Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj boxer'ı Cafe tracker'a dönüştürme masrafı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Arkadaşlar yazın ilk motorsikletimi Regal raptor spyder'ı alacağım ancak 2. bir motorsiklet anneme almayı düşünüyorum ve custom yaptırma planlarım var. Arkadaşımın altında şuan bir bajaj boxer mevcut oda yazın CBR 250'e geçiş yapıp bajaj'ı direk bana verecek. Ben motoru Cafe Tracker haline getirmek istiyorum zaten bedavaya alacağım bari anneme verirken karizmatik bir hale gelsin. Bire bir fotoğraftaki hale getirmem tahmini nekadar bir masraf yapar bana ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lisbeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maliyet konusunda bilgim yok ama hayalimdeki motosiklettir cafe racer, Honda'nın eskileri tercih sebebidir.
    Bunlar modifiye olduğu için oldukça maliyetli olduğunu duydum sadece, bu modeller için özellikle 70 li yılların motosikletleri şık duruyor.
    Bilginize.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    hocam bajaj boxer ı bu resımdekı trıumph'a donusturebılırsen dunya capındaki tüm motosıklet custom ustalarını ve muhendıslerının dıkkatını ceker ve yuksek maasla ıs bulursun dıye dusunuyorum

saka bı yana mutlaka bıseyler yaparsın burda forumda bajaj boxer i caffe racer yapan bı arkadas var onun yaptıklarına bı bak belkı nereye kadar bıseyler yaparsın bı fıkrın olur . kolay gelsın...
    Maslak, muhammetcon, redlion999 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bizim cafe racer anlayışımız amortisörlere lavabo borusu takıp seleyi kesip direksiyonu değiştirip sağına soluna sayı yazmaktır

boxerden böyle bir şey çıkması zor uğraşıp gene kendinize göre bir şeyler yapılabilir
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Motoru teslim aldıktan sonra Benzin deposu, gidon, sele, ön far, ön ve arka sinyaller, egzoz değişecek Bunların şimdiden maaliyetini öğrenmek istiyorum açıkçası benzin deposu 150, 200 tl arası çok büyük ve şık modeller buldum ancak diğerlerini sizlerden duymamda fayda var, bunların fiyatlarına göre lastikleri ebayden sipariş edip türkiyeye getirttireceğim

Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bajaj boxer ı bu resımdekı trıumph'a donusturebılırsen dunya capındaki tüm motosıklet custom ustalarını ve muhendıslerının dıkkatını ceker ve yuksek maasla ıs bulursun dıye dusunuyorum

saka bı yana mutlaka bıseyler yaparsın burda forumda bajaj boxer i caffe racer yapan bı arkadas var onun yaptıklarına bı bak belkı nereye kadar bıseyler yaparsın bı fıkrın olur . kolay gelsın...
    Bukadar abartmayın hocam forumda sıfırdan kendi chopper'ını yapan var iskeletinden jantındaki kaynağına kadar herşeyi kendi yapmış, nasıl imrendim anlatamam

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen bile yola çıkta gerisi gelir

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    Bu arkadaşla bir görüş istersen
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...er-yapimi.html
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı CANER1405 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arkadaşla bir görüş istersen
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-k...er-yapimi.html
    O arkadaşta motorunu satılığa çıkarmış bugün tesadüfen rastladım üzüldüm açıkçası, Almayı düşünenler bir göz atsınlar isterseniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89879232/detay

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı Leon10Rhyme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru teslim aldıktan sonra Benzin deposu, gidon, sele, ön far, ön ve arka sinyaller, egzoz değişecek Bunların şimdiden maaliyetini öğrenmek istiyorum açıkçası benzin deposu 150, 200 tl arası çok büyük ve şık modeller buldum ancak diğerlerini sizlerden duymamda fayda var, bunların fiyatlarına göre lastikleri ebayden sipariş edip türkiyeye getirttireceğim

