Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200 ccden 250cc yemi geçmeliyim yoksa daha yüksek mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Merhaba arkadaşlar yeni 200 cc pulsar 200 rs aldım.
    2 hafta gibi bi sürece 2500 kmden fazla yaptım.Dün 650 km tek günde yaptım.Aklımda 2. motor var.Tabi bunla daha tecrübe yaptıktan sonra.
    R25 var aklımda sizce 200 cc den 250 cc e mi geçmeliiyim yoksa rc 390 cbr 500 gibi motorlara mı? 600 cc düşünmüyorum. Ne önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Sen böyle 50-50 gidersen ömrün yetmez litrelik için
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen böyle 50-50 gidersen ömrün yetmez litrelik için
    anlayamadım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu sezonu 200 cc ile bitir. Yol Tecrübesi kazan. Seneye sezon başı 500-650 cc arasında bir motor seç.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmek zorunda değilsin. okul değil bu, seviyosan kullan
    fedos ve Janne bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sezonu 200 cc ile bitir. Yol Tecrübesi kazan. Seneye sezon başı 500-650 cc arasında bir motor seç.
    650 600 bana göre değil.Çünkü hızlı gidiyorum.Ne kadar gitse o kadar basarım gibime geliyor.Sınırlandırmama gerek kendimi

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmek zorunda değilsin. okul değil bu, seviyosan kullan
    seviyormuyum sevmiyor muyum emin değilim.Ama daha güzel bir şey istediğimi biliyorum

Alıntı Romedon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 600 bana göre değil.Çünkü hızlı gidiyorum.Ne kadar gitse o kadar basarım gibime geliyor.Sınırlandırmama gerek kendimi

seviyormuyum sevmiyor muyum emin değilim.Ama daha güzel bir şey istediğimi biliyorum
    o zaman van van yada msx bak
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman van van yada msx bak
    250 -500 arası bişey lazım

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    kardeşim hayırlı olsun pulsar 200 den yamaha r25 250 cc tabiki fark eder .. Sen motoru yeni almışsın 2 haftada yeni motor hayaline düşmüşsün sende kendi kafamı görüyorum pek hayırlı değil .. Sana tavsiyem bu motoru bu sezon kullan önümüzdeki sezon 600-650 cc bişeyler al ben r25 aldım 1 haftada sürati yetmemeye başladı pişman oldum çok hız delisi biri değilim ama mesela yokuşu 120 ile çıkarken gazı açtığımda kimse yok !

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    ktm 390 bak absli olan
    bende seneye japonlar absli model çıkarırsa 250liklerden bi tane alıcam yok cıkmazsa ktm duke 390 almayı planlıyorum.

Motosikleti
    Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun pulsar 200 den yamaha r25 250 cc tabiki fark eder .. Sen motoru yeni almışsın 2 haftada yeni motor hayaline düşmüşsün sende kendi kafamı görüyorum pek hayırlı değil .. Sana tavsiyem bu motoru bu sezon kullan önümüzdeki sezon 600-650 cc bişeyler al ben r25 aldım 1 haftada sürati yetmemeye başladı pişman oldum çok hız delisi biri değilim ama mesela yokuşu 120 ile çıkarken gazı açtığımda kimse yok !
    işte yeni motor peşine düşmemin tek sebebi istediğim motoru lamamaktır.Hayalimde r 25 olunca Pulsar pek memnun etmiyor.Güzel motor mu güzel sorunsuz kullandım hiç üzmedi ama ve lakin hayaller hayatlar...

Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 deyip duranlar okusun işte bunu benimde ilk motorum 250 idi. öksürüp tıksırmaktan gidemezdi aklıma geldikçe basarım iyi sözlerimi hep

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    İlk kullandığım motor 50cc honda today'di onla öğrendim kullanmayı 60km idi son hızı, insanlar çok garip, neden bu kadar hız meraklısıyız acaba...

Bence sen bajaj ile devam etmelisin en azından bu sezon daha, biraz daha tecrübe kazanıp, sonrasında r25 yada ninja 300 gibi bi motora geçmelisin. Yüksek hızda yapılan hatalarda bazen işleri toparlamak kolay olmayabiliyor.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Dumlupınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakın öyle bi hata yapma parana yazık.. Pulsardan sonra alacaksan 500-600 birşey al.. Fazla hızlı olmasın diyorsan 4 silindir birşey alma yeter..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)