Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni bir motorsiklet mi almalıyım bilgisayar mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    merhaba abilerim kardeşlerim kararsız kaldığım bir konuda sizlerleyim şimdi duruma geçelim hali hazırda bir mobiletim var ço yaktığı eski teknoloji olduğu için vazgeçme dönemindeyim bunu satabilirsem eğer modenas gt 135 düşünmekteyim ama bir yandan 2006 model bilgisayarım can çekişmekte size bu konuyu ne zorluklarla açtığımı anlatamam kaç kez donduğunu sayamadım şimdi düşünüyorum motorsiklet yerine bilgisayar alsam hem motorum hem hızlı bir bilgisayarım olucak motorsiklet alırsam hızlı az yakan teknolojik bir motorum ama takoz bilgisayarım olacak yorumlarınızı eksik etmeyin seviyorum sizi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş kaç, Ehliyet var mı, motoru okula git gel için mi kullanacaksın, nedir açıkla biraz

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Motosiklet iyidir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş kaç, Ehliyet var mı, motoru okula git gel için mi kullanacaksın, nedir açıkla biraz
    ehliyet yok yaş 17 en kısa zamanda alacağımm o ayrı ama bıktım artık karar vereyimde alayım aşamasındayım motor alırsam ancak mahalle arasında turlayabileceğim

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    ehlıyetsız turladıgın yerde bırıne çarparsan tum hayatın kararın, sence ne almalısın dusun sımdı?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ehliyetin yok motosiklet mi alayım bilgisayarmı diye soruyorsun .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    böyle tepki gelecekğini biliyordum ama en kısa zamanda alacağım 10 bin km mobilet tecrübem var olmaz mı

Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Ehliyetinin olmaması, mahalle arası turlayacak olman, bunlar motorsiklet almanı anlamsız kılan etkenler. Topla amd 8 çekirdek işlemci 8-16 gb ram ge force 480 gtx ekran kartlı bi bilgisayar ohh mis. 6 sene kullanırsın bu sistemle bilgisayarını hiç bir oyunu full ayarda kasmadan açarak.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle tepki gelecekğini biliyordum ama en kısa zamanda alacağım 10 bin km mobilet tecrübem var olmaz mı
    10.000 km ne kadar çokmuş ilk ehliyetini al sonra bakarsın
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Leon10Rhyme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetinin olmaması, mahalle arası turlayacak olman, bunlar motorsiklet almanı anlamsız kılan etkenler. Topla amd 8 çekirdek işlemci 8-16 gb ram ge force 480 gtx ekran kartlı bi bilgisayar ohh mis. 6 sene kullanırsın bu sistemle bilgisayarını hiç bir oyunu full ayarda kasmadan açarak.
    kaptan sen bayağı geriden geliyorsun naptın amd gtx 480 ler fln ben düşünüyorum gtx 980 mi 780 mi diye :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000 km ne kadar çokmuş ilk ehliyetini al sonra bakarsın
    dedemin mobiletini kullanmaya başladım ilk orjinal 103 tü 5 binde tertemizdi tabi ben aldım onu karbüratör vs yaptık bişeyler 8 binde iken gösterge bozuldu 2 sene öyle kullandım sonra dedem bıktı sattı onu parayı bana verdi git adam gibi birşey al dedi gittim bionikm aldım 3 binde dededen aldımm onuda orjinal 300 km sonra gösterge patladı haziran ayında o zamandan bu zamana öyle gidiyor işte

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cod. Adwanced warfare de pek güzel oyun

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bence önce derslerine yüklen. motoru herzaman alırsın. ama okul gittimi gider dahada geri gelmez.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    ben bilgisayar al diyorum. ilerisi için daha güzel bir araştırma yapabilirsin bilgisayarla. ehliyet nasıl alınır sınav soruları direksiyon sınavı falan
    logan07, potasyum, hakikiteker ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzerine biraz daha ekle mac al
    telike, gokberk6426 ve xbuky bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bilgisayar al diyorum. ilerisi için daha güzel bir araştırma yapabilirsin bilgisayarla. ehliyet nasıl alınır sınav soruları direksiyon sınavı falan
    hocam ders anlatma videosu izleyeyim diyorum onu bile izleyemiyorum geçen ödev yapmak için internet kafeye gittim olmuyor yani bunla...
    telike bunu beğendi.

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangisinde vakit geçirmek istiyosan onu al.
    İşe falan gidiyosan,dışarda bir yerlere gidiyosan, dışarda vakit geçiriyosan motor al.
    Yani ne yaptığını sen bizden daha iyi biliyosun. Ne yaptığını, hangisine daha fazla ihtiyacın olduğunu bırakalımda kendin bul.
    17 yaşında gelmişsin, ehliyet almak için önünde hiçbir engel yok. Git al, sonrada motor alacaksan motor al.
    Hayat dışarıda yani.
    O bilgisayarınada format at,aç bi içini temizle rahatlar,kendine gelir makina.

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerine biraz daha ekle mac al
    Haykırdım ahahahahaha
    gokberk6426 bunu beğendi.
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Leon10Rhyme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaptan sen bayağı geriden geliyorsun naptın amd gtx 480 ler fln ben düşünüyorum gtx 980 mi 780 mi diye :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

dedemin mobiletini kullanmaya başladım ilk orjinal 103 tü 5 binde tertemizdi tabi ben aldım onu karbüratör vs yaptık bişeyler 8 binde iken gösterge bozuldu 2 sene öyle kullandım sonra dedem bıktı sattı onu parayı bana verdi git adam gibi birşey al dedi gittim bionikm aldım 3 binde dededen aldımm onuda orjinal 300 km sonra gösterge patladı haziran ayında o zamandan bu zamana öyle gidiyor işte
    Ben hem bütçeye uygun hemde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğin sistem öneriyorum ki paran cebinde kalsın ihtiyaç anında zorda kalmayasın diye Yoksa sana bir sistem hazırlarım dersin " abi bana borç alacağım biyer bulun "

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı Leon10Rhyme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hem bütçeye uygun hemde uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğin sistem öneriyorum ki paran cebinde kalsın ihtiyaç anında zorda kalmayasın diye Yoksa sana bir sistem hazırlarım dersin " abi bana borç alacağım biyer bulun "
    bende bilirim en pahalı parçaları toplamayı ;) önemli olan fiyat/performans ürünü alabilmek

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:00 ----------

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisinde vakit geçirmek istiyosan onu al.
    İşe falan gidiyosan,dışarda bir yerlere gidiyosan, dışarda vakit geçiriyosan motor al.
    Yani ne yaptığını sen bizden daha iyi biliyosun. Ne yaptığını, hangisine daha fazla ihtiyacın olduğunu bırakalımda kendin bul.
    17 yaşında gelmişsin, ehliyet almak için önünde hiçbir engel yok. Git al, sonrada motor alacaksan motor al.
    Hayat dışarıda yani.
    O bilgisayarınada format at,aç bi içini temizle rahatlar,kendine gelir makina.
    asosyel sayılırım tek mobilet için dışarı çıkarım aslında sosyalleşmek için motor mu almalıyım bilemedim telefonum idare ediyor bilgisayarı sadece haftasonları açıyorum yoğunluk nedeniyle ama insan oyun da oynamak istiyor :(

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    sorucak motosiklet kalmayınca bilgisayarmı soruyorsun artık her gün ayrı konu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)