Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bir motosiklet.net üyesi motosikletsiz 1 gün bile duramaz

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    selamlar
    tekrar herkese çok teşekkürler benden hızlısı ttnet
    125den 250ye geçilmez diyen arkadaş direk 600cc yi öneriyor. hatta çok iddali bir şekilde 125den 250ye geçilmeninde mantıksız olduğunu söylüyor. insan bunu dese dese düşmanına der

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:20 ----------

Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Morelini bozmak gibi olmasın ama, motor sağ tarafa yatmış sanırım.
    onu ben yaptım.
    motoru ilk aldı hiç bilmiyordu ( bende çok az biliyorum çaktırmayın )
    motoru garaja sokarken kapıya sürttü
    Sinan Aksu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı uğurlu olsun.
    Kazasız belasız kullanman dileğiyle
    atillatopal9 bunu beğendi.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Hayirli ugurlu olsun

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar
    125den 250ye geçilmez diyen arkadaş direk 600cc yi öneriyor. hatta çok iddali bir şekilde 125den 250ye geçilmeninde mantıksız olduğunu söylüyor. insan bunu dese dese düşmanına der

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:20 ----------

onu ben yaptım.
    1000cc önermiyor çünkü 1000cc çok tehlikeli dimi. ne adamlar var allaşkına ya :D he yav he 600lük öldürmez 1000lik öldürür.

ya çok düz mantık düşünün güçleri siz karşılaştırın. 600cc ss makina 20saniyede 260 270 yapıyor. 1000cc ss makina 20 sn de 300 yapıyor. arada dağlar kadar fark mı var? cahil cahil konuşuyonuz. sonra 600lük öldürmez 1000lik tehlikeli öldürür aynen ya aynen evet
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    kuba kb100
    hayırlı ugurlu olsun güle güle kullanın.

Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar

onu ben yaptım.
    Kendinizi hazır hissediyorsanız, 600'e de geçilir, 1000'liğe de bence. 250'likle daha konforlu olacağınızı düşünüyorsanız, en doğru seçim o olacaktır sizin için. Herkes bazı kalıpları ezberlemiş güzel memleketimde, hararetle onu savunuyor.

Güzel motorunuzun keyfini çıkarmanızı dilerim, hayırlı olsun.

///MPOWER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Motoru bildiğin tanıdığın elden alman senin için çok büyük avantaj, şans sende kazasız belasız devam edersin inşallah. Yatırdığın yer sağlam ama sen yinede camın önünde bırakma geceleri psikopat çok ALLAH korusun, fotoğraf için oraya getirdiysen o ayrı
    "The Ultimate Riding Machine"

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı alparslana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendinizi hazır hissediyorsanız, 600'e de geçilir, 1000'liğe de bence. 250'likle daha konforlu olacağınızı düşünüyorsanız, en doğru seçim o olacaktır sizin için. Herkes bazı kalıpları ezberlemiş güzel memleketimde, hararetle onu savunuyor.

Güzel motorunuzun keyfini çıkarmanızı dilerim, hayırlı olsun.
    600lüğe de GEÇİLEBİLİR! ama geçilmeye de bilir. herkes için geçilir dersen olmaz. burda atilla kardeşimin geçebilecek olması bu başlığı okuyan herkesin geçebileceği anlamına gelmez. sen geçersin ben geçerim ama x kişisi geçtiğinde tehlikeye girer. kaç farklı motor ve kaç farklı güçte motorlar kullandınız da böyle genel geçer ezber bozarmış gibi yorum yapıyosunuz? bu bir ezber değildir. herkese aynı şeyi tavsiye edemezsin. 125lik kullanmışsındır da 600lük 1000lik motosiklet hiç kullandın mı hayatında? kullanmış olsan zaten 125likten geçilir yea ne var diye yaya yaya konuşmazdınız
    Yiğit Can

