Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce çokmu paronayağım kendi videom

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    bir nevi motosiklete yeni başlayan kişilere karşılaşabileceği süprizleri anlatmak istedim.
    geçenlerde çektim bu videoyu sony hdr as-20 ile.
    özellikle e5 te görüyorum emniyet şeridinden yardıra yardıra giden kuryeleri hiç düşünmüyormu acaba en sağ şeritte araç aniden emniyet şeridine girerse. bildiğiniz gibi emniyet şeridine girerken araçlar sinyal vermek zorunda değil çünkü adı üstünde emniyet şeridi.
    ve 1.5 metreye genişliğe kadar düşen emniyet şeridinde araç arasında 10 20 cmlik bilemedin 40 cm lik mesafeyle 80 90 ile nasıl gidiyorlar bu rus ruleti oynamaya benziyor bana göre. ilginç geliyor yoksa ben çokmu paranoyağım millet nasıl cesaret ediyor . herhalde yaşımın vermiş olduğu ağırlıktan kaynaklanıyor sonuçta hız tutkum yok hırsımda yok sakin
    sürücü olduğum içindir herhalde.

https://www.youtube.com/watch?v=cxewFC7UsFM" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir nevi motosiklete yeni başlayan kişilere karşılaşabileceği süprizleri anlatmak istedim.
    geçenlerde çektim bu videoyu sony hdr as-20 ile.
    özellikle e5 te görüyorum emniyet şeridinden yardıra yardıra giden kuryeleri hiç düşünmüyormu acaba en sağ şeritte araç aniden emniyet şeridine girerse. bildiğiniz gibi emniyet şeridine girerken araçlar sinyal vermek zorunda değil çünkü adı üstünde emniyet şeridi.
    ve 1.5 metreye genişliğe kadar düşen emniyet şeridinde araç arasında 10 20 cmlik bilemedin 40 cm lik mesafeyle 80 90 ile nasıl gidiyorlar bu rus ruleti oynamaya benziyor bana göre. ilginç geliyor yoksa ben çokmu paranoyağım millet nasıl cesaret ediyor . herhalde yaşımın vermiş olduğu ağırlıktan kaynaklanıyor sonuçta hız tutkum yok hırsımda yok sakin
    sürücü olduğum içindir herhalde.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=cxewFC7UsFM[/url]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=cxewFC7UsFM
    zeytinburnumu burası
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeytinburnumu burası
    evet merkezi

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    yok abi hiçde değilsin çünkü bende çoğu zaman bu şekilde kullanıyorum.heleki bilmediğim yol ise. bizimkisi tırsmak denilebilir ama gidicegım yere 5 dk gec gıderım hem motora bınmekden keyıf alır hemde sağsalim giderim.
    barodi bunu beğendi.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    aynen bende öyle abi özelikle yayalar varsa 3 kere bakarım. Belki yanlış yapan bizizdir ;ama ne gerek var.geçen gün bitanesi dandik bir Çin scoter altındaki motor be yazık diye bağırdı kafada kask yok bişey yok sağlı sollu yardırdı gtti. gerek yok abi
    barodi bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Buna paranoyaklık değil TRAFİĞİ OKUMAK denir...
    Biraz fazla okuyorsun ama faydası olur..
    Trafiğin doktorasını yaparsın....

Hiçte kötü bir olay değil... Herkes yapmalı...
    berkcigdem, barodi ve Oldjack bunu beğendiler.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Motor gitmek istiyorda kulağını fena çekiyosun.
    Agır gitmek iyidir bir keresinden Evkur dan sonraki kaşaktan DİB BASIK CG çıktı iki lavukla 1 gr akıl yok daldılar yolanası contralar nası makaslar gözden kayboldular. KAsk mı hak getire .
    Bende hep buradan böyle giderim. Ve bir çok yerden hran önüne birşey fırlaya biliyor.
    barodi bunu beğendi.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Olması gerektiği gibi sürüyorsun hocam, bence kendinle konuşmaktan vazgeçme. O değilde, seni bu kadar strese sokan bir yolun alternatifi yok mu yav? O yolu kullanmak zorunda mısın? Yoksa o yolu anlatmak için mi geçtin bu sefer?
    barodi bunu beğendi.

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    İlk saniyeler mobilet sürüyosun sandım sesten
    barodi ve sey_47 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olması gerektiği gibi sürüyorsun hocam, bence kendinle konuşmaktan vazgeçme. O değilde, seni bu kadar strese sokan bir yolun alternatifi yok mu yav? O yolu kullanmak zorunda mısın? Yoksa o yolu anlatmak için mi geçtin bu sefer?
    yolu anlatmak için

Motosikleti
    kuba cg-100
    Dogru olani yapıyorsun hocam tekerin duz bassin
    barodi bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Gayet guzel gittin hemde onca arabadan daha once gittin..
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)