Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MG Superboy-x nasıldır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheGokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Arkadaşlar motosiklet olarak 0 mondial 150 mg superboy-x düşünüyorum.Süren bilen var mı? Nasıl bi motosiklet? Sağlam mı? Parçası ucuz mu? Sıkıntı falan çıkarır mı ? Titreşim çok mu? Kullanım amacım okul için gidip gelme ve şehir içi kullanım.Boş zamanlarda şehır dışı seyahat.Yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iskender123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Drift var,strike var , rks titanik var,apaci var ,discover var boxer var hani daha çok model var ,o modeli pek yerdiler geçenlerde, diger modelleri bi gözden geçir. Bu dediklerime bindim arkadaslarin vasitasiyla rks ve strikede bilgidim kadariyla gs alt motor var balansorlü bi model secersen titresim biraz daha az oluyo

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı iskender123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift var,strike var , rks titanik var,apaci var ,discover var boxer var hani daha çok model var ,o modeli pek yerdiler geçenlerde, diger modelleri bi gözden geçir. Bu dediklerime bindim arkadaslarin vasitasiyla rks ve strikede bilgidim kadariyla gs alt motor var balansorlü bi model secersen titresim biraz daha az oluyo
    Bütçem max 3400-3500 civarı sağlam ve parçası ucuz bi motosiklet istiyorum.Görünüşüde naked tarzı veya cross olabilir ama crosslarda benzin göstergesi olmadığı için sıkıntı benim için.

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    hintlileri çok ovuyolar boxerda tip fazla yok ama sağlam (imiş) fiyati 3200lerde biseydi galiba. 3441 lira kuba strike 150 bak incele.illa 0 alcam demessen,apaçinin temiz 2.eline bak

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Alıntı iskender123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hintlileri çok ovuyolar boxerda tip fazla yok ama sağlam (imiş) fiyati 3200lerde biseydi galiba. 3441 lira kuba strike 150 bak incele.illa 0 alcam demessen,apaçinin temiz 2.eline bak
    Kuba strike değilde platinum nasıldır?Veya bajaj discover 125 st ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bizim burda var 2500kmdir bir sıkıntısı yok sadece bir kere çalındı ve tekrar bulundu biraz masraf yaptı sadece onun dışında iyi

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 150c
    Alıntı TheGokay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuba strike değilde platinum nasıldır?Veya bajaj discover 125 st ?
    Platinum da hoş duruyor onu surmedim ama özelliklere bakilirsa iyi.
    Discover tabiki önde marka farki,tr101a abimizin var mesela memnun oldugunu hatirliyorum.

Motosikleti
    BAJAJ BOXER
    Ben ehliyete yazıldıktan sonra ilk mondial bayisine gitmistim superboy ve mc roadracer e bakmıştım tavsiye etmediler . Cok kararsız kalıp ne olursa olsun dedim bajaj boxer aldim suan 7400 km e geldi 500 ve 5000 bakimi dışında bir masraf cikmadi

Motosikleti
    Custom Yamelli XSR 07
    Bajaj discover 125 st alırsam 2. El almak zorundayım tavsiye eder misiniz ? Oda olmassa kafamda her zaman xtreme max 150 var ama benzin göstergesi yok.Benzin göstergesi olsa seçimim bu olurdu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)