Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

aksiyon kameraları hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    öncelikle merhabalar ve iyi akşamlar...
    şu sıralar aksiyon kamerası alma arefesindeyim, yanlız bütçem çok fazla değil. haliyle gopro ve sony ürünleri bütçemi aşmakta. hal böyleyken, bende çin işi sj serisi kameralara bakmaya başladım sjcam sj4000 wifi modeline kafam bayaa yattı. ama o kadar çok sitede ve o kadar garip farklılıkta fiyatlar varki kafam karıştı. sj cam orjinal sitesinde 109 dolar ama aliexpress ve onun gibi sitelerde 70 küsür dolara kadar düşüyo fiyat. fiyat düştükçe çakma (çakmanın çakması) olma yüzdesi artıyo tabii. bu noktada bişi fark ettim son zamanlarda ülkemizden çok fazla sipariş edilmiş, aramızda da vardır bu arkadaşlar diye düşündüğümden yardımınıza başvurmak istedim.
    sipariş eden varsa ne kadara nereden sipariş ettiğini ürünün tanıtıldığı gibi olup olmadığını paylaşırsa sevinirim.
    teşekkürler
    MetinK. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    ben eylül ekim gibi şu satıcıdan alıştım. Orjinal ürün şuan da indirimde.

Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    Alıntı atii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eylül ekim gibi şu satıcıdan alıştım. Orjinal ürün şuan da indirimde.
    eyw hocam ama kıl olduğum ilanlardan biri de bu yükardaki resimde sj4000 üstünde wifi logosu var aşşağıdaki resimlerde HD1080P logosu var farklı farklı
    bende enson bunu buldum http://tr.aliexpress.com/item/Original-SJCAM-WiFi-Version-SJ4000-WiFi-1080P-Full-HD-GoPro-Camera-Style-Extreme-Sport-DV-Action/32248178317.html?recommendVersion=1
    fiyatı daha uygun gibi hem ses kayıdı için arka kapağı delikli olan kapağıda veriyolar ama dediğim gibi kafam allak bullak.....

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Evet resimleri farklı ama sorun çıkcağını sanmıyorum. Verdiğiniz link te ki fiyat daha uygun gözüküyor da diğerinde yedek pil ve sarj cihazıda var. Malum pilleri iki saat dayanıyor. Yinede tercih sizin.
    fromghetto bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı fromghetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhabalar ve iyi akşamlar...
    şu sıralar aksiyon kamerası alma arefesindeyim, yanlız bütçem çok fazla değil. haliyle gopro ve sony ürünleri bütçemi aşmakta. hal böyleyken, bende çin işi sj serisi kameralara bakmaya başladım sjcam sj4000 wifi modeline kafam bayaa yattı. ama o kadar çok sitede ve o kadar garip farklılıkta fiyatlar varki kafam karıştı. sj cam orjinal sitesinde 109 dolar ama aliexpress ve onun gibi sitelerde 70 küsür dolara kadar düşüyo fiyat. fiyat düştükçe çakma (çakmanın çakması) olma yüzdesi artıyo tabii. bu noktada bişi fark ettim son zamanlarda ülkemizden çok fazla sipariş edilmiş, aramızda da vardır bu arkadaşlar diye düşündüğümden yardımınıza başvurmak istedim.
    sipariş eden varsa ne kadara nereden sipariş ettiğini ürünün tanıtıldığı gibi olup olmadığını paylaşırsa sevinirim.
    teşekkürler

Forumda zaten konusu var, araştırdınız mı, okudunuz mu?
    yol-kayit-kask-kamerasi-action-camera-sahipleri-bilgi-paylasimi

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    http://www.aliexpress.com/item/1080P...684922889.html

Ben buradan aldım sj4000 i.. Tabi ben aldığımda fiyatı 96 dolar ve wifi yoktu ancak satıcı bu.. Bir arkadaşım da buradan aldı ve orjinal emin olabilirsiniz.. He wifi versiyonu nasıl onu bilemem..

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.aliexpress.com/item/1080P...684922889.html

Ben buradan aldım sj4000 i.. Tabi ben aldığımda fiyatı 96 dolar ve wifi yoktu ancak satıcı bu.. Bir arkadaşım da buradan aldı ve orjinal emin olabilirsiniz.. He wifi versiyonu nasıl onu bilemem..
    Aynı satıcıdan almışız.

Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda zaten konusu var, araştırdınız mı, okudunuz mu?
    yol-kayit-kask-kamerasi-action-camera-sahipleri-bilgi-paylasimi
    aynen hocam neredeyse her akşam girip yeni mesajlar butonunu tıklarım son yazılan mesajları tararım ama gözümden kaçmış bu başlığa enson baktığımda ( ki bayaa eski tarih) model bazlı değilde biraz daha yüzeyseldi şimdi senin yönlendirmenle son bi kaç mesajdaki linkleride inceleme fırsatım oldu teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)