Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yarın motoru almaya gidiyorum bi göz atarsanız sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    desertseek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yolda
    Alıyorum abi megelliyi adamla konustum yarın gidecem inş son noktayıda koyuyorum herkese sonsuz teşekkürler kazasız belasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92460587/detay

Linkleri otomatik urlye çevir sol alt köşe

Motorun ciğeri cok temizdir bu yazıyı herkes yazıyor mesele hakkını vermek 180 basdım silifke yollunda satıcı böyle açıklama yazarsa işim olmaz koşarak kaçarım ordan bence alma
    Aynen. İlanda ciğer lafı geçiyorsa ben de ilanı geçerim.

Motosikleti
    Honda
    bence megelliye bulaşma hiç..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95917879/detay

buna bır bak

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı desertseek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıyorum abi megelliyi adamla konustum yarın gidecem inş son noktayıda koyuyorum herkese sonsuz teşekkürler kazasız belasız sürüşler.
    eğer kendin isteyerek alıyorsan o motora severek bineceksen hiç ibr sorunu sana koymaz megelli çok hoşuma gidiyor benim
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Dostum megellinin 0 ı sanki ne kadarki. Bu ADANA ' DA Turgut Özal dan BARIŞ MANÇOYA döndüğünde ilerde bir bayisi var. Orayla bir gidip konuş ilk geldiği zamanlar 8.800 dü zaten 0 ı. Baya geçti ama bi konuş bence. Bide kimine göre iyi kimine göre kötü bi motor. Bizim toplamda da genelde kötü denildimi kötü kalıyor. Yani aldığında yarın bir gün satmasınıda düşün servisi bakımı cart ı curt u biliyorum kafan karışıcak ama geç olsun güç olmasın demelisin..

Bak hatta mekan burası uygun fiyatlı motor da link de varmış acele etme kardeşim bi git konuş bir ara istersen. Link e bak ordan bulursun zaten. Alanların şikayetlerini filan bi sor yokla filan genelde malını kötülemez ama işte sen bi araştır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79325096/detay

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Birincisi ben bu şekilde ilan yazan birisinin ilanını görsem diğil bakmaya gitmeyi telefon açıp aramam bile.
    ikincisi hiçbirşey bilmeden oraya gidip orda adamın eşrafından bir ustaya gösterirsen ordada çok güzel kazık yersin.
    Üçüncüsü bu fiyata bu motor alınırmı diyorsun. Temiz bir Hyo bu fiyata alınabilir.
    Benim tavsiyem bilmiyorum o bölgede Hyosung bayisi varmı. Varsa direk oraya götürür expertiz yaptırırdım. Servis kaydına baktırırdım. Adam servise ne kadar sokmuş ne aralıklarla girmiş baktırırdım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)