Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

250 cc kaliteli motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Yok hocam bu markaya pek olumlu bakamyorum acikcasi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Herzaman kawasaki temizinden xlr 250

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı dadaş orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar cin mali asya rx 250 cc crosu satip orjinal bir motor alacagim, fakat ben hem koy toprakli yollarda hemde sehirde seyahatim icap ettigi icin nasil bir sey almaliyim. Yardimlariniz icin tesekkurler

diyorsanki kaliteli bir motor istiyorum biraz parana kıyıcaksın arazide ve asfaltta kullanabılcegın en guzel motor KTM dir )gerek güç gerek denge performansı olarak süperdir. düşük cc leride var ve düşük cc olmalarına rağmen torkları yuksektır.

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyorsanki kaliteli bir motor istiyorum biraz parana kıyıcaksın arazide ve asfaltta kullanabılcegın en guzel motor KTM dir )gerek güç gerek denge performansı olarak süperdir. düşük cc leride var ve düşük cc olmalarına rağmen torkları yuksektır.
    Kesinlikle haklisin ama parcalari ve servisi sorun

Motosikleti
    ktm 1190
    Kesinlikle haklisin ama parcalari ve servisi sorun
    hangı parcasında ve hangı servısınde sorun yasadın acaba ?? ben bunca yıldır ktm kullanıyorum yaklasık 4 yıldır. daha bır kere bıle ne servısınde nede yedek parcasında sorun yasamadım. sadece yedek servısı ve yedek parcası bıraz daha pahalı o kadar. kulaktan dolma bilgiler ile kafanı karışştırma yaşayan insanlar sana daha iyi anlatır...

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Yok usta bu zamanda insan babasina guvenmiyor eski ybr lere nasil guvensin.
    Sele yukseklik ayari yokmus. Benim boyda uzun, oda ayri bir sikinti. Eger degistilebip ayarlanabilme sansi varsa dusunurum.
    Sele yükseklik ayarı bu tip motorlarda hiç duymadım, herkes alçaltmaya çalışıyo sen yükseltmek istiyosun galiba ? kullanımın arazi/asfalt % kaç olacak?

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Alıntı Selçuk Keleş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sele yükseklik ayarı bu tip motorlarda hiç duymadım, herkes alçaltmaya çalışıyo sen yükseltmek istiyosun galiba ? kullanımın arazi/asfalt % kaç olacak?
    Yuzde elli asfalt ve toprak. Yok sele yuksekligini o model icin degil CRF-L'ler icin yazmistim pardon.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangı parcasında ve hangı servısınde sorun yasadın acaba ?? ben bunca yıldır ktm kullanıyorum yaklasık 4 yıldır. daha bır kere bıle ne servısınde nede yedek parcasında sorun yasamadım. sadece yedek servısı ve yedek parcası bıraz daha pahalı o kadar. kulaktan dolma bilgiler ile kafanı karışştırma yaşayan insanlar sana daha iyi anlatır...
    [/COLOR]Allah razi olsun demekki herkes kullandigi markayi ovuyor digerini kotuluyor. Aslinda bu hainlik ve yalanciliktir aldatmaciliktir. Dogruluktan taviz vermemek gerekir. Ktm motorlarin cok saglam motor oldugunu duymustum. Peki oneriniz hangi modelidr.

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Yuzde elli asfalt ve toprak. Yok sele yuksekligini o model icin degil CRF-L'ler icin yazmistim pardon.
    Dediğim gibi crf o zaman.

Motosikleti
    ktm 1190
    [/COLOR][/COLOR]Allah razi olsun demekki herkes kullandigi markayi ovuyor digerini kotuluyor. Aslinda bu hainlik ve yalanciliktir aldatmaciliktir. Dogruluktan taviz vermemek gerekir. Ktm motorlarin cok saglam motor oldugunu duymustum. Peki oneriniz hangi modelidr.[/QUOTE]

Bir parçan bozulur serviste yoktur 2 hafta beklersin gelmesini bunlar normal bu arada bu parça dediğimde motorun cins birşeyidir öle yok frendiski yok gidonu vs gibi basit şeyler değil. buda normaldir çünkü yurtdısından geliyor bu ürünler. ama şuan ktm de bu sorun yok. dediğim gibi sadece daha pahalı. ktm genel olarak pahalı zaten. ama kalitesinide tartışmam gerek malzeme kalitesi gerekse motor performanslarını. ama benım şimdi aşağıda yazıcagım motorlar 7-8 bin euro civarında...
    asfalt ve toprakda kullanıcagın ıcın mecburen toprakta performansı dengesi vs çok daha iyi olan bir motor kullanman gerekiyor. yani crosslara yönelmen çok daha doğru olur. ktm de sana 250 exc - 250 sx - freeride 250 yi tavsiye edebilirim.

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Teskkurler arkadaslar. Degerli gorusleriniz bizi memnn etmistir sagolun

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Sevgili arkadaslar ben enduro tavsiyesi istemistim fakat biraz arastirmam sonucunda bunlarin hic hiz yapamadigini, asfaltta 120 km hizin tatmin edemeyecegini soyluyorlar. Ben gerekirse 250 cc uzeri 600 cc bir motorda alabilirim. Kisaca selesi yuksek alti yuksek ayni zamanda asfaltta da biraz hiz yapabilmem gerek. Lutfen desteklerinizi esirgemeyin

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    xt 660 ......

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xt 660 ......
    Fiyat olarak 22000 tl ye kadar ancak ikinci el temiz. Xt 660 hakkinda bilgi verebilirmisiniz

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    bajaj pulsar

Motosikleti
    Asya cros rx 250
    Senin sayende bu motor gargasasina son verdim. Motor gercekten benim istedigim gibi cok saol.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler