Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ders Verecek Birini Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Bu hafta içinde A2 ehliyet almak üzere Gis Akademi'ye kaydımı yaptırdım. Direksiyon eğitimi 1 tam gün olacak dediler ancak yeni uygulama ile direksiyon sınavının baya zorlaştığını duydum/okudum ve sınavdan kalmak istemiyorum.

Bu sebeple özel ders verebilecek (makul ücrete) bir arkadaş arıyorum. Haftasonu ya da haftaiçi akşam 7'den sonra müsaitim.

İkametgah Kadıköy.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    kendileri eğitim + ehliyet paket yapıyorlardı diye biliyorum. eğitim alacaksan da sertifikalı bir abimizin olmasına özen göster ki saçma sapan şeyleri öğretmesinler sana

hocam eğitim dediğim öyle ileri sürüş teknikleri değil, şu sınavdaki platform olayı canımı sıkıyor. boş yerde bir iki saat takılsam hallederim gibi geliyor =/

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı iluvatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bu hafta içinde A2 ehliyet almak üzere Gis Akademi'ye kaydımı yaptırdım. Direksiyon eğitimi 1 tam gün olacak dediler ancak yeni uygulama ile direksiyon sınavının baya zorlaştığını duydum/okudum ve sınavdan kalmak istemiyorum.

Bu sebeple özel ders verebilecek (makul ücrete) bir arkadaş arıyorum. Haftasonu ya da haftaiçi akşam 7'den sonra müsaitim.

İkametgah Kadıköy.
    Hocam bende ehliyetimi gis akademiden aldım.Orada verilen eğitim temel eğitim.Ve eğitim sonunda 8 çizme.slalom,platform olaylarını gözümüz kapalı halledebiliyorduk hatta gis akademi pistinde tek başımıza gezinecek kadar da geliştik.Yani diyeceğim odur ki eğitim zaten sınavı geçmek için yeterli şahsen ben sınavıtek seferde geçtim.Ama siz yinede kendimi hazır hissetmiyorum diyorsanız orada size anlatacaklardır büyük ihtimalle beceri geliştirme programı var 350 liraya 2 hafta boyunca 5 saat pistte eğitmen nezaretinde motor kullanıyorsunuz.

Saygılarımla...
    Koluna Taktığın Kask Kafanı Korumaz...
    İlker ALTUNTAŞ

Alıntı holopter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende ehliyetimi gis akademiden aldım.Orada verilen eğitim temel eğitim.Ve eğitim sonunda 8 çizme.slalom,platform olaylarını gözümüz kapalı halledebiliyorduk hatta gis akademi pistinde tek başımıza gezinecek kadar da geliştik.Yani diyeceğim odur ki eğitim zaten sınavı geçmek için yeterli şahsen ben sınavıtek seferde geçtim.Ama siz yinede kendimi hazır hissetmiyorum diyorsanız orada size anlatacaklardır büyük ihtimalle beceri geliştirme programı var 350 liraya 2 hafta boyunca 5 saat pistte eğitmen nezaretinde motor kullanıyorsunuz.

Saygılarımla...
    Çok saol hocam bilgiler için. Yine de 1-2 saat eğitimin büyük faydası olacağını düşünüyorum

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    platformdan bende korkuyordum hacı napcan biliyonmu. hizalıcan motorla platformu düşük hızda. Tamam hizaya girdi dediğin an bascan gaza direksiyonuda çok sıkma ama bi bakıyon geçmişin

holopter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Alıntı iluvatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok saol hocam bilgiler için. Yine de 1-2 saat eğitimin büyük faydası olacağını düşünüyorum
    Rica ederim ,Zaten orada verilen eğitimde sizin ekstra alacağınız 2 saat eğitimde trafikte motosiklet kullanmak için oldukça yetersiz.Yine ehliyeti aldıktan sonra gis akademi hakimiyet yada honda güvenli sürüş 2 vs gibi devam etmenizi öneririm.Eğitimi bırakmayın...Saygılarımla....
    Koluna Taktığın Kask Kafanı Korumaz...
    İlker ALTUNTAŞ

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    platformdan bende korkuyordum hacı napcan biliyonmu. hizalıcan motorla platformu düşük hızda. Tamam hizaya girdi dediğin an bascan gaza direksiyonuda çok sıkma ama bi bakıyon geçmişin
    yarın eğitime gideceğim, deneyeyim bu dediğini. tutarsa neden olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:26 ----------

