Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

4 tekerli araç sürücülerine mesajlar.

Motovento
    REKLAM ALANI
    ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Direksiyonun hemen sol kısmında bulunan bir aşagı bir yukarı dogru hareket eden bir alet var onu kullanmayı deneyin onu denediginzde aracınızın dış kısmında far ve arka stoplara birleşik olan iki tane sarı ışık oluyor misal saga döneceginiz zaman sağa sinyal verdıgınızde arkanızda kı motorsiklet surucusu ne yone gıdecegınızı bilip ona gore davranır.Halk arasında hatta global olarak da bunun ismi sinyaldir.DENEMENİZİ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERIM...
    tekoklava bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayan sürücüler, yaşlı sürücüler, modifiyeli apaçiler, şirket araçları hepinizden iğreniyorum )

SweentLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sandıkçı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 yıldır motosiklet kullanıyorum.ehliyetsiz sürüşüm hariç.hiçbir polis beni emniyet şeridinde durdurup ceza yazmadı ve pek çok kez şahin diye geçen motosikletli trafik polisleriyle tampon tampona gittim.yardımcı oluyorlar ama suistimal etmemek lazım.normal süratle seyretmek gerekir.
    Videodada polislerin bazen görmezden geldiklerinden bahsedilmiş zaten. Benim demek istediğim polislerin görmezden gelmesi emniyet şeridi kullanımının serbest olduğunu göstermez. Benim bildiğim kanunen yasak.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Sızden rica ediyoröm lüften bakınyöz lüften bizi sevön. Çünkö biz size saygılöyöz sevöyoröz çarpmıyoröz sizde çarpmöyön. Direksöyonö östömöze kırmöyön. Aralardön geçerkön yolömözö kapötmöyön. Töşökkör edöröm

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni ehliyetli karşı cins en tehlikelisi. 2.olarak 18-20 yaş arasında modifiyeli araç kullanan gençler. (3.yok trafiği o kadar da okuyabilin)

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Alıntı SweentLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videodada polislerin bazen görmezden geldiklerinden bahsedilmiş zaten. Benim demek istediğim polislerin görmezden gelmesi emniyet şeridi kullanımının serbest olduğunu göstermez. Benim bildiğim kanunen yasak.
    Doğru söylüyorsun yasak ceza bile yazar isterse.

Türkiyede bazı yasaklar kurallar vardır bunları çıkaran ve uygulayanlar bile uymak istemezler..çünkü bir yerlerde bi takım yanlışlıklar var.aslında bu konu çok güzel bir örnek.
    Kural esnekliği kârımıza gibi gözüksede bu onun yanlış olduğu gerçeğini değiştirmez.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)