Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sj4000 alıcam bir sorum var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burdurlu33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawasaki(Jawa 125 sport)
    Arkadaşlar aliexpress den free shıppıng, top-rated seller feedbackler güzel bi satıcı buldum. Ancak kamera ve yanında batarya hediyesiyle 88,90 dolar.
    Satıcıyı araştırırken aynı sj4000 ürününün 77,88 dolara oldugunu gördüm. Ürün açıklaması birebir aynı ancak henüz 1 kişi almış vefeedback yok. Tekrar ediyorum iki ürünüde aynı satıcı satıyor.
    Sizce ne yapmalıyım ne olur neolmaz diyip 88,99 dolarlıktan mı sipariş edeyim yoksa nede olsa aynı satıcı aynı ürünü gönderecektir diyip 77,88 dolarlıgı mı alayım?
    Ekstradan hediye olan bataryanın 11 dolar fark edeceğini sanmıyorum çünkü free shıppıng lı bataryalar 3-5 dolara bulunuyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

89 dolarlık ürün büyük ihtimal wifi modeli 70 küsür dolarlık olan wifisiz modelidir iyice bakın

Motosikleti
    cbr 250
    ingilizcen varsa mesaj atabiliyosan sor

Motosikleti
    R125 >> MT25
    sjcam.com orjinal sitesi direk oradan sipariş vermen en güzeli, yoksa büyük ihtimalle sahte ürün geçecek elinize

Motosikleti
    Jawasaki(Jawa 125 sport)
    İki üründe wifi modeli linkler: http://www.aliexpress.com/store/product/Action-camera-Original-SJ4000-WiFi-Sports-Camera-Mini-DV-Diving-30M-Waterproof-digital-camera-Full-HD/1382847_32253827012.html
    http://www.aliexpress.com/item/Hot-Original-SJCAM-SJ4000-Sports-Camera-Diving-30M-Waterproof-digital-camera-Full-HD-1080P-Helmet-camera/2055578050.html?s=p

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    bence alma görüntüsü çok kötü. arkadaşım aldı. alacaksan sjcam 5000 wifi al onun lensi panasonic you tube da videolarıvar. o kadar para veriyorsan biraz daha ekle üstüne. dediğim modeli al.

Motosikleti
    Jawasaki(Jawa 125 sport)
    mesaj atabilirim ama ingilizce yok siz yardımcı olabilirmisiniz ingilizceniz iyiyse?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Alıntı haluka28 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence alma görüntüsü çok kötü. arkadaşım aldı. alacaksan sjcam 5000 wifi al onun lensi panasonic you tube da videolarıvar. o kadar para veriyorsan biraz daha ekle üstüne. dediğim modeli al.
    Şu an da bütçem buna yetiyor zaten öğrenciyim ve beni yeterince tatmin edeceğini düşünüyorum daha üst modellerde gözüm yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

şuan fark ettim ikisindede batarya hediyesi var satıcıya mesajattım cevap bekliyorum

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    sj5000 de 4k 1080p 120fps yi nereye depolayip nasil edit edeceksin goruntuleri dusunmen lazim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)