Bukadar abartmayın hocam forumda sıfırdan kendi chopper'ını yapan var iskeletinden jantındaki kaynağına kadar herşeyi kendi yapmış, nasıl imrendim anlatamam
    bütcede sıkıntı yoksa bıseyler olur belkı ama bu resımdekı motora benzetmen cok ıddalı bır ıs olur onu demek ıstedım . bıde degermı boxerı ohale getırmen astarı yuzunden pahalı olur daha. bu ıse yatkın motorlarla hem ısın daha kolay olur hemde daha az para harcarsın.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütcede sıkıntı yoksa bıseyler olur belkı ama bu resımdekı motora benzetmen cok ıddalı bır ıs olur onu demek ıstedım . bıde degermı boxerı ohale getırmen astarı yuzunden pahalı olur daha. bu ıse yatkın motorlarla hem ısın daha kolay olur hemde daha az para harcarsın.
    Benim düşüncem lastikler harici 1.600 tl masraf çıkacağı yönünde. Çokta büyük bir meblağ değil açıkçası şöyle bir fiyat listesi yaptım

Benzin deposu : 300 TL
    Ön far : 70 tl
    Ön arka sinyaller : 25
    Cafe racer sele : 270 TL ( Ebayden )
    SS Gidon : 150 TL
    Egzoz : 800 Tl diyelim

Hepsi 1.615 Tl oluyor. Hiçte pahalı değil dostum açıkçası

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir anne için uygun motor olmayabilir.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir anne için uygun motor olmayabilir.
    Hayatı BMW R1200GS artçı koltuğunda geçmiş bir anne için gayet uygun diye düşünüyorum

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Leon10Rhyme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatı BMW R1200GS artçı koltuğunda geçmiş bir anne için gayet uygun diye düşünüyorum
    valla benim annem de azımsanmayacak kadar chopper artçısı olmuştur bana ama kullanmak farklı. bence siz boxer'ı kendinize yapın. valide hanım için scooter olabilir. çünkü bu custom motorlar güzel hoş ama, sele ve gidondan ötürü kullanması, dengesi zor olabilir. tecrübesi az ise sorun olmasın.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim annem de azımsanmayacak kadar chopper artçısı olmuştur bana ama kullanmak farklı. bence siz boxer'ı kendinize yapın. valide hanım için scooter olabilir. çünkü bu custom motorlar güzel hoş ama, sele ve gidondan ötürü kullanması, dengesi zor olabilir. tecrübesi az ise sorun olmasın.
    Bu uyarıyı mutlaka dikkate alacağım teşekkür ederim

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Kardeşim, istediğin şekilde yaparsın umarım ama, annen eğer şehir içinde kullanacaksa aman diyim o lastiklerle kadıncağızın başına asfaltta iş gelir.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Bi bayan için çok uygun bir motosiklet gibi görünmüyor. Kendine raptor alıp böyle bi motoru annene vermekyerine bunu istediğin gibi kafana göre yap. Annene de bi scooter al en doğrusu olur.

hocam bulduğunuz depoyu paylaşma şansınız var mı?

ben de bajaj alıp street tracker'a çevirmeyi düşünüyorum da.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende boxer alıp yapıcam. kafamda ki düşünceler ilerde fotoğraf olarak çıkıcak karşınıza bu arada boxer hakkında çok fazla cafe racer yapmak istiyorum alınır mı tarzı konular açılmaya başlandı. bu konuları gören satıcılar ya biz napıyoruz adamlar boxerdan harikalar yaratmaya başladı şunun fiyatını bi 3'e 4'e çekelim diyebilirler mesaj alınmıstır umarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Örnek verdiğiniz motosiklet Cafe Racer değil Scrambler olmaktadır bu arada.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Örnek verdiğiniz motosiklet Cafe Racer değil Scrambler olmaktadır bu arada.
    Evet arkadaşım ancak Cafe tracker sınıfına girmekte

@DKN yaratıcı çalışmanı merakla beklemekteyim. Aman allah korusun zaten 2 bin liradan satılıyor :(

@ülgenhan buyur arkadaşım; http://www.rialli.com/products/categ...depo-grubu-25/

@ÖZALTIN Annemde çok sever böyle serseri tarzı şeyleri ben malesef bir cafe racer veya SS hayranı değil damarlarımda Chopper kanı kaynayan biri olduğum için Spyder'a gönül verdim. Bunu alıp toplamamın sebebi hem annemin ulaşımını kolaylaştırma hemde ara sıra kendim kullanıp Stunt kabiliyetimi geliştirmemden başka birşey değil

@Capozzz lastik sorun değil ya şehir içi kullanımda değiştirilir
    tinerci bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)