Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ybr mi tvs mi ? Altın Elbiseli Adam içerir.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Tabi o zamanlar yeni yeni motorlara ilgim başlamışken bu tür sorular çılgınca her forumda vardı.Bende bi hevesle Barkın Bayoğluna yazmıştım gelen mesajın tarihine dikkat ediniz :D Gerçi ben o sendromu çabuk atlattım hatta pek yaşamadım bile bütçeden dolayı ama bunu paylaşmak istedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    meki 60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Adam belkide senede bir kontrol edyi gelen kutusunu 10 ay sonra cevap vermiş

Motosikleti
    Tracer700
    zaten herkez aynı fikirde olsa idi diğer modeller hiç satmazdı önemli olan kullanıcı yorumlarından sonra asıl kullanacak kişi yanin senin fikrin sonuçta

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Ybr apachenin yanindan gecemez
    tekoklava bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle mi? Bu kıyaslamayı nasıl yaptınız? Yoksa yanından geçemez derken gerçek anlamıyla mı kullandınız

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Hahahah komediymiş cidden Fake hesap olailir mi acaba?

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Apache dıştan bakınca ve aksesuarlarıyla daha afilli duruyor ama ybr daha kaliteli motor, bende apache almıştım 2012 model ve sonradan çok pişman oldum itiraf ediyorum hep aklımda ybr veya cbf alsaydım diye kaldı.
    blueway2 bunu beğendi.

sezer0696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Az yakisindan saglamligindan gorunumunden durusundan hizli kacisindan dijital gostetgeli olusundan ben apache kullaniyorum bende 125 dusunuyodum bu motoru gorunce vaz gectim

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahah komediymiş cidden Fake hesap olailir mi acaba?
    Fake hesap değil gerçek hesaplar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hep bu kıyaslamayı küçük motor kullanıcak motorcular yapıyor eğer daha büyük motor kullanıp bir dost edinmek istediğinizde tek bir adres var o da yamaha ybr125 . genç adamlar hep 10-20 kmhz farkına aldanıyor
    Alisilin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep bu kıyaslamayı küçük motor kullanıcak motorcular yapıyor eğer daha büyük motor kullanıp bir dost edinmek istediğinizde tek bir adres var o da yamaha ybr125 . genç adamlar hep 10-20 kmhz farkına aldanıyor
    Özellikle ele avuca sığmayan gençler söz konusu olunca o 10-20 km hız farkı çok aldatıcı olabiliyor. Gerçi TVS kötü değil diye okuyorum hep, binenler memnun gibi ama yine de ybr ile bilemiyorum, cbf'yi yakaladı fiyatı neredeyse. Akıl kârı değil gibime geliyor.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    eskiden bende cbf150 varken ybr125 in fiyatı hep daha pahalıydı sonralardan ybr125 in fiyatını düşürdüler ancak ybr125 hepsinden daha kaliteli hemde sınıf motorudur .diğerleri biri hızından diğeri konforu ve kasasından aldatıyor ancak en saglamı ve uzun gideni yamahadır
    E-TEKİN bunu beğendi.

Motosikleti
    honda crf 250 L
    Arkadaşlar şuanda tvs apachem var yeni kasa öncedende ybr vardı çok yakın arkadaşımın , apache açık ara önde benim için şekil ve gidiş acısından , 10-20 km farkına aldınıyor gençler demişsiniz o 10-20 kilometre çok farkediyorum küçük motorda heleki uzun yolda apache motorsa ybr bisiklettir benim gözümde

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr diyen her yerde fazla , vardır bi hikmeti hayırlısı

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Adam cevapsız bırakmamış

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ybr 125 tam anlamıyla bir commuterdir. Hafifliği,titreşimsizliği,sorunsuzluğu,rahat oturuş pozisyonu, yakıt ekonomisi commuter sınıfında aranan tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Ve bu bahsettiğimiz ybr 125, dünya motosiklet devlerinden biri olan Yamaha markasını taşımaktadır. E daha ne olsun.
    Apache ile çok kıyaslanıyor, apache 10 km hızlı gidiyor deniliyor, bu 10 km hız şehirler arası yollarda ÇOK önemli bir faktördür, bilen bilir, bilmeyen anlamaz zaten.
    Apachenin 150cc olduğu ve titreşimli bir motra sahip olduğu düşünülürse bu 10 kmlik fark olmalı zaten, 10 km hızlı gidiyor diye bu apachenin daha iyi olduğunu da göstermez ama.
    Apache de kullandım, ybrden inip apacheye bindiğimde titreşim ve oturuş pozisyonu hoşuma gitmedi,commuter sınıfında özellikle rahatlık ve oturuş pozisyonu çok önemli diye düşünüyorum. Benim ybryi kullanan arkadaş da "akıyor resmen, ve çok rahat" demişti.
    apache kullanıp ybrye bisiklet diyen kafayı da anlayabilmiş değilim, apache dediğin motor bi 600rr falan değil ki ybr yanında bisiklet gibi kalsın, ybrnin plastik aksamı apache kadar abartılı değil sadece.
    Commuter motosiklet alacak olanlara kesinlikle Yamaha Ybr alın derim, Tvs Apache almayı düşünenlere ise biraz daha para koyup 2012 falan Honda Cbr 125r almalarını tavsiye ederim, hız diyorsan hız, şekil diyorsan o biçim şekil.
    ozhanhrmann2 bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    İki motorada sahip oldum. Ybr titreşimsiZ konforu dik oturuşu rahatlığıyla iyi geldi. Uzu. Yolda apacheden yenik kalıyor kesin. Ybr ise 125 son hız artık motorun can alıcı noktasında gidiyor son devirde. Ama tercih meselesi rahat olsun 10 kmh yavaş gitsin derseniz ybr derim. Apache görüntü ve güç bakımından önde

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Vay arkadaş yıllardır bıkmadınız usanmadınız artık şu kıyaslamadan.. kimin gönlünde ne varsa onu alsın.. Tvs bayisi misin ? Yamaha bayisimisin nesin yahu.. Ne diye onu kötüleyip bunu yüceltiyosun.. artık çocuk bile biliyor hangi motorun avantajı nedir.. bırakın artık boş muhabbet..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay arkadaş yıllardır bıkmadınız usanmadınız artık şu kıyaslamadan.. kimin gönlünde ne varsa onu alsın.. Tvs bayisi misin ? Yamaha bayisimisin nesin yahu.. Ne diye onu kötüleyip bunu yüceltiyosun.. artık çocuk bile biliyor hangi motorun avantajı nedir.. bırakın artık boş muhabbet..
    Farkettiysen ben tvs kotudur adam ybr yi onerdi diye bi aciklamada bulunmadim sadece mesajlarin tarihini vurgulamak istedim adam cevapsiz birakmiyor.

Zamaninda.ybr mi tvs mi diye arastirma yaparken bu kadar detayli yorumlara denk gelmemistim açıkçası :D

Millet baya bi birikmiş :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet gaza gelip kiyaslamaya baslamis.

bende gaza gelirsem motorcu48 in bakis acisi cok dogru.

buyuk motorun yanina comuter alincaksa ybr cok daha dogru secim.

tek motor olarakta apacge daha tatmin edici.

ama fiyatlara bakinca tvs bsg, cbf bsg afedersin.

comuterin sifiri 5 temiz ikinci eli 4 ten dusuk olmali ki commuter diyelim. yoksa maksadini asiyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)