Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Park Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks titanic 150
    Bugün arkadaşla bir dükkana girdik bir arabanın sığacağı yer vardı bende ortaya bıraktım motoru adam almış motoru direksiyon kilitliydi nasılsa kaldırma yaslamış.Ya bu bisiklet mi alıp kaldırıp kaldırıma yaslıyorsun?.Benim yaptığım yanlışsa söyleyin daha yeniyim motorda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    he işte onlara biz AYI diyoruz senlik bir durum yok
    beko12345 ve tiawern bunu beğendiler.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Ulan neden böyle şeyler benim başıma gelmez! anahtarı alacaktın arabanın üzerine acımasızca resim çizecektim ama arabanın değeriini 2-3 bin lira düşürecek şekilde
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük 4 silindir motorun olursa çekmezler

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan neden böyle şeyler benim başıma gelmez! anahtarı alacaktın arabanın üzerine acımasızca resim çizecektim ama arabanın değeriini 2-3 bin lira düşürecek şekilde
    aman dostum ne diyorsun.vatandaş bir tespit eder değer kaybı tazminatı açarsa ki arabaya göre çıkacak miktar değişir.ama 5 binden aşşağı çıkmaz.
    mterayes26 bunu beğendi.
    2007 GV 250 SATILDI
    2008 DRAGSTAR 650

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    silindir sayısına göre değil de.. büyüklüğüne göre.. ufak motorlara iyice saygısız şerefsizler

Motosikleti
    Rks titanic 150
    salcano wolf 125 ağır yani motor ama harbi hayvan bunlar bekledim adamı zaten orda da gelmedi kimse bitde motoru yapıştırmış kaldırıma aracını yanınına park etmiş çıkarana kadar motoru ordan canım çıktı

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    boyle iyi aile cocuklari var malesef bazen motoru biraktigim yerde bulamiyorum bi an yuruttuler saniyorum baska yerde cikiyor hayir anlamiyorum gidon kitli 150 kg alet nasil surukluyon

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    usta tam orta yere park etme bence. sonuçta araç gelmese de başka bi motorcu arkadaş gelip senin motorun yanına park etmek isteyebilir, ama tam ortada olduğu için sıkıntı olabilir.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    valla ben bi kere bi yere bıraktım meğerse orası otoparkla alakalı bişeymiş alakasınıda anlamadım eski motor ybr yi adamlar kucaklamış başka yere çekmiş kavga ettim ne kazandım hiç. motoruna zarar gelmediyse yürü git çıkarkende azıcık sürttürebilirsin o senin kararın

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaldırama parka edersin zabita gelir ceza yazar yola bırakırsın ayının biri sürükler çeker klasik Türkiyem

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Ben de belediyenin kaldırımda duran üzeri çarpı işaretli park yapılmaz tabelasına zincirliyorum motoru.Park kuralının kaldırımı kapsamadığını düşünerek 13 saat o şekilde duruyor.Bazen de isparkın ücret belirten ama kaldırımda duran direklerine bağlıyorum.Sanırım manyağım.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de belediyenin kaldırımda duran üzeri çarpı işaretli park yapılmaz tabelasına zincirliyorum motoru.Park kuralının kaldırımı kapsamadığını düşünerek 13 saat o şekilde duruyor.Bazen de isparkın ücret belirten ama kaldırımda duran direklerine bağlıyorum.Sanırım manyağım.
    Sabah sabah güldürdün beni
    Ya arkadaşlar inanın bazen ben de deli oluyorum şu park işine
    iş yerime çok yakın bir yerde baya geniş bir kaldırım var bir kısmını kafe masaları ile işgal ederken diğer kısmını da aşağıda kalan bölümü ispark işgal ediyor benim motoru bağladığım direk yol kenarında kaldırımın en sağında ve benim motorumun yanında koca kaldırımın tam ortasına parketmiş orayı otopark gibi kulanan bir kaç araba var
    Bilin bakalım kime ceza yazmışlar
    Tabiki benim yer kaplamadığı gibi yayalarada engel olmayan zavallı motoruma...
    Bu ülkede kanunlar herkes için eşit olmadıkça adalet beklemeyin
    Allah’ım yolculuk boyunca arkadaşımız sensin. Bizi emniyet içerisinde evimize geri çevir. Allah’ım bize mesafeleri kısalt, yolculuğumuzu kolay kıl. Allah’ım yolculuğun sıkıntılarından, zorluklarından ve kötülüklerinden de sana sığınırım. Amin

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    istanbul başta olmak üzere artık yakın çevresindeki illerdede park gerçekten büyük mesele oldu... her ne kadar haklı olsanda daha kötüsünü gördüm diyim sana şükretmeyi tavsiye ediyorum.. adam en azından kenara yanaştırmış kırmadan devirmeden.. arabayla vurup devirenler ve sonra bişey olmamışcana çekip gidenleri çok duydum.. adamın kırık granajını görüp 20 lira uzatıp al şunu yaptır diyenide.. git bildiğin yere şikayet et diyenide... çok garip bir ülkede yaşıyoruz... güçlü olan haklı....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Park yerimi iyi seciyorum araba gibi kaldırım kenarına cekersem birileri gelip oynuyor yada birileri gelip oynayacamış hissine kapılıyorum ve motoru bıraktığım gibi bulamassam acayip derecede değişik değişik küfürler ediyorum

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük 4 silindir motorun olursa çekmezler
    Büyük Motor Diyince Aklıma Geldi.Bizim Garajın Tam Önüne Motorcu Abinin Biri Bmw Gs'sini Parketmiş.O Zamanda Motordan Anlamıyorum.Nasıl Gider Nasıl Kaldırırırz Falan.Pederle O Kadar Uğraşdık Kilit Olmamasına Rağmen Motoru Yerinden Oynatamadık.Sahibi Geldi Tas**k Geçer Gibi Saniyede İleri İtti.Ne Zoruma Gitmişti:D

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Ayıdır o ayı...
    Bir insan yapamaz bu hareketi..

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    bende aynı sorunu yaşadım sayılır çarşı içinde normal arabaların park ettiği yerlere bıraktım motoru dik vaziyette önümdede 1 arabalık yer vardı birisi kucaklamış motoru kaldırıma çıkarmış sanki sığamayacak araba oraya dermiş gibi.direksiyonda kitliydi nasıl başardıysa artık yerinden oynatmayı

Gecenlerde ben de bir valeyle nereye park edeceğim konusunda biraz tartışma yaşadım. motor da cbf 150 olunca zaten eleman önce "ne getirdin diye" diye sordu . yemek yemeğe geldim diyince iki arabanın arasına dikine koyduğum motoru illa karşı kaldırıma park et diye ısrar etti. ben de orada bırakıp mekana girdim. peşimden yine vıdı vıdı geldi. neyse arkadaslarla huzurumuzu bozmamak adına gittim karsı kaldırıma bıraktım motoru. Özetle bu ülkede biraz ucuz motorun ya da aracın varsa böyle 5 para etmeyen insanlar bile seni ezmeye kalkıyor. Uğraşmaya değmez. Ha bana söylemeden motoru hareket ettirseydi o zaman daha farklı konusurduk arkadasla.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Kesinlikle haklısınız.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)