Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbulda 2.el motor alan bi yer ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    _Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Merhaba yeni motor almaya karar verdim fakat elımdede bi motor var onu satmak ıstıyorum sahıbındende ugrasmak ıstemıyorum istanbulda 2.el motor alan bıldıgınız bi yer varsa tabi fiyatı çok öldürmeyen söylersenız cok sevınırım sımdıden tesekkurler. Motor yuki tornado 200cs 2900 km de sıfır gibi motor 2012 model karlı bi işle karsılasmıstım o yuzden aldım fakat artık kullanmıyorum yenısı gelıcek zaten yardımlarınızı rıca edıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    2.el motoru öldürmeden alıcak birilerini bulamazsınız. Yinede şansınızı denemek isterseniz kızıltoprak'daki motorculara göz atabilirisiniz ama onlarca çin almazlar...
    Minimum zarar etmek adına sahibinden.com'a ilan verip motorunuzu satın.
    Ortalama 3000TL civarlarına satarsınız.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Haklısınız fakat sahıbındende çok beklerım benım bayramın sonuna kadar satmam gerek artık zararı gectım yapcak bısey yok 2 bın 2500 e verırım

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Siz bi acil filan yazıp 2500'e ilan verin... Bakalım sonuç çıkacak mı ?

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    o iş zor mağazalar tam ölücü, bende değiştirmeyi düşünüyorum ilanım var, geçen gün bir sorayım dedim en azından içimde kalmaz.. beni tanıyan bir yer olmasına rağmen 3.5 liraya alırız dedi.. ben 5900 istiyorum sen hesap et..

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    motosiklet satışı öyledir zaten ben kabullendim artık, açıkcası yapcak bişe de yok, aceleci bi insanım... evet para da kolay kazanılmıyo fakat söz konusu motorsa 300'ü 500'ü hayatta kovalamam

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    bugün 2005 model fjr1300 abs li yamaha mtr u 14600tl ye verdiler.sahininden de ilanı vardı.mtr lar ne yazık ki böyle ucuz gidiyor.

Motosikleti
    DL650XT
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o iş zor mağazalar tam ölücü, bende değiştirmeyi düşünüyorum ilanım var, geçen gün bir sorayım dedim en azından içimde kalmaz.. beni tanıyan bir yer olmasına rağmen 3.5 liraya alırız dedi.. ben 5900 istiyorum sen hesap et..
    oha onlar gebertmenin ötesine geçmiş,bırak satma hoca dursun kapının önünde...

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı jook adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha onlar gebertmenin ötesine geçmiş,bırak satma hoca dursun kapının önünde...
    yok zaten vermem o ölücülere de birde akıl veriyor .. aga dedim "5 lira veren zaten var sen neden bahsediyorsun?" "ooo o kadar etmez bu motor hemen ver hemen ver 5 lira verene" diyor. dedim "siz çok kolay para kazanıyorsunuz heralde ben kazanmıyorum veremem".
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    yok zaten vermem o ölücülere de birde akıl veriyor .. aga dedim "5 lira veren zaten var sen neden bahsediyorsun?" "ooo o kadar etmez bu motor hemen ver hemen ver 5 lira verene" diyor. dedim "siz çok kolay para kazanıyorsunuz heralde ben kazanmıyorum veremem".
    Bu tip insanlara çok uyuz oluyorum istedigim parayı vermıceksen uzatma daha sanane yani normalde boyle ınsanlarla muhattap bıle olmam ama şimdi satmam gerek motoru o yuzden buldugumla konusucam umarım burdan bı yer cıkarda dırek gıdıp verırım kurtulurum

Motosikleti
    DL650XT
    haklısın ...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    motosiklet mağzaları gerçektn fiyatı öldürür bence malum site üzerinden satmaya çalışı yoksa çok zarar edersinizz...

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Zarar edicem biliyorum ama motor magazalarıda 2 bin liradanda assagı vermez heralde en ölüsü olur bence siz varsa bildiginiz bi yer söyleyin ben konusurum en azından sansımı denerım

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz bi acil filan yazıp 2500'e ilan verin... Bakalım sonuç çıkacak mı ?
    Abi valla dediğin gibi koydum sahıbıne acıl dedım fıyatıda uygun koydum altınada guzel bı acıklama yaptım 4 5 kısı aradı 2 tanesı pazartesi dırek satıs yapalım dedıler ama hadı hayırlısı ısrarın için tesekkur ederım ıyıkı senı dınlemısım valla motorculara verıp kız gıbı motor apacılerın elıne dusucektı

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi valla dediğin gibi koydum sahıbıne acıl dedım fıyatıda uygun koydum altınada guzel bı acıklama yaptım 4 5 kısı aradı 2 tanesı pazartesi dırek satıs yapalım dedıler ama hadı hayırlısı ısrarın için tesekkur ederım ıyıkı senı dınlemısım valla motorculara verıp kız gıbı motor apacılerın elıne dusucektı
    Senin adına sevindim. Mesajını şimdi gördüm.. Hyosung gt250R almışsın. Hayırlı olsun, güzel güzel kullanmanı temenni ediyorum
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Çok tesekkur edıyorum belkıde bu kadar çabuk almamda büyük payınız var sahibindene koymazdım yoksa

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok tesekkur edıyorum belkıde bu kadar çabuk almamda büyük payınız var sahibindene koymazdım yoksa
    Her işte bir hayır var denir. Şahsen, kendim almış kadar sevindim sizin adınıza. Bende kış ayları gibi gt250R düşünüyorum. Fazla kilometre yapma. Belki senin motoru alırım
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Artık bu motoru en az 1 sene kullanmam lazım yoksa evlatlıktan reddedicekler beni

arkadaşlar ,avrupa tarafında alım yapan yer bildiğiniz var mı ? mondial snappy modeli var bende

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)