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600lüğe de GEÇİLEBİLİR! ama geçilmeye de bilir. herkes için geçilir dersen olmaz. burda atilla kardeşimin geçebilecek olması bu başlığı okuyan herkesin geçebileceği anlamına gelmez. sen geçersin ben geçerim ama x kişisi geçtiğinde tehlikeye girer. kaç farklı motor ve kaç farklı güçte motorlar kullandınız da böyle genel geçer ezber bozarmış gibi yorum yapıyosunuz? bu bir ezber değildir. herkese aynı şeyi tavsiye edemezsin. 125lik kullanmışsındır da 600lük 1000lik motosiklet hiç kullandın mı hayatında? kullanmış olsan zaten 125likten geçilir yea ne var diye yaya yaya konuşmazdınız
    Ben de benzer bir yorum yapmaya çalışmıştım aslında. Düzgün ifade edemememişim demek ki. Ezberden kastım da, 125'likten 600'lüğe geçilmez ya da illa 600'lük kullanılır şeklindeki sabit görüşlerdi. Ben de zaten adamına göre değişir demeye çalışıyordum.

Lakin uslubunuzu - özellikle de yaya yaya konuşmak şeklindeki tabirinizi - gayet seviyesiz bulduğumu ifade etmeliyim. "Senin yaşın kaç, ne kadar bindin, tecrüben ne ki" gibi üstten görme tavırlarınızı ayıpladığımı ilave etmeliyim. "Bence" diyerek arkadaşa kendi görüşlerimi ifade etmiştim, demek ki çenemi tutsam daha doğru olacakmış. :( Hiçbir yazımda ben bu işi en iyi bilirim havalarında, acayip tecrübem var algısı oluşturacak ukala yorumlarda da bulunmadım.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüsler dilerim..

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Hayırlı olsun, güzel motor dikkatli sür, gazı seviyor 250 R lar ona göre sesi duyup gaza gelme.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı alparslana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de benzer bir yorum yapmaya çalışmıştım aslında. Düzgün ifade edemememişim demek ki. Ezberden kastım da, 125'likten 600'lüğe geçilmez ya da illa 600'lük kullanılır şeklindeki sabit görüşlerdi. Ben de zaten adamına göre değişir demeye çalışıyordum.

Lakin uslubunuzu - özellikle de yaya yaya konuşmak şeklindeki tabirinizi - gayet seviyesiz bulduğumu ifade etmeliyim. "Senin yaşın kaç, ne kadar bindin, tecrüben ne ki" gibi üstten görme tavırlarınızı ayıpladığımı ilave etmeliyim. "Bence" diyerek arkadaşa kendi görüşlerimi ifade etmiştim, demek ki çenemi tutsam daha doğru olacakmış. :( Hiçbir yazımda ben bu işi en iyi bilirim havalarında, acayip tecrübem var algısı oluşturacak ukala yorumlarda da bulunmadım.
    kusura bakmayın yıkıcı olmak istemedim ama o kadar çok bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan, yanlışında ısrarla doğru olduğunu iddia eden adam var ki istemsiz bu üsluba bürünüyorum. seviyesiz değilim gayet de seviyemi biliyorum fakat. ben 600lüğe geçmek pek doğru hareket değildir dediğimde. ezberci sıfatını bana yakıştırdığınız için bu tavrı takındım. bi çok insan var amiyane tabirle "ben motorea biniyorum başka kimse binmesin" diye dolanan. 600lük le başlayan da var 125likle defalarca kaza yapan da. bıu yüzden aslında ben de sizin belirttiğiniz gibi ezbere konuşmaktan pek yana değilim konuşan insanla da düzgün bi şekilde anlatmaya çalışırım (bi yere kadar bu da sabır) kırıcı olduysam kusura bakmayın söylemek istediğimi net bir dille açıklamışımdır umarım. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktan bahsediyorum
    Yiğit Can

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ben duruyorum, hem de 4 ay oluyor. Ama nasıl duruyorum bir de bana sor

crocodil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125,yamaha virago xv 250, honda cbr 250
    Hayırlı olsun, cbr 250r ailesine hoşgeldin kazasız belasız sürüşler dilerim..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)