Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

acil asya motor hakkinda herkez bakabilirse

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Drift
    Birazdan evkurdan asya motorun elegand yada swift modellerinden birine siparis vericem hangisi sizce daha iyi 120 kg 1.76boy guc olarak katologda aynilar ama bilgii olup paylasabilicek birileri varsa memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nofearyns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR250 Destro
    Hiç bulaşma kardeşim Asya motora, hele hele Evkur'a sakın çok fazla vade farkı alıyorlar. Mondial Dirft veya Vulture tavsiye ederim servis ve yedek parça seni üzmez. Asya motorda yedekparça sıkıntıları var bir araştır hızlı karar verme. Bayilere git bir sor, gör, dokun sonra karar ver derim.
    hakanuygun ve Bozüyüksporl bunu beğendiler.

Kesinlikle Vulture tavsiye ederim. Torku çok yüksek
    Bozüyüksporl bunu beğendi.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazdan evkurdan asya motorun elegand yada swift modellerinden birine siparis vericem hangisi sizce daha iyi 120 kg 1.76boy guc olarak katologda aynilar ama bilgii olup paylasabilicek birileri varsa memnun olurum
    Klişe olacak ama asya motor a bu kadar para verene kadar cidden üzerine biraz daha ekle YBR al kardeşim. Ya da ille de alacaksan daha ucuza satan bir yer varsa oradan al. YBR mevzusunu dalga geçmek için söylemiyorum, şu an için kullanman şart değilse az daha bekle. 500TL fark var arasında biriktirip alırsın, mevsim kış zaten.
    Survivalsyk ve telike bunu beğendiler.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Ozanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle merhaba,
    Ben 2013 model asya swift kullanıyorum. Sıfır aldım. Motorumda şu ana kadar öyle büyük bir arıza olmadı. Yedek parça konusuna gelicek olursak bazı parçaları bulmakta zorluk çekiyorsunuz ama imkansız değil. Tork güç konusuna gelicek olursak 170 cc olduğunu fark ettiriyor, çok 150 cc'lik rks, honda vs. tokatladım. 145 km son hız var bir dişli büyüterek. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar sizin aklanıza takılan sorular olursa sorun elimden geldikçe yardım ederim.

Tekeriniz düz bassın, iyi günler.

Motosikleti
    Mondial Drift
    herkeze yorumları için teşekkürler şuanda asya dan başka seçeneğim yok oda olurmu %100 değil 3-4 gün sonra belli olucak şimdilik elegand dedik Ozanonur elegand ve swift 2side katologda aynı ürün hemen hemen swiftin tehşir ürünü yoktu elegandı görebildim 120 ibre sondu ki 110 120 mi 100 120 mi mi tam hatırlayamıyorum son 2 limit kırmızıydı seninde öyleydide eklemelerden sonramı rahatça okadar arttı şuanda gerçi bir modifiye yapmam mümkün değil gerçi ama dişli büyütmek kaça patlar zararı olurmu elegandda swiftte tek soğutan özelliği şanzuman oldu fiyatlarda zorunluluktan malum herşey haftaya belli olucak

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Kardeşim 2000 liralık motora 4000 lira alıyor. Hele bir senedi geçir cart diye icrayi gönderip borcun tamamını istiyorlar..

Hasili bir iki ay para biriktirip ikinci el birşey al yazık ..

Bence evkurdan birşey alma.Tamam güzel ihtiyacı olana cazip geliyor ama taksiti 1 gün bile geciktirmen halinde hemen dava yoluna gidiyor.
    bir diğer konu sıfır 3.250 tl:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97160297/detay

evkurda toplam motorun fiyatı 4.450 tl'ye geliyor yani arada 1200 tl gibi azımsanmıyacak bir miktar var.

