Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    axoyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya / As 200 Gy-2 yok artık
    bugün epey eski bir chopper gördüm yıllarca bahçede beklemiş sahibi yaşlı biri motoru alsam 70-80 ytl civarı. hani elimiz anahtar tutar netten güzel bir harley resmi bulsam a dan z ye yapsam. şöyle parçası bulunan 250 cc bir motoru sıfır alsam monte etsem diyorum.
    böyle yapan arkadaşlar varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TycOOn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor + Honda Civic Hatchback AMT
    mekanik bilgisi olan birisi belki bir motosiklet imal edip kullanabilinir hale getirebilir. fakat bilindiği üzere her aracın bir ruhsatı vardır. bu yaptıgın araca ruhsat nasıl alacaksın? bildiğim kadarıyla bi dünya ıvırzıvır isterler. hatta tv de haberlerde seyretmiştim adamın biri bir araba yapmıştı porche yada ferrari gibi bişeydi. adam senelerce ugramış yapmış fakat ruhsat alamadıgı için kullanamamış ve parçalamıştı!

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Eğer trafiğe kayıtlı(ruhsatlı)bir motor alırsan şase ve motor nosu ve rengi aynı kalmak kaydı ile değişiklik yapabilirsin,yukarıdakilerde değişikliği fatura ile belgelersen yine sorun olmaz.

Motosikleti
    almayı düşündüğüm motorun tüm evrakları var trafiğe kayıtlı
    şu amerikan motorlarında olduğu gibi bir şey yapmak istiyorum nikelaj filan
    eğer yapan varsa böyle köklü değişiklik yardımcı olursa sevinirim.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı
    Eğer trafiğe kayıtlı(ruhsatlı)bir motor alırsan şase ve motor nosu ve rengi aynı kalmak kaydı ile değişiklik yapabilirsin,yukarıdakilerde değişikliği fatura ile belgelersen yine sorun olmaz.
    Aynen katılıyorum.

arkadaşım makina muhendısıne oncelıklı bır proje cizdirmelisin bu aracın trfiğe sorunsuz kayıdı için gerekli . araç uzerınde renk boya ve motoru faturalandırmak sureti ile istediğin gibi değiştirebilirsin .tabı muhendıse cızdırdıgın projeye sadık kalmak sureti ile . sanırım motoru ınternet uzerınden bulabılırsın . ebay sıtesınde ıkıncı elde olmak uzere bırcok parcayı bulman mumkun . sanırım senın canın sıkılıyor kendine eglence arıyorsun dediğin fiyata bulduysan bence al . baktın olmuyo hurda fiyatına satarsın . ben alırım

Motosikleti
    bu motorun seri numarası tam olarak neresinde yazıyor bulamdım ama şase numarsı kolay hallolur motor numarsınıda sanayide hallediyorlar yeni makina üzerine basıyorlar.
    benim sorunum tam olarak nasıl bir tarz vereceğim internetten araştırıyorum güzel chopper lar var ama birazda zaman lazım tabiki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler