Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bayanlar için motosiklet eğitimi istanbul

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sibief 150 sisi
    herkese merhaba benim sevgilim vespa hastası az çok eli yatkın bir ara boş bi sokakta spacy'le öğretmeye çalıştım ama iyi kötü kullanabiliyor benim öğrettiğim hiç bir işe yaramaz uzman bir eğitim alması gerekiyor okuluna giderken fıtı fıtı gidip gelsin istiyorum o yüzden varmıdır bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz sürücü kursu veya eğitim merkezi gibi bir yer şimdiden teşekkür ederim tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    bakırköyden hangi batuhansın soyadın ne kardeşim

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gis akademi, honda güvenli sürüş bildiklerim

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Honda, Gis, Yamaha

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bayanlar icin, erkek icin ayri yok :D benim bildigim :D

Pathologyst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki ve R25(Satıldı)1000rr( satılık:( )
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayanlar icin, erkek icin ayri yok :D benim bildigim :D
    Aynennn 😀😀😀

Motosikleti
    Yamaha Xmax
    Vespa hastası ise Vespa Akademi'ye gitmesi lazım. Ben ve eşim orada öğrendik, tavsiye ederim.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bosver fiti fiti yi burasi avrupa degil ortadogu ulkesi adama fiti fiti kullandirtmazlar, bu kadar okuzun hanzonun icinde bayanlarin isi cok zor Allah kolaylik versin, bos alanda okul bahcesinde kullansin hevesini alsin, hatta iyi bir artci olsun ama benim gordugum her bayanin altindan kalkabilecegi bir arac degil motor..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bosver fiti fiti yi burasi avrupa degil ortadogu ulkesi adama fiti fiti kullandirtmazlar, bu kadar okuzun hanzonun icinde bayanlarin isi cok zor Allah kolaylik versin, bos alanda okul bahcesinde kullansin hevesini alsin, hatta iyi bir artci olsun ama benim gordugum her bayanin altindan kalkabilecegi bir arac degil motor..
    O dediğin hanzoların içinde bayan hanzolarda var
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Sen ne yaptın dostum Kadınlar motor kullanamsın, araba kullanmasın, hatta sokaklarda güvenli değil hergün kadın cinayeti var sokağa da çıkmasın dimi. İşte bu zihniyetler yüzünden bizim ülkemiz Ortadoğu zihniyeti olup kalıyor ve bir fındık kabuğu ilerliyemiyor. Bu fikirleri görünce sinirleniyim mi yoksa üzüleyim mi bilemiyorum.

Konuyu soran arkadaşa gelince Villa Leven vespa ile vespa Academy adı altında gayet iyi bir sürüş eğitimi veriyor ki sanırım benim bildiğim vespa ile eğitim veren tek. onun haricinde vitesli motorlarla GİS. Honda ve Yamaha bulunduğunuz ilçeye biraz uzak ulaşımda sıkıntı olabilir. Ama tabiki motosikletin kadını erkeği olmadığı için hepsi karma eğitim verir. Bence kız arkadaşınız güzel bir sevda ve hobiyi benimsemiş. GÜvenli ve güzel sürüşler dilerim.
    Onurhan D, mehmetenis, SUN ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hic bana kizma dostum bir yunanistan kadar olamadik ben avrupayi ve dunyanin bircok yerini gezdim ozellikle avrupada herkes birbirine cok saygili, begenmedigimiz yunanistanda herkes motora biniyor... ben arkadasin sevdigi icin endiselendim o kadar... malum ulkemizin kultur durumu ortada..
    sardokar ve mehmetenis bunu beğendiler.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Hic bana kizma dostum bir yunanistan kadar olamadik ben avrupayi ve dunyanin bircok yerini gezdim ozellikle avrupada herkes birbirine cok saygili, begenmedigimiz yunanistanda herkes motora biniyor... ben arkadasin sevdigi icin endiselendim o kadar... malum ulkemizin kultur durumu ortada..
    Dostum bende sınır kapısını geçtikten sonra bir çizgi ile herşeyin ne kadar çok değiştiğini çok iyi biliyorum. İnsanların bütün taşıtlara olan saygısını. trafik kuralların ihlilinin neredeyse minimuma yakın olduğunu.
    Ama benim size sitemim. Siz biz hele birde avrupayı görmüşüz, iyiyi görmüşüz. Bizler böyle yaparsak bizim memleketimiz nasıl ileri gidecek. Birileri cesaret göstermeyip bu tabuları yıkmassa hep. ÖKÜZ lerin içinde yaşadığı bir memleket mi olucaz. Bizlerde mücadele etmezsek kim mücadele edicek. Benim düşüncem herkes en güvenli şekilde sürse, bayan sürücüleri artsa bu sizin dediğiniz hanzolar belki yontulur ve belki biz olmasa da gelecek neslimiz birşeyler kazanır.
    mehmetenis bunu beğendi.
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

