Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Henüz doğru düzgün şehir dışına çıkmayan motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı Susuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben utanmıyorum abi tek başıma gitmediğim için.uzun saçlı diye erkek bisikletçiyi kaç kere düttüler. kızın deli cesareti biraz daha kabası düşüncesizliği
    Yani, bizim gibi geri kalmış bir memlekette, gelinliği üzerindeki geline bile tecavüz edip öldüren namussuzların, zevk için insanlara işkence eden, kafasına çivi çakan manyakların olduğu bir coğrafyada bir takım tehlikeleri göz önünde bulundurmak gerekebilir, evet. ama ben olsam yine de bu gerekliliği böyle ifade etmezdim. bu memleket günün birinde bir arpa boyu yol alacaksa eğer, özgüveni ve birey bilinci yüksek kadınlar sayesinde olacaktır, buna gerçekten inanıyorum. işte sırf bu sebepten ötürü kendisini takdir ediyorum, hepimizin tekeri düz bassın ama bu ve bunun gibi arkadaşlarımızınki biraz daha düz bassın
    redlion999 ve smiles bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xvs 250 dragstar-ps150i-inazuma
    Bu konuda ilerlemenin çözümü daha çok motorcu hanımı yola çıkarmak değil bence,köpek kediye saldırıyor diye daha çok kediye özgürlük verilmez,köpeği dizginlemek lazım sonrası da siyasete giriyor. İleri Türkiye
    redlion999 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bu konuda ilerlemenin çözümü daha çok motorcu hanımı yola çıkarmak değil bence,köpek kediye saldırıyor diye daha çok kediye özgürlük verilmez,köpeği dizginlemek lazım sonrası da siyasete giriyor. İleri Türkiye

Bu yaz güneydoğuda iki motorcu "erkek" öldürüldü. Bence motor kullanma sen üst sokakta senide öldürebilirler.

12680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pcx 125
    Bu işler para, zaman ve imkanlara bakıyor özgüvene değil. Buradaki insanların özgüveni olmasa bu kar kıyamette paket servis atıp kuryelik yapmazlar.
    oluroyle ve Salih_T bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Kadına, zayıfa, muhtaca saldıran barbarın saldırganlığını masum kedi-köpek didişmesiyle açıklamaya çalışmak, bunu doğal bir uyşmazlık, bir "fıtrat" olarak sunmaya çalışmak hastalıklı bir ruh halinin tezahürü değilse bile en azından aymazlığın ifadesi olsa gerek. Benim kastettiğimi o güzel kafanda "daha fazla kadını motorcu yapmak" meselesine indirgediysen bir şey diyemem elbet. Ben birey olmaktan, özgür olmaktan, özgüveni yüksek olmaktan bahsediyorum, özgür kadın toplumu da özgürleştirir demeye çalışıyorum. Ama boşver, bunlar senin o güzel kafanı yoracak şeyler. Hoşgelmişsin, forumda yenisin. Şöyle yapalım, ben sana cevap vermeyeyim, sen de bana cevap verme, kendi halimizde takılalım. He mi güzel kardeşim. Ayrıca ona "hanım" denmez "kadın" denir, korkma sen de söyle, alıştır dilini, bi tavsiye yani. Yoksa istersen "bağyan" bile diyebilirsin tabi, tutan yok. Sağlıcakla kal bi de

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Turu tamamlamış olan arkadaşı tanıyorum. Autodrom'da eğitim alıyordu ve almaya da devam ediyordu en son(Kasım 2014). Bu tura kalkışmasındaki cesareti takdire şayan ancak turu tamamlamasını tamamen şans eseri olduğunu düşünüyorum. Kendisi şehirler arası yolculuk yapmak için yeterli tecrübeye sahip değildi. Kasım ayındaki eğitiminde parkurda dahi viraj alma konusunda çok büyük sıkıntıları vardı. Bakış olayını kavrayamamıştı. Bu tur onun için büyük bir risk imiş ancak çok şükür ki kazasız belasız atlatmış.

Şans herkese bu kadar cömert olmaz. Eğer gerçekten yeterli eğitim ya da tecrübeye sahip değilsek, uzun soluklu turlar bizim için çok riskli olacaktır. Benim şahsi fikrim, illaki uzun bir tura çıkmak gerekiyorsa, öncesinde kaliteli bir kurumdan yol eğitimi alınmalı. Siz de farkındasınız ki şehir içi tecrübe ile şehirler arası tecrübe arasında dağlar kadar fark vardır.

