Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kafam Karisik Dostlar Mt125-Cbr 250R-Hyosung GT 250R-Inazuma

Motovento
    REKLAM ALANI

ninja250sl düşünmeni tavsiye ederim.bende senin gibi kafam karışıktı ama kararımı ninjadan 250sl den yana kullandım. motorun yeşil rengninin her yerde gideri var. üstelik şimdi euro kuru ile 11800e geliyor. ben geçen hafta sipariş verdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki GW250 Inazuma
    Ben de ninja 250 sl diyorum her ne kadar tek silindir olsa da, abs secenegi ile birlikte hem guc olarak hem durus olarak hem de hafiflik olarak hepsinden bir tik onde ben inazuma sahibiyim genelde spor gorunum cok da hosuma gitmez ama su an olsam inazuma yerine ninja 250 sl dusunurum.27 beygir 150 kg abs secenegi var (1500 TL fark var sanirim) suphesiz ninja

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Inazumaya rakip olarak aslında Kawasaki Z250sl de varmış.. Euro kuruyla anormal pahallı da değil.. hem daha güçlü hem daha hafif.. tek silinidir ama olsun .. güzel alternatif

ekonomik olsun istiyorsan mt tabiki.. cbr 250 nin çok yaktığını bizzat kullanıcısı söylemişti. benzin şu an 4tl çok sürmez 5tl ler i yine görür çok kisa bir zamanda. madem öğrencisin sana tavsiyem mt125 olur. benim yzf de 1litre ile 47 km yol gidiyorum. altın elbiseli adamin o yzf videosuna asla katılmıyorum neyse yzf konusuna girmicem bile muazzam bir motor olduğu aşikar çünkü. 125 cc ile 250cc arasında son hız olarak çok bir fark yok. ben olsam bu seçenekler içinden mt derdim.

ümitersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6
    Dostum 250 cc motoru en iyi en kalipli ss havası oturuşu tipiyle motor bloguyla hyosung yapti. Ben on kere 250 cc alsam hepsini hyosung alırdım. Digerleri bisiklet gibi bence. Ama! 600 cc olarak hyosung tercih etmem. Kawasaki honda yamaha dan birini alirim. 3 japon 600cc ve üstüne ozen gösterip uğraşıp yarış motoru yapiyolar bence. 250 likleri cok cılız ve tipsiz. İkinci elini bilmem kullanıcıym kullanirkende zevk almak isterim. Hyoyu satarken zarar edebilirim ama olsun kar edicem diye altmda komik duran motorlaralada gezmeemm. Diger japon sahibi arkadaşlar sakin yanlış anlamayın 600 cc ye gectigmde sizinkilerden birini alicam illaki

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Lafı geçmişken, bence euro daha düşecek arkadaşlar. Rusya'ya uygulanan ambargo kalkana kadar yükselmez diye düşünüyorum, tabi ben ne profesyonelim ne de bu benim alanımdaki bir konu ama öngörüm bu yönde

Arkadaslar kawasaki bayagi kafama yatti. Ss tarzi degilde naked tarzi olan hosuma gitti.
    Tam olarak bilmiyorum tabi dogru mu tarif ettigimi yarin bayiye gidip 2 modelide inceleyecegim.
    Iyi ki buraya yazdim yine mantikli olani buldum yahu parayi denklestirmeye baslarim yakinda. Hepinize tesekkurler

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Sanırım Z250SL kafanıza yattı... bayi sonrası yorumlarınızı duymak isteriz...
    Şimdiden hayırlı olsun ..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    diğerlerini hiç düşünme kawasaki Z250SL ABS. 4620€

bayıldığım renk

Alıntı atoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım Z250SL kafanıza yattı... bayi sonrası yorumlarınızı duymak isteriz...
    Şimdiden hayırlı olsun ..
    Evet Z250SL fotograflarda daha iyi gorunuyor. Ama yakina gidince belki degisir fikrim. Bugun firsat bulursam kiz arkadasimla gidip bir inceleyecegim. Altimda nasil duruyor bir kacta foto cektirecegim. Su an tek sıkıntımiz kiz arkadasimin bagajsiz motor istemeyisi ama oda asilabilir bi problem

loop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Inazuma F de fuar zamanı satışa sunuluyor.
    Inazumanin karenajli versiyonunu da dusunebilirsin tabi. Zuma dan tek farki elbisesi. Ayrodinamiklik sebebiyle daha az yaktığı iddia edilmekte. (Elbisenin agirli ne oleyyo diye sorma onu ben de bilemedim )

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam 125 e o paraları vermem, 250 cc olan modelleri düşün derim özellikle fuarı bekle hepsini bir arada görür daha kolay karar verirsin.

Aradım bugün buradaki bayileri. Ellerinde Z250SL yokmuş, mart ayında gelecekmiş. Bende bugün gitmedim. Yarın oralarda bir işim var. Gidip 250 SL ninjaya bakacağım.
    Bu aletler 100 km de ne yakar tahmini?

