Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AFX FX-41 kask'ı duyan bilen tanıyan varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    http://www.revzilla.com/motorcycle/afx-fx-41-ds-helmet
    Kask arastırıyorum epeydir. Icon battlestar çok iyi ama benim bütçemin cok üzerinde. Baslıktaki kask ile ilgili olumlu olumsuz bildiğiniz birsey varmidir? Şimdiden tesekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Bu kask markasız bir kasktır.AFX,GMAX,Fly Trakker,Acerbis markaları bu modelin aynısını ufak farklar veya aynı şekilde satmaktadırlar.Fiyatından da görüceğin üzere giriş seviyededir kalite.Parçalarda çabuk kırılma ve elde kalma yorumları var internette ingilizcen var ise araştırabilirsin.Alanlar fiyat performans oranından memnun üstelik tepe rüzgarlığı sökülebilip AGV AX Naked kaskı gibi kullanılmaya müsade etmekte.Sarmaz ise güvenerek artçı kaskı yapabilirsin.

*Ancak altındaki motorun harcı bir kask değil bana sorarsan.
    zombieahmet bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    madem kask alacaksın 1 kere al olsun bitsin sonra bir yerden 2 bilgi öğrenince (benim gibi) hemen gidip kask alma 2 kere masraf yapmış olursun
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kask markasız bir kasktır.AFX,GMAX,Fly Trakker,Acerbis markaları bu modelin aynısını ufak farklar veya aynı şekilde satmaktadırlar.Fiyatından da görüceğin üzere giriş seviyededir kalite.Parçalarda çabuk kırılma ve elde kalma yorumları var internette ingilizcen var ise araştırabilirsin.Alanlar fiyat performans oranından memnun üstelik tepe rüzgarlığı sökülebilip AGV AX Naked kaskı gibi kullanılmaya müsade etmekte.Sarmaz ise güvenerek artçı kaskı yapabilirsin.

*Ancak altındaki motorun harcı bir kask değil bana sorarsan.
    Bilgilendirme icin cok tesekkur ederim. Simdiye kadar ucuz yollu 2 kask aldim simdi kullandigim ls2 ve hic memnun degilim ne yazikki. Bu tarz kasklari cok beğeniyorum ne kadar yuksek hizlarda rahatsiz edecegini bilsemde. Artik biraz daha araştiracağız.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

belki hedeflediğin kask böylr birşey değildir ancak naizane beğenimi sunayım dedim. 550 tl fiyatı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)