Motosikleti
    4. motor Honda
    istemeyerek de olsa darkcity2000 e katılıyorum:/ zira benim kız kardeşimde heves etse tek başına okula git gel demem zira yontulma seviyesini çoktan geçtik bildiğin ortadoğu ülkesine döndük halen kadınlar araba sürebiliyorsa ne mutlu zaten yakın zamanda bu hükümet kadınların araba sürmesini yasaklamadan toplumsal olarak kadınlar araba bile sürmemeye başlarlar kaldı ki motor ne cürret....ne yazıkki böyle bir ülke olduk.

chatan demişsin ki öküzlerin içinde yaşadığı memleket mi olucaz diye, şöyleki öküz sayısı o kadar fazla ki 3-5 insanın içinde yşadığı öküz bir ülke olmuşuz 2 erkek kadın değil 2 yetişkin erkek doğuya motor gezisine gidiyor ve işkenceyle öldürülüyor. İtalyan kadın Pippa Bacca tüm dünyayı yürüyecem diyor ve Türkiyede tecavüz edilip öldürülüyor ve daha nicesi....

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kadın hakları kadın hakları diyerek bu seferde erkekleri ezip geçtiniz zaten.(nerde eşitlik) uzaktan baksanız halimiz perişan. konuya dönecek olursak honda ve yamahanın eğitimlerine katılabilir. duvarda motosiklet dersi verilir yazan bi numarayı aramadığınız sürece isim yapan çoğu şirket iyidir herhalde..

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Amma abarttıniz .. yok burasi okuz dolu bos arazide bahcede sursun hevesini alsın
    Oburu bilmem kime tecavuz etmişler der..
    Koyun fanusa orda yaşasınlar sizin kizlar
    Bazı gercekler var tamam ama yola cikaninda ustune atlamıyorlar arkadaşlar yapmayın ben sehir dısına cikmadim tek basima ama cikan bir kız vardi ve cogunuz burda helal olsun nidaları atıyordu simdi 100 tanede 1 ornek vermeye kalkarsak sizin gibi
    Kaldiki sehir ici ne olabilir yemiyor ya kimse kimseyi hanzolar var mi var kirar onune
    ,sinyal vermez ,yol vermez ,sıkıstırır vs erkeklerin basinada gelen seyler bunlarla bas edebiliyorsa problem yok
    Korkmayin daha motorun ustunden kacırilan kız duymadim :D
    mehmetenis, Berkay*, SUN ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son cümlenize çok güldüm
    EldekiDebryj bunu beğendi.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Kız arkadaşıma güc bela motoru sevdirdim , hatta öyle ki şimdi kullanmayı öğrenmek istiyor.. bende ufak ufak gösteriyorm bi kaç kez devirsede hevesini kaybetmesine izin vermedim.. baya ilerleme kaydettik.. yazın ona da ufak bi scooter alıcam inş.. ve bir ömürde zaman zaman artçısı olmak isterim uzun yollarda.. güveniyorum ben her zaman ve bu konuda da ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Kadınlarını topluma kazandıramamış ülkeler gelişemezler.. Gezi bölümünde Rusya gezisi paylaşan bir paylaşımcı vardı görmüşsünüzdür.. Benzinlikte genç bir bayan çalışıyordu .. Ülkemizde ilk defa 10 gün önce Ankara da bayan çalışana denk geldim aynı duruma.. Bir çok insana tuhaf gelebilir böylesi bir durum..Ne zaman ki sosyal hayatta kadının yeri artacak o zaman toplum olarak daha medeni olacağız, eminim..
    mehmetenis bunu beğendi.

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Keşke tüm kadınlar motosiklet sürse.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)