Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karda Motosiklet ile Sürüş - Hız: 1 km/s :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kar ve motosiklet temalı kısa bir video çektim. Amacım tamamen eğlenmek, stock lastiklerle debelendim durdum. Dişli bir cross lastiği ile sıradaki karda tekrar deneme yapacağım

beko12345 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zileliorhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 100 lük cub ile denedim. Arka teker dişli lastik, yolda sürekli 2. vites hafif gaz 15-20 km ile gittim. Ancak en ufak bir fren, gazı açma ya da azaltmada hemen dans etmeye başladı. "Ardahan'da Kar ve Buzda -7'de Cub Sürmenin Dayanılmaz Hafifliği" başlığında fotoğrafları görebilirsiniz.
    A bove ante, ab asino retro, a stulto undique caveto - Latince Atasözü
    (Öküzün önünde, eşeğin arkasında, aptalın hiç bir tarafında durma)

Motosikleti
    Henüz yok
    İyi eğlenceler abi güzel olmuş fakat fabrika çıkışlı lastikler sanırım. Akıl vermek gibi olmasın ama değil karda yolda sürüş emniyetiniz için bence hemen değiştirin. Malum kar kış dans etmeyin. Bir de özelden yardım istiyorum ilgilenirseniz sevinirim..
    İyi sürüşler..

Motosikleti
    MT-25
    çok çikinsiniz.

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    super eğlenmişinizdir kesin

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı efizikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yüzden çok çikin işte. Sevmiyorum arkideş böyle paylaşımları Bende yapcem

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yüzden çok çikin işte. Sevmiyorum arkideş böyle paylaşımları Bende yapcem
    nerelisin abi ya. :D

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Ensar.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerelisin abi ya. :D
    Merhabalar Ensar forumdaş ,

Aslen egeliyim, motorumla.net'i feysden de takip ediyorum,paylaşımlarını severek likeliyoruz Karda sürmek, en çok istediklerimden ancak daha gerçekleştirebilmiş değilim , yağmurda da zaten sürüyorum E hal böyle olunca,böyle bir videoyu görünce, içim gidiyor,ister istemez kıskanıyorum.

ee.. rüzgarda yağmur zerreciklerini sevdiğimiz kadar, esen yelde kar taneciklerini de severiz

Hoş sohbetler , keyifli sürüşler
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    sana kargo versek bu hızla mart sonu gibi elimizde olur

emeğine sağlık güzel olmuş

Motosikleti
    Henüz yok

Aslen egeliyim, motorumla.net'i feysden de takip ediyorum,paylaşımlarını severek likeliyoruz Karda sürmek, en çok istediklerimden ancak daha gerçekleştirebilmiş değilim , yağmurda da zaten sürüyorum E hal böyle olunca,böyle bir videoyu görünce, içim gidiyor,ister istemez kıskanıyorum.

ee.. rüzgarda yağmur zerreciklerini sevdiğimiz kadar, esen yelde kar taneciklerini de severiz

Dilerim bir gün sizde böyle eğlenebilirsiniz. bende bu tür videoları severek izliyorum, izlerken bile eğleniyor insan. Bu yüzden bu tür paylaşımlardan dolayı teşekkür ediyoruz. Motoruma kavuşunca bende bu tür videolar yapmayı istiyorum. Konuşmanız hoşuma gitti o yüzden sordum yanlış anlamayın.
    İyi eğlenceler.
    oluroyle bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zileliorhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 100 lük cub ile denedim. Arka teker dişli lastik, yolda sürekli 2. vites hafif gaz 15-20 km ile gittim. Ancak en ufak bir fren, gazı açma ya da azaltmada hemen dans etmeye başladı. "Ardahan'da Kar ve Buzda -7'de Cub Sürmenin Dayanılmaz Hafifliği" başlığında fotoğrafları görebilirsiniz.
    sizinki de pek güzelmiş

Alıntı Ensar.. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi eğlenceler abi güzel olmuş fakat fabrika çıkışlı lastikler sanırım. Akıl vermek gibi olmasın ama değil karda yolda sürüş emniyetiniz için bence hemen değiştirin. Malum kar kış dans etmeyin. Bir de özelden yardım istiyorum ilgilenirseniz sevinirim..
    İyi sürüşler..
    teşekkür ederim. fabrika lastikleri konusunda kesinlikle haklısın, bi türlü becerip alamadım, 7bin km oldu. tabii buyrun sorun

çok çikinsiniz.
    eyvallah :D

Alıntı efizikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en ufak şeylerden bile eğlence çıkarırım kendime, kara bayılan biri olarak eğlencemi tarif edemem videonun başındaki koşuşumu izledikçe gülüyorum, amma heyecanlanmışım :D

işim gücüm milleti kıskandırmak :p şaka bi yana, kar hemen eridi ya :( şubat gibi kar kampı düşünüyorum, takipte kalın. sevgiler, saygılar

Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana kargo versek bu hızla mart sonu gibi elimizde olur

emeğine sağlık güzel olmuş
    kargo yalan olur
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)