Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kilit tavsiuesi ( güvenilir markalar) tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkeze iyi formlar
    malum kasko fiyatlarından dolayı sağlam bir kilit almak istiyorum.
    kriter olarak özellikle demir makasıyla levyeyle çekiç veya benzeri fiziksel aletlerle diyer kilitlere göre zor kırılması. en azından uraştırması.
    burda sizlerin önerileriyle seçiçeyim kilidi fuar zamanı ve kk taksit yoluyla alıcam o yüzden fiyat konusunda max 400-500 belirledim kafamda( kaskoya her sene bunun 2-3 katını vermektense kilite para yatırmak daha mantıklı geldi çalınma önlemi olarak)
    sizler ne dersiniz. motorun yedek parça olmaması için hangi kilidi tavsiye edersiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Takipteyim.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hırsıza kilit dayanmaz

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Bin liralık kilitleri bile açıyorlar ,kilitler çözüm değil

Motosikleti
    Şu an yok.
    Katılıyorum, hırsıza kilit dayanmıyor. 380 liraya aldığım masterlock kilidin yuvasını sökmüşler. Kalenin kayar pimli kilidi ve 10 luk kalın zincir nispeten daha güvenli gibi. Kilit yerine imkan varsa sağlam bir garaj ve güzel bir alarma yatırım yapmak daha mantıklı.

gargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr125 2007,kuba hasat scooter 100cc
    imkan varsa, mini garaj yahut profil demir den, yahut 5 çeyrek demir şu borularindan, seyyar geçmeli kafes yaptırın derim, bunlara kuyumcu kilidi takarsaniz, kolay acamazlar, bu kilidi kesemezler, ya kilidi göbeğinden bozup çıkaracaklar, yada kilidi taktigin demiri kesecekler,sistemi 3 kilitli yapacaksınız, hırsız orda vakit kaybederim düşüncesi ile orayı terk edecek,çok defa tenezzül etti hırsızlar markete girmeye, o kilidi görünce cesaret edememisler, bir seferinde yan komşu nun dükkanına girecekken yakaladım onları :D
    onun kilitler tosba tarzı kilit idi,makas ile saniyelik kesiyorlar bu tarz kilitleri

okadar mı umutsuz durum en azından yoldan geçen her hırsız yerine ustayı bile uraştıran (ama sonunda açılacak kesin) bi kilit, vijdanen motoru boş boş yatırmıyorum ben yapabildiğimi yapdım diyebileceyim bi kilit baktım.

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Master Lock'un hem disk kilidini hem zincirini kullanıyorum, şifreliden ziyade anahtarlı olan modelleri daha güvenli, özellikle disk kilidini tavsiye ediyorum.

Kilitler hakkında bilgi sahibi olmak için youtube'dan kilit nasıl kırılır videoları izlemenizi tavsiye ederim. Tehlikeye karşı önlem almak için önce düşmanın neler yapabileceğini öğrenelim.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Bu kilidi al arkana bakma çok çok sağlam bir şey dünyanın en iyi 3 kilidinden 1 tanesi
    http://www.motosikletaksesuarlari.co...incir_665.html
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

cevap veren herkeze teşekkürler

fuarda bu kilidi kollicam inşallah güzel bir fiyata bulur motora atarım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)