Neyse çok konuştum, hadi Hindistan'a gidelim
    40yapar bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı 12680 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işler para, zaman ve imkanlara bakıyor özgüvene değil. Buradaki insanların özgüveni olmasa bu kar kıyamette paket servis atıp kuryelik yapmazlar.
    Bir kadın için bu memlekette çadırını, tulumunu alıp 16 gün boyunca binlerce km yapmak özgüven gerektirir. Hatta cinsiyetten soyut olarak söylüyorum, güven özveri ve tecrübe ister... Ha, para ve zaman da olmazsa olmaz tabi. Ama o üçü olmazsa para ve zaman da bir işe yaramaz kanaatimce

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güneye de rota çizersen mutlaka bana uğra
    40yapar bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güneye de rota çizersen mutlaka bana uğra
    Aklımda zaten... ya çeşme'den ayvalık assos üzerinden istanbula dönerim ya da çeşmeden aşağıya sallanır fethiye'ye geçerim, hanımın o anki durumuna göre. Fethiye'ye kadar geldikten sonra zaten senin orada sayılırım

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Daha öncesinden başka bir sitede kendisine ait bir yazı dizisi okumuştum.Takdir etmişliğim, bayan oluşundan mütevellit, " helal olsun " dan ibaretti. Cuhara nickli üyenin yazdıklarından sonra bakış olayını kavrayamamışken böyle bir tura çıkması neyin cesaretidir bilemedim.. Çok şükür, kötü birşey olmamış kazasız belasız tamamlamış..

Hoşsohbetler
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de şu motoru alayıp karış karış (en azından civardaki illeri) gezeceğim diyordum. Okul ve iş kilitlenince trafik içinde kaçmakla uğraşırken buldum kendimi. Tekirdağ'a gidip geldim 1 kez. Amaç gezmek değil yol yapmaktı. Kara kış, burda sözleşsin herkes, havalar açınca uzun yol yapılabilir. Tabi zaman kaygısı olmadan, mola vererek. Bakalım iple çektiğimiz yaz ayı böyle olmaz inş
    40yapar bunu beğendi.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın ilk motorumu almaya il dışına gidiyorum, dönerken ege sahillerinden teyet geçe geçe döneceğim.
    bu soğukta ? şuan izmirde inanılmaz bır soğuk var. normalde motosıkletımın uzerınden inmezdım ama o kadar soğukkı dayanamadım artık

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    11 senedir motosiklete biniyorum. En uzun motosiklet yolculugum bu sene 300 km idi. Buyuk bir utanc. Bu sene telafi edicem Avrupa'ya aciliyorum
    Sokollu ve 40yapar bunu beğendiler.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı AydınOğlu09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soğukta ? şuan izmirde inanılmaz bır soğuk var. normalde motosıkletımın uzerınden inmezdım ama o kadar soğukkı dayanamadım artık
    Planlar değişti direk İzmir'e geliyorum hatta. Ama bunun sohbetini burada yapmayalım bence.

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 senedir motosiklete biniyorum. En uzun motosiklet yolculugum bu sene 300 km idi. Buyuk bir utanc. Bu sene telafi edicem Avrupa'ya aciliyorum
    Sirkeci- Harem feribotu ??

Sizin yenikapı muhabbeti ne oldu , gidip konuyu hortlatmak istemiyorum da

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirkeci- Harem feribotu ??

Sizin yenikapı muhabbeti ne oldu , gidip konuyu hortlatmak istemiyorum da
    30 kisi bulustuk teker show yaptik sonra da karakoyde balik yedik

30 kisi bulustuk teker show yaptik sonra da karakoyde balik yedik
    Ne zaman oldu be, o kadar da takipteydim. Facebook sayfasında mı organize oluyorsunuz. Kaçırdık desene. Neyse bi daha ki sefere artık. Yedek anahtarını da getir

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman oldu be, o kadar da takipteydim. Facebook sayfasında mı organize oluyorsunuz. Kaçırdık desene. Neyse bi daha ki sefere artık. Yedek anahtarını da getir
    Delisin Kar bitsin ilk firsatta tekrar :D https://www.facebook.com/groups/mt07turkiye/ burdayiz
    Sokollu bunu beğendi.

Delisin Kar bitsin ilk firsatta tekrar :D https://www.facebook.com/groups/mt07turkiye/ burdayiz
    O kadar motor sayfasını beğenmişim ki, bunu atlamışım Seyirci olarak katılacağım ilk fırsatta. Şu an abilerimi izlemekle yetineyim Diz vercem diye gidip bel ağrısı ile dönmek de var Belki bi iki taktik verirsin hem

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    kadın başına ne işi var yollara çıkmış yolda iyiki başına bişey gelmemiş topla aileyi gezin devletül alaayı durduk yere kendisini ailesini sıkıntıya sokuyor özgüvenmiş kime ne ıspatlayacakki.
    Susuki bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)