Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ebayden komisyonlu ürün getirebilecek var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 250r 2014 kırmızı
    Arkadaşlar merhaba izmirde ebayden kendim alma şansım yok iki ürün almak istiyorum bu iki ürünü benim için alabilecek var mı sanırım ücretleri 100 lira civarı ediyor eğer yapacak varsa ben bu ürün için 150 lira vereceğim sipariş edene tek şartım ürünü alırken veririm parayı siparişten önce vermem ürün elime ulaştığı an veririm izmir içinde olmasını istememin sebebi bu bir yerde buluşuruz ben parayı siz ürünü verirsiniz uyan varsa

http://www.ebay.com/itm/CNC-Long-Brake-Clutch-Levers-Set-For-Honda-CBR250R-CBR300R-CBR500R-CB500F-X-/181565181001?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item2a4620cc49&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/CNC-Long-Brake-Clutch-Levers-Set-For-Honda-CBR250R-CBR300R-CBR500R-CB500F-X-/181565181001?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item2a4620cc49&vxp=mtr
    fearlesboyy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Kendin al bari. Paypal hesabı aç. Veya Hiç uğraşma Direk kredi kartı varsa onu geç. Limiti çoksa korkuyorsan. Sanal kart aç. Onu geç garanti olsun.
    Her ikisi de aynı ürün yalnız dikkat et. Muhtemelen aynı linki kopyaladın.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Böyle bir alışveriş olması zor,karşı tarafa teminat vermen lazım,ya almazsan
    Aç paypaldan bir hesap kendi alışverişini kendin yap, 1-2 derken öğrenirsin

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    EBay dan alışveriş yapmak için kredi kartı şart mı arkadaşlar başka yolu yokmu.

Motosikleti
    Cbr 250r 2014 kırmızı
    kredi kartım yok sıkıntı orada

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Garanti Bankasında hesabın varsa ücretsiz sanal kart açabilirsin. Kredi kartı gibi işlev görür.
    Yada en basiti migrosdan paypal kart alabilirsin

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı hsk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EBay dan alışveriş yapmak için kredi kartı şart mı arkadaşlar başka yolu yokmu.
    Kredi kartına gerek yok. bankamatik kartları, ininal kart, paypal kart gibi kartlardan herhangi biri varsa alışveriş yapabilirsiniz. Bende işbank ve ininal kart var. Bu ikisini kullanıyorum.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    bende buradan Sj4000 almak istiyorum 99$ yazıyor ama kredi kartım yok bu işlerdende pek anlamam.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cok ilginc. Boyle bir seye kesinlikle ihtiyacin yok. Hele komisyon falan. Paypaldan hesap acmak inanilmaz kolay.

Ayrica 75 euro'ya kadar senede 5 kez gumruksuz diledigin her seyi satin alabilirsin ve ptt araciligiyla sana cicek gibi gelir. Hic geregi yok. Hadi limiti gectin maksimum %20 vergi odersin gene burada alacagindan ucuza gelir.

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok ilginc. Boyle bir seye kesinlikle ihtiyacin yok. Hele komisyon falan. Paypaldan hesap acmak inanilmaz kolay.

Ayrica 75 euro'ya kadar senede 5 kez gumruksuz diledigin her seyi satin alabilirsin ve ptt araciligiyla sana cicek gibi gelir. Hic geregi yok. Hadi limiti gectin maksimum %20 vergi odersin gene burada alacagindan ucuza gelir.
    Şimdi ben 78 Dolar'a Sj4000 alsam gümrüksüz mü? Gümrüksüz derken? açıklarmisin abi?

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ben 78 Dolar'a Sj4000 alsam gümrüksüz mü? Gümrüksüz derken? açıklarmisin abi?
    Evet gumruksuz. Hatta soyle anlatayim : Gecen ay 20 dolara muthis kalite gidon aldim benim motora. Ama shipping de 65 dolardi. dolayisiyla 85 dolara gidon aldim ve 10 gun icinde geldi. Su an onu kullaniyorum.

