Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kışın motor sürerken baştan aşağı terliyorum\.shark kaskimin vizoru/ beni polis sanı

Motovento
    REKLAM ALANI
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sticker deyil folyo ile uygulamayi kendim yaptim . reklamcidan bana camo renk diye googleden bulduk ve googleden buldugumuz ornegi folyo makinasinda cizerek cikarttik. 100 tlye mal oldu.
    teşekkürler ben d eöyle bişey istiyorum da bi araştırayım
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Yelek,arma ve ön cama sticker olayını sevdim.. Yaza yaparım sanıyorum hepsini..
    barodi bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    POLİS sanılmak için belli bir motor modeli var mı?Yoksa adam pcx kullansada giyimi nedeniyle polis sanılabilir mi?
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    POLİS sanılmak için belli bir motor modeli var mı?Yoksa adam pcx kullansada giyimi nedeniyle polis sanılabilir mi?
    beyaz renkli touring enduro benzer motosikletler şart. yunuslar da siyah da olabiliyor. beyaz kask fosforlu yelek.

beko12345 arkadaş gibi çakarlar çok iyi fikir. aslında yasak ama milleti kıllandırmak iyidir. korksunlar biraz. hocam bu arada çakarlar düz beyaz dimi?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz renkli touring enduro benzer motosikletler şart. yunuslar da siyah da olabiliyor. beyaz kask fosforlu yelek.

beko12345 arkadaş gibi çakarlar çok iyi fikir. aslında yasak ama milleti kıllandırmak iyidir. korksunlar biraz. hocam bu arada çakarlar düz beyaz dimi?
    Tamam kardeşim beyaz kask fosforlu yelek işi kolay ama motor olayı zor gibi!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neopren giyme,motor aksesuarları satan yerler neden bu neopreni satar anlamıyorum.
    Neopren hava almaz hasta olmak isterseniz neopren giyin

Çok terliyorsan içine yünlü hiçbirşey giymemeye çalış,aklet bile.Termal içlik ile beraber polar mont yada kazak işini görür
    En üstede motor montun tabiiki

Ne alt nede üzerine nefes almayan kısaca,Bıranda yada naylon'a benzer hava çıkışını engelleyecek hiçbirşey giyme
    katılıyorum ,neopren günlük kullanım icin kesinlikle uygun değil,ancak diyelim ki çok soğuk havada uzun mesafe ve molasız yolculuk yapılacaksa,gidilen yerde kıyafet değiştirme ve ısınma imkanı varsa kullanılabilir.Yoksa adamın donunda bile kuru yer kalmaz

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim motor siyah ve kaskımda beyaz

Evet çakarlar beyaz fakat modu çok iyi ayarlanmış , polis gibi yanıp sönüyor.
    Açmazsam düz olarak yanıyor. Açarsam çakmaya başlıyorlar
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz racing yarışlarını seyretseydiniz keşke diyorum yusuf bey hepsindede kaliteli en son teknoloji kasklar var ve düştüğü zaman vizör ayrılıyor.

Video örneği. Bahsettiğim profesyonel dk 1:45. Pek çok moto gp ve kaza videosu izledim, vizörü ayrılan kaliteli kask görmedim. O zımbırtının asıl görevi yüzü korumak. Bilmiyorsak yorum yapmayalım.
    hakikiteker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)