Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yamaha YZF R 125 TANITIM VİDEOSU

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Kendimce hazırlanmış, yorumlanmış videodur.
    ben professonel değilim bu işte, kendi halimde bir acemiyim.
    eleştiriye açıktır.

umarım sıkılmadan izlersiniz

saygılar,
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Öyle amatörsünki bir videoyu ekleyemedin bravo ayakta alkışlıyorum kardeşim.Olmadı gene başaramadın :( Olmuyorsa fazla zorlama bence boşver .Yzf yi bize tanıtsan ne olacak.12.800 liste fiyatıyla 125 cc kimse binmez sanırım .Hakikaten 125 cc 12.800 mi şimdi yuha lan demezmi insan yamaha neyi hedefliyor bu sene 125 clasmanında fakir türkiyede 10000 motosiklet satmayımı ehehe

edit: sonunda videoyun yayınlamışsın bravo kardeşim

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Bende eklenmiş gözüküyor? sen alma, videoyu alacak arkadaslara tanıttım.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Tamam heyecanlısın 10 gündür biniyorsun .Cbr 250 alacaktın olmadı .Megelli 250 r alacaktın olmadı.Hevesin kursağında kalmasın.Bence ne yapabilirsin biliyormusun .0 100 videoları.Alacaklar için viraj deneyimleri .AAe ye lafı koyuyorsan daha iyisini yapmalısınki dikkate alınmalısın.

Bak kötü demiyorum emek ve sürükleyicik iyi ama farklılık gerekli

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    yanlisiniz var. Altın elbiseli adama laf felan koymadim. hatta onun katmış olduğu bilginin doğru olduğunu fakat, yanlış anlasildigini ifade ettin. ben motosiklete heves etmeden 2 sene önce barkin abinin videolarini seyrettim. ona saygım büyük. elimden gelen de bu. ne motor konusunda ustaym, nede video çekim konusunda. Ayrıca cbr 250 r aldım, onuda iki hafta kullanıp sattim. megelli almadim cunki isimi riske atmak istemedim. nasipse 0 - 100 videoları da çekerim fakat canon fotograf makinesi ile olmaz. virajlarida kendim bilr zor alıyorum, insanlara benim gostermem olmaz.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lastik konusunda ben neden bilmiyorum ama gayet memnun kaldım.
    Oturduğun seleyi bi göster istersen kendim video çekeyim benimki mm bile oynamıyor.
    Şuan 15. dakkalardayım bir şey olursa yazarım tekrar.
    atillatopal9 bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    son olarakta, Türkiye de türkçe tanıtilmis yzf r125 sadece AEA nin var. bir eksiklik vardi. alacak arkadslara bu video yardimci olacak buna eminim

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arka sele çok sert 2014'ten sonra öndeki ile aynı malzeme gayet güzel benimki 2013 ve çok sert arka artçı selesi yani
    benzinlikte motorlarınızı asla ve asla yıkamayın şuan videonun orasındayım...

Birde akü konusunda kafam karıştı, motoru ilk aldığım zamanlar okulda heyecanla bayağı kontak açık unutup sınıfa girmiştim 10 dk sonra gittim Allah'a şükür çalan falan olmamış ve aküde sorun yaşamadım o gün ) Ben mi çok şanslıyım

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel video.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Güzel olmuş güzel bovşer en azından adam gibi yorum yapabilmişsin diğerleri gibi yağ çekmemişsin eksiği yada fazlası ne varsa koymuşsun ortaya, başka kanalların isimlerini kullanıp çakma isimlerle reklam peşinde koşmamışsın, ukalalık yapmamışsın (izlediğim yadarıyla) tek beğenmediğim yanı çok hızlı konuşmuşsun takip edilemeiyor o yankıyla Bir de lastik konusunda çok yorum yapmışsın ama michelin pilot street yada rosso 2 kullandın mı daha önce? çok emin konuşuyorsun çünkü bu iki lastik hakkında eğer bilgin yoksa sırf başkaları güzel dedi diye bu lastikleri önermen pek hoş olmaz bence.
    atillatopal9 ve ellaksakir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Teşekkürler arkadaşlar. dogrusuyla yanlisiyla anlatmakgerek ki alacak arkadaş bilsin. o yüzden marka taraftarı olmamak gerek. yamahayi oldum diye yamaha bana para göndermiyor malesef konusmam böyle hızlı. cogu arkadaşım bu durumdan şikayetçi kontrolumde değil kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

cbr 250 de Diablo rossi 2 takıliydi iki hafta kullandım çok güzeldi çift hamurluymus yumuşak lastik güvenerek yatabiliyoduk. pilot streetide arkadaşımin yzf sinse denedim. ayni yerden geçtik, onun verdiği hiz ile bizimkisi acayip farklıydı daha güvenli geldi bana kaymasi daha zor

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    ah ahhhh fakirliğin gözü kör olsun beee :D

Motosikleti
    Yamaha R6
    Atilla Kardeşim Bence Gayet İyi Bir Video Eline Emeğine Sağlık Burda Kötü Yorum Yapan Arkadaşlar Olmuş Bunları Boşver Bunlar Doğası Gereyi Böyle Yapısına Kanına İşlemiş Ne Desen Boş. Sen Sonuçta Profesiyonel Değilsin Bu Videoyu Bunu Bilerek İzlesin İzliyecek Olan Arkadaşlar Ona Görede Yorum Yapsınlar Kalp Kırmanın Ukalaca Konuşmanın Bir Manası Yok...

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Çok güzel olmuş bence eğer daha iyi kamera ala bilme şansın var ise dahada ilerlersin bence sonuçta herkes sıfırdan başladı
    aboneliğimi bastım
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

kardo ellerine sağlık. emeğine sağlık. türkce olarak kaç tane yzf tanıtım videosu var acaba sen kimseye aldırma. devamını bekleriz kardeşim. arkandayiz :-) mrkose

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    yorumlarınız ve destekleriniz içi çok teşekkürler, ilk düzenlediğim video.
    aslında kayıt kameram çok iyi fakat boyut küçülttüğüm için görüntü bozuluyor, 6,5 GB dan 400 MB 'a düşürdüm. haliyle görüntü çok düştü :/
    yardımcı olabildiysek ne mutlu bana

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle amatörsünki bir videoyu ekleyemedin bravo ayakta alkışlıyorum kardeşim.Olmadı gene başaramadın :( Olmuyorsa fazla zorlama bence boşver .Yzf yi bize tanıtsan ne olacak.12.800 liste fiyatıyla 125 cc kimse binmez sanırım .Hakikaten 125 cc 12.800 mi şimdi yuha lan demezmi insan yamaha neyi hedefliyor bu sene 125 clasmanında fakir türkiyede 10000 motosiklet satmayımı ehehe

edit: sonunda videoyun yayınlamışsın bravo kardeşim
    arkadaş zaten profesyonel olduğunu iddia etmemiş. kendimce bir şeyler hazırladım demiş. idrak kabiliyeti olan herkes bu yönden eleştirme yapmaz zaten de neyse (!)
    olmuyorsa zorlama değil, zorlasin ki daha iyisini yapsın, ki yaptı da zaten bu videosu daha iyi olmuş. insanların heveslerini kırmak , elinden hiç bir iş gelmeyen insanlar için zevktir (!)
    son olarak, yamaha nin fiyatı 9,250 ve 10,250 şeklinde oldu ve 2015 fiyatı çok arttı abs den dolayı. kimse kimsenin kafasına silah dayayıp ürün satmıyor. 2. elde evet fiyat abartan tok satıcılar yok değil ama makul fiyata satan kişiler de oluyor. fiyatı abartı bulan 2. ele yönelebilir. ne hikmetse benim motoruma laf söyleyen adamlar ellerinde 2bin tl ya da üzerinde fiyatı olan telefon kullanan adamlar. sizler gibi insanlarin zihniyeti ile bakarsak 50 tl ye telefon, bin tl ye motor alalım. neyse laf uzayacak ,
    herkesin kendi tercihi
    adam kaliteyi sever alır. ben r25, r125ten daha ucuz olsa bile almayı düşünmüyorum. bu aşk meselesi. ben 600 cc motor fiyatına elektrikli bisiklet ya da 125 cc motor alabilirim insanların tercihlerini enayi ya da aptallık olarak görmek yerine saygı duymayı öğrenin

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    04:17 de bıraktım video yu. AEA yı o kadar çok andın ki sıkıldım. Niyet iyi ama cevap videosu tadında olmuş.

Madem amaç AEA'a cevap değil o zaman bu kadar onu anmamam gerekiyordu. Bazı noktalar cevabi nitelikte olacaksada alenen isim vermemek gerekiyordu.

çekim kalitesi veya sunum hakkında yorum yapmayacağım zaten amatör çekim olduğunu belirtmişsin. Bu sebeple bazı eleştiriler gereksiz. Benim şahsi tavsiyem bir dahaki sefere önce anlatacaklarını planla ve Sırala sonra tekrarlara düşmeden anlat. Emin ol daha güzel şeyler çıkar ortaya

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Her video çekene profesyonel vlogger gözüyle bakmayın adam belki üç beş video çekip tadında bırakacak o yüzden istediği gbi konuşmak hakkı, kendi çapında bişeyler katmaya çalışmış beğenmeyen izlemesin daha daha çok beğenmeyen kendisi bi video çeksin bakın bu iş böyle yapılır desin anlayalaım bizde.

Benim bu son zamanlardaki motovlog larla ilgili eleştirim ise herkesin aynı şeyleri anlatması. Youtube da motor bakımı yazınca bi kamyon sonuç çıkıyor ama yeni başlayan vloggerlara gelen ilk istek "zincir bakım videosu yapsanaaaaa" la olm zaten internet o videolarla dolup taşıyor bırak o adamda farklı bişeyler yapsın. Ya hiçbişey yapmasa adam sırf gezdiği yerleri söylese bakın şuan kanlıcadayız burası da böyle bi yer dese ona bile tav olup takip ediyorum kanalını.

Dostum eğer bu işi profesyonel yapmayı düşünüyorsan ilerde farklı ol ben yapamıyorum ama yapsam kesin ya hergün işe gidip geldiğim yolda bi video çeker yol boyunca sohbet eder iş yerinde upload ederdim yada haftasonu gezip bakın burası böyle bi yer istanbula gelemeyenler de görsün derdim yorumlarda o hafta en çok nerye gitmem isternirse bi sonraki hafta orada olurdum.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Racing (reyzing) kelimesini sürekli söylemen çok itici süper sport dersen daha iyi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)