanılmaz az yakıyor.Performans konusu dersen sana pek yardımcı olamayacağım 100'ü hiç geçmedim ki benim için yeterli bir hız.Benim tek problemim boyutları yoksa harika bir motor.Umarım en yakın zamanda istediğin motoru elde edersin .

Bu arada 2.el düşünürsen motorumu satıyorum,
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0685541/detay/
    ikinci el düşüüyorum ama ailem düşünmüyor ilk motorun 0 olsun diyor arada fark olmadıgı için ikinci el e bakmıyoruz inşallah en kısa sürede satarsınız birde boy 170 kilo 60 64 arası
    Smyrna35 bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .........sehirler arasındada 2 saatlik yol gidicegim oda 100 110 km 120 km de yeterli oyuzden cbr 125 alcam

125 cc lik motorla 2 saat boyunca 100-110 km hızlarda gitmek o motorun ömrü için hayırlı olmaz..
    umuterdogdu bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc lik motorla 2 saat boyunca 100-110 km hızlarda gitmek o motorun ömrü için hayırlı olmaz..
    Yapıcagım Yol 200 km mesela 80 - 90 - 100 ara sıra 70 le gitsem kaç saat yada ne aralıklarla biyerde durup 10 15 dakıka yada yarım saat dinlenmeliyim yazdıgım gibi ilk motorum olucak vitesli siz tecrübeli abilerim bana yardım ederse bilgilerini paylaşırsa hem benım ıcın hemde motor için hayırlı bir iş yapmış olur )

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Bu 200km otoban yolmu? Otobansa bahsettigin hizlar bayagi tehlikeli.

Motosikleti
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu 200km otoban yolmu? Otobansa bahsettigin hizlar bayagi tehlikeli.
    bu bahsettiğim yol e-5 Adapazarı hendek yani hendegin merkezine kadar otoban hendege girdinmi normal yol oluyor yanı istanbul kağıthaneden cıkıcam kopruden geçicem sonra otoban sürekli devam ediyor: )

santo78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Arabalarin hizli gittigi otoyollarda en az onlarin hizi kadar yada biraz ustunde gitmek iyidir. Yani 120 - 120+ idealdir.

Motosikleti
    Alıntı santo78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabalarin hizli gittigi otoyollarda en az onlarin hizi kadar yada biraz ustunde gitmek iyidir. Yani 120 - 120+ idealdir.

Anladım abi en sağ şerit ve emniyet şeridinden gidiceğim yola çıktıgım zaman ama ilk baş annemler ümreye gitmeden :D motoru almam lazım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)