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.yakittuketimi.net/kawasaki-z-250sl/

http://www.yakittuketimi.net/kawasaki-ninja-250sl/
    Mexico bunu beğendi.

mk10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim de ilk motorum sizinki gibi pcx 125 idi. 6 ay kullandıktan sonra sattım ve cbr 250 aldım 2. el. Şuana kadar beni hiç üzmedi(8 bin kmdir) yakıtı normal seviyede bakımlarını aksatmadan yaptırdıkça sorun çıkarmayacağına inanıyorum. Görüntü meselesine gelirsek 125 ile aynı kasa mı bilmiyorum ama daha kalıplı durduğu kesin. Arka tekerlek genişliği 250 nin daha büyük tek fark o mu emin değilim ama 250 liğin daha kalıplı olduğunu düşünüyorum. Katagorisindeki diğer motorlardan daha az kalıplı ama yakından bakınca sizi üzmez kalıbıyla.

Hyosung hakkında çok bilgim yok fakat arkadaşımda 250 lik naked modeli vardı kışın çalıştırırken bazen sorun yaşıyordu bende öyle bir şey olmadı. Inazuma güzel motor lakin benim tarzım olmadığı için onu düşünmedim. Kawasaki 250 sl güzel bir motora benziyor onun da sıkıntısı pek kalıplı olmaması yakından bakan arkadaşlardan böyle yorumlar duymuştum.
    Mexico bunu beğendi.

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    racing görünüm düşük cc de önermiyorum sebebi ise ülkemizde cc takıntısı oldugu için çakma racing denmesi bazen sinir bozucu olabiliyor.

ben olsam kesinlikle z250sl alırdım veya cc takıntınız yok ise mt 125 i gözü kapalı alabilirsiniz yaklasık 8.motosikletim ve son derece memnunum bir cup gibi yakıyor

Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racing görünüm düşük cc de önermiyorum sebebi ise ülkemizde cc takıntısı oldugu için çakma racing denmesi bazen sinir bozucu olabiliyor.

ben olsam kesinlikle z250sl alırdım veya cc takıntınız yok ise mt 125 i gözü kapalı alabilirsiniz yaklasık 8.motosikletim ve son derece memnunum bir cup gibi yakıyor
    Planım Z250SL (naked) tipi. CC takıntım pek yok ama uzun yolda yapmak isterim bazen. Yani stabil 120-130 la falan gitmek isterim. Aslında belirttiğim gibi tek hayalim chopper. O hayalime varana kadar naked,ss şu bu benim için pek farketmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:25 ----------

Alıntı mk10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de ilk motorum sizinki gibi pcx 125 idi. 6 ay kullandıktan sonra sattım ve cbr 250 aldım 2. el. Şuana kadar beni hiç üzmedi(8 bin kmdir) yakıtı normal seviyede bakımlarını aksatmadan yaptırdıkça sorun çıkarmayacağına inanıyorum. Görüntü meselesine gelirsek 125 ile aynı kasa mı bilmiyorum ama daha kalıplı durduğu kesin. Arka tekerlek genişliği 250 nin daha büyük tek fark o mu emin değilim ama 250 liğin daha kalıplı olduğunu düşünüyorum. Katagorisindeki diğer motorlardan daha az kalıplı ama yakından bakınca sizi üzmez kalıbıyla.

Hyosung hakkında çok bilgim yok fakat arkadaşımda 250 lik naked modeli vardı kışın çalıştırırken bazen sorun yaşıyordu bende öyle bir şey olmadı. Inazuma güzel motor lakin benim tarzım olmadığı için onu düşünmedim. Kawasaki 250 sl güzel bir motora benziyor onun da sıkıntısı pek kalıplı olmaması yakından bakan arkadaşlardan böyle yorumlar duymuştum.
    CBR 250 üzmeyecek bir motor biliyorum ama sıfır kawasaki almak varken 2. ele girmek mantıksız geliyor.
    mk10 bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    hyosung gt250r alma. görünüş ve kalıp olarak belki en iyisi ama malzeme kalitesi yerlerde. ikinci eli yok. kontrolü çok zor. pcx'ten sonra çok yorar seni.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Napıcan motoru kardeşim araba al en iyisi

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Bende bu aralar bol bol motosiklet araştırması yapmaktayım. Yeni başlayacağım için cbf 150 düşünüyordum hatta bu gün honda bayine gidip bakmak istedim lakin benim de aldığım cevap '' mart ayından itibaren 2015 motosikletler gelecek o yüzden elimizde yok'' oldu, akabinde biraz daha para biriktirip inazuma yı düşünmeye başladım mart ayına kadar. Dün ise şöyle bir video izledim, belki kararınız da yardımcı olabilir.

Altın Elbiseli Adam;
    http://www.youtube.com/watch?v=Fkrnax74lUw

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)