Burada kargo dahil mi degil mi sorulari cok konuda baslik olarak var. Ben sadece vergi odemedim diyebilirim.

Motosikleti
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet gumruksuz. Hatta soyle anlatayim : Gecen ay 20 dolara muthis kalite gidon aldim benim motora. Ama shipping de 65 dolardi. dolayisiyla 85 dolara gidon aldim ve 10 gun icinde geldi. Su an onu kullaniyorum.

Burada kargo dahil mi degil mi sorulari cok konuda baslik olarak var. Ben sadece vergi odemedim diyebilirim.
    Buradan bakıyorum Tr'de 800-900 tl arası urunler burada 100-250 tl arasi. Ama biz sadece urun parasi oduyoruz heralde Kargo parasi odermiyiz oda benim kafami kurcaliyor.

Motosikleti
    Cbr 250r 2014 kırmızı
    Peki free shippingle ürünün gelmeme olasılığı var mı ? ve gelmezse ne yapabilirim çok anlamıyorum bu işlerden ayrıca kredi kartım yok sadece bankamatik kartım var

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Yardımcı olmak için özel mesaj göndermiştim. Gelip benim motorda canlısını görün diye ama mesaj kutusuna bakmıyorsunuz galiba.
    Bu arada eBay'den getirtmeye gerek yok o paraya bir sürü ilan var
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...11832012/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...80540496/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...79496233/detay
    Dikkatli bakıyor musunuz?

Alıntı Gunsal1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki free shippingle ürünün gelmeme olasılığı var mı ? ve gelmezse ne yapabilirim çok anlamıyorum bu işlerden ayrıca kredi kartım yok sadece bankamatik kartım var
    Dikkat etmek gereken tek konu var. Sahibinden ya da gittigidiyor gibi dusuunun: Kac satistan ne puan almis? En cok urun satip en yuksek puan alan saticiysa gozunuz kapali alin gerisini yoksayin cok basit yani.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    enpara hesabı açtır hocam. ben sırf ebay dan alışveriş için açtırdım, onların paypal ile anlaşması var. normal tl hesabından çekiliyor kur üzerinden çevrilerek.

Motosikleti
    xmax250
    aliexpress den ben 2 tane intercom aldım siparisimden yaklasık 15 gun sonra elime geldi ve kargosuda ucretsizdi.. free shipping terch edin.. belki gelmesi biraz uzun oluyor ama eninde sonunda geliyor ve ptt den de takip edebiliyorsunuz numarasınla...

ebay cok anlamam ama aliexpress cok basarılı özellikle satıcının feedback lerine goz gezdirirseniz ürünü yollama hızı yada ürün kalitesiyle ilgili dogru bilgilere ulasıyorsunuz..

ayrıca herkesin dedigi gibi ac bir paypal hesabı keyfine bak kredi kartına da gerek yok =)

Motosikleti
    Cbr 250r 2014 kırmızı
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımcı olmak için özel mesaj göndermiştim. Gelip benim motorda canlısını görün diye ama mesaj kutusuna bakmıyorsunuz galiba.
    Bu arada eBay'den getirtmeye gerek yok o paraya bir sürü ilan var
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...11832012/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...80540496/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...79496233/detay
    doğru diyorsunuz da ben uzun arıyorum uzayabilen de olmaz direk uzun olanlarından biliyorsanız link atarsanız sevinirim özel mesajlara bakmamıştım kusura bakmayın

Motosikleti
    ben pazartesi banka kartı alsam onunla alisveris yapabilirim dimi? Gerekli miktarda parayi yatirsam karta oda olur heralde. Ve urun tam adrese geliyor dimi?

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    @SlimShady1 çekinmeden alışveriş yapabilirsin. Sorun olmaz. Tek yapacağın sabırlı olmak. PTT kapıya kada getirir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)