Motosikleti
    Mondial Drift
    durumum biraz sıkıntılı para konusunu çok dert etmiyorum çünki belkide ondan daha fazlasını abur cubura yatırıyorum bir yandanda salığım kötüleşiyor normal harçlığım dışında gelirim yok harçlığım taksidi ödememe yetiyor ama işte para öyle elde durdumu bünyeyi kontrol edemiyorum böyle borcum var diye yemeğimden keserimde diyede düşünüyorum

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Klişe olacak ama asya motor a bu kadar para verene kadar cidden üzerine biraz daha ekle YBR al kardeşim. Ya da ille de alacaksan daha ucuza satan bir yer varsa oradan al. YBR mevzusunu dalga geçmek için söylemiyorum, şu an için kullanman şart değilse az daha bekle. 500TL fark var arasında biriktirip alırsın, mevsim kış zaten.
    birisinin ciddi ciddi ybr tavsiye etmeyeli baya uzun zaman oldu :D ama haklı :D
    Sj's bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial Drift
    ben gezerken çok yakalıyorum ybr

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    İlla ki senetle almak zorundaysan bajaj ve hero motorlari arastir; birisi bayilerinden direkt senetle satiyordu. Hem evkur kadar kazik gecirmezler hem de cok daha kaliteli bir seye binmis olursunuz.

Motosikleti
    Mondial Drift
    bajaj hakkında bilgin varmı ankarada şubesi felan bildiğin varmıdır hero da asya ile aynı kalitede bildiğim kadarıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

daha çok her şube yapıyormu senet diye sormam lazımdı

gargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr125 2007,kuba hasat scooter 100cc
    Bizde Asya vardı, benim motor Hyundai idi 4 yıllık, Asya 1 ci yılında döküldü resmen :D
    bajaj boxser olabilir, youtube videoları var,Hint malı, bayi takas a girse onu alacaktim,bu olmadı, kuba, mondial, salcano ya bak, evkur dan kesinlikle senetli alışveriş yapma, bunu bayi ile yap

Motosikleti
    Mondial Drift
    bajaj boxer hiç hoşuma gitmiyor tam yazılışını hatırlayamadım kusura bakmayın discovery di sanırım biraz hoş ama oda asya ile aynı fiyatta 125 cc olmasına rağmen

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozanonur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba,
    Ben 2013 model asya swift kullanıyorum. Sıfır aldım. Motorumda şu ana kadar öyle büyük bir arıza olmadı. Yedek parça konusuna gelicek olursak bazı parçaları bulmakta zorluk çekiyorsunuz ama imkansız değil. Tork güç konusuna gelicek olursak 170 cc olduğunu fark ettiriyor, çok 150 cc'lik rks, honda vs. tokatladım. 145 km son hız var bir dişli büyüterek. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar sizin aklanıza takılan sorular olursa sorun elimden geldikçe yardım ederim.

Tekeriniz düz bassın, iyi günler.
    Tokatla bakalım tokatla. Sizin gibiler anca dişli takar şunu tokatladım bunu tokatladım bu motorlar alınmaz der. Alan adamın amacını bilmeden konuşuyorsunuz. Bir motor alırken servisine kalitesine FRENİNE falan bakın. Dişliyi taktım mı böyle tokatlarım nedir ya. NEFRET EDİYORUM BÖYLE İNSANLARDAN...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Arkadaşa gelince EVKUR'dan bir şey alma. Önünden geçme.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı fullpusat1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bajaj hakkında bilgin varmı ankarada şubesi felan bildiğin varmıdır hero da asya ile aynı kalitede bildiğim kadarıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

daha çok her şube yapıyormu senet diye sormam lazımdı
    Yarin ilk is sitelerine gir, bayileri listele. Ordan arayip sor; arastirmaci ol

Ayrica heroyu asya getirir ama kalite on gomlek ustudur, kiyas kabul etmez.

Boxerin da tipini begenmemissin. Sirf tipli ama 5 para etmez adi cin malina guveneceksen, sen bilirsin.

Motosikleti
    Mondial Drift
    boxerdense discovery tercihimdir yani şahsen bir arayıp sorucam gerçi mondiali felan aramaya çalıştığımda doğru düzgün cevap alamamıştım hiç

gargaburun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr125 2007,kuba hasat scooter 100cc
    Birazda tipli olsun diyorsan,Bajaj Discovery , kuba cr1, arora asr 180cc, lifan in bir modeli vardı sportif onada sitesinden bakabilirsin

Motosikleti
    Mondial Drift
    arorayı ilk kez duyuyorum lifan da em150 l den bahsediyorsunuz sanırım ama ondada öyle bir satış kolaylığı mevcut değil

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)