Alıntı holopter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ,Zaten orada verilen eğitimde sizin ekstra alacağınız 2 saat eğitimde trafikte motosiklet kullanmak için oldukça yetersiz.Yine ehliyeti aldıktan sonra gis akademi hakimiyet yada honda güvenli sürüş 2 vs gibi devam etmenizi öneririm.Eğitimi bırakmayın...Saygılarımla....
    Ehliyet olayını bir çözersem direkt başlayacağım GİS'in eğitimlerine ;)
    holopter bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Bende platformdan hızlı geçmiştim.Yavaş daha zor geçiyordum ve sonunda hep düşüyordum.Sıvav öncesi zaten orda kurs motorları ile parkurda turluyorsun canını sıkma bu ehliyeti ben aldıysam herkes alır!Benim direksiyon sınavında 7 eylül 2014 dolu yağmıştı.İlk beni çağırdılar sonra benim sınav bitti ,iptal ettiler zaten 1 - 2 saat sonra güneş açtı ben eve geldiğimde donuma kadar ıslanmıştım.Ama benden sonrakilerin hepsini komisyon bırakmış bana acıdılar galiba!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Şu platform ve 8 çizme olayını abartıyorlar hiç korkulacak yapılamayacak birşey değil. Motoru kaldırmayı frenlemeyi iyi yapıyorsan 1. ve 2. viteste motorun neler yapabileceğini biliyorsan sıkıntı yok. 2 sene önce banada platform şöyle zor böyle zor dediler, gittim girdim aldım 100 puanı çıktım(havada yağmurluydu) sen düşün artık. Gidip gir Geçersin zaten

Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu platform ve 8 çizme olayını abartıyorlar hiç korkulacak yapılamayacak birşey değil. Motoru kaldırmayı frenlemeyi iyi yapıyorsan 1. ve 2. viteste motorun neler yapabileceğini biliyorsan sıkıntı yok. 2 sene önce banada platform şöyle zor böyle zor dediler, gittim girdim aldım 100 puanı çıktım(havada yağmurluydu) sen düşün artık. Gidip gir Geçersin zaten
    Skuter olsa sıkıntı yok da vitesli motorla pek deneyimim yok =/ O yüzden ders verecek birini arıyorum. Kursa gereksiz fazla ücret ödemek istemiyorum. Yakınlarımda vakti olan birisi çalıştırırsa para yabancıya gitmemiş olur diye düşünüyorum

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Ben bi abimin yardımıyla CBR250 ile sürmeyi öğrendim cbf150 ile de sınava girdim gayet rahat geçtim sınavı, öyle düşündüğün kadar zor olmayacaktır diye düşünüyorum.
    platform konusunda ise arkadaşların dediği gibi ya hızlı geç yada hiç geçme, çünkü sınavda 2 kişinin tekeri platformdan düşürdüğü için yere düştüklerini gördüm.

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Çanakkaledeyim Kadıköyde veya yakınlarda olsam seve seve yardımcı olurdum. Kursun sana motosiklet sürmeyi öğretmekle yükümlü olduğu saat toplamı var onları kullandın mı yada başladımı onlarda pratik yap çözersin işi zaten

mudix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250 l
    kadıkoy kızıltoprak surucu kursunda umit hoca var ..durumunu anlat sana yardımcı olacaktır..

İşten Fırsatım Olsa Ücretsiz Bir Şekilde Yardımcı Olabilirdim.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Rospa sertifikalı kendi özel korumalı motoruyla başlangıç eğitimi veren bir arkadaşım var..

dilersen özelden telefonunu yazabilirim..

Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rospa sertifikalı kendi özel korumalı motoruyla başlangıç eğitimi veren bir arkadaşım var..

dilersen özelden telefonunu yazabilirim..
    Hocam numarayı alayım, çok iyi olur. Ancak dediğim gibi uzun soluklu bir eğitim değil şu an için aradığım. Bir iki saat vitesli motorda gaz frenin yeterli olacağını düşünüyorum.. Çok teşekkür ederim şimdiden.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı PysLre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkaledeyim Kadıköyde veya yakınlarda olsam seve seve yardımcı olurdum. Kursun sana motosiklet sürmeyi öğretmekle yükümlü olduğu saat toplamı var onları kullandın mı yada başladımı onlarda pratik yap çözersin işi zaten
    Yarın 1 gün boyunca eğitim olacak (tüm eğitim bu) ama ne kadar ciddi bir eğitim olacak bilemiyorum. holopter'in dediği kadar varsa o eğitimde hallederim diye düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşten Fırsatım Olsa Ücretsiz Bir Şekilde Yardımcı Olabilirdim.
    Hocam direksiyon sınavına 22 Şubatta gireceğim. O tarihe kadar haftaiçi akşam ya da haftasonu 1 saatini bile ayırabilirsen çok müteşekkir olurum

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Ne zaman müsait olduğunu soylersersen sana yardımcı olabilirim.tabi bildiğim kadarıyla. Bir çaya bu isi bağlarız.

Alıntı borana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman müsait olduğunu soylersersen sana yardımcı olabilirim.tabi bildiğim kadarıyla. Bir çaya bu isi bağlarız.
    Hocam, akşamları haftaiçi saat 8'den sonra, 08.02.2015 pazar tüm gün müsaitim. Ehliyeti alırsam köprüde semaver bile yakarız

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Pazar günü öğleden sonra haberleselim uygun olursa bulusuruz yada hafta ici 8den sonrada olabilir dostum. 541 